Излагацията на Йовов

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Излагацията на Йовов

Мнениеот Lyubaka01 » 07 дек 2016 10:01

Teo написа:Ще има бунт!
НЕ искаме Лудогорец в Първа Професионална Лига!

Тео пак се изряза...
Колкото до оня примат Йовов, ами накратко - гроздето е кисело...
Последна промяна от Lyubaka01 на 07 дек 2016 10:05, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5479
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Излагацията на Йовов

Мнениеот insaneboy1 » 07 дек 2016 10:03

River Plate написа:Вчера ПСЖ бяха с трима французи, колкото българи имаха и Разград.



да не говорим пък националният им отбор с колко чисти французи е
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5182
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Излагацията на Йовов

Мнениеот koisa » 07 дек 2016 10:03

anons написа:Вие къде видяхте Йовов в студиото ?
Аз видях един гост и иден скопен необръснат пърч...дето само кимаше и се мъчеше даже да говори .....
Даже пожела Лудогорец да нямат вече тоя късмет......ама се усети и се поправи ....
Моля само хора канете в студиото и никакви животни по вече.

Точно този гост е един от съсипниците и убийците на родния футбол, но щом говори хубави неща за каузата на Домуса може да му целувате крака и ръце.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5479
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Излагацията на Йовов

Мнениеот insaneboy1 » 07 дек 2016 10:05

vg_vasilev написа:
Лудогорски фен написа:
Daniel Levski написа:Освен група селяни, смятам,че всички мразят Лудогорец - и фенове на Ботев и Локо Пд, и ние и ЦСКА - София. Мразят ги защото се представят за кауза, много са арогантни, страшно им върви, а явно и работят със съдийте не само в България. Затова има такива мнения. Браво на Йовов многоправилно го е казал.



егати просташкото мнение, :) :) :) :) :)


Я така както си толкова навътре в матрияла ни кажи, колко струва да се купят съдиите на мач от Шампионска лига? 20 000 лева или 30 000 лева ?


ти сериозен ли си? ако това го мислиш реално, значи си яко промит мозък... щом мислиш че Домусчиев може да купи съдии от Шампионска лига, какво остава за собственикът на Реал и др. милиардери. Леле, направо ме учудва колко ви е бръкнал Лудогорец, сега ще пикаете газ до 2017 (поне до февруари) :lol:
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5479
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Излагацията на Йовов

Мнениеот insaneboy1 » 07 дек 2016 10:06

Teo написа:Ще има бунт!
НЕ искаме Лудогорец в Първа Професионална Лига!

аз пък не искам тоя смешен хибрид с тоя смешен собственик в Първа "професионална" лига, кво правим?
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Излагацията на Йовов

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 07 дек 2016 10:09

Кое от казаното от Йовов (извън прогнозата за резултата от мача) не е вярно!?... :roll: Иначе (не че е толкова важно) авторчето на темата, чийто никнейм би трябвало да гласи "Мразя Левски" услужливо е забравило, че освен футболист на "Левски", Йовов е бил и футболист на "Литекс" (сега ЦСКА-София), където е изиграл голям процент от мачовете в своята кариера ... 8-)
П.П. Ще бъде много интересно след някой ден или месец когато същите, които сега венцеславят "Лудогорец" и плюят по "Левски", изреват на умряло, след като техният любим отбор бъде порязан срещу "каузата"!... :lol:
[offtopic]Ще бъде и много смешно, ако второто място на ПСЖ в групата след жребия за елиминациите се окаже по-ценно от първото!... ;)[/offtopic]
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 07 дек 2016 10:13, променено общо 1 път.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
gin
Мнения: 606
Регистриран на: 24 мар 2008 22:24
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Излагацията на Йовов

Мнениеот gin » 07 дек 2016 10:13

приказките на йовов си бяха чисто левскарската доктрина за пробиви в европа- ако не сме ние не струва пробива. все едно за лига европа и при влизането в шл са надигравали всички и не са допускали положение пред вратата си, а всички знаем, че не е така. колкото до подценяването, което лансират сините форумджии ще ги посъветвам да изгледат пак целия мач. разград бяха подложени на смазваща преса по целия терен и то през целия мач. псж счупи гредите, би 19 корнера и вкара 2 гола, които им стигнаха само до 2:2. думите на йовов, че лудогорец само се бранели олекват, защото просто бяха натикани в своята половина от агресивната игра на домакините. как да се изнесеш в половината на противника, ако той не ти го позволи? съветвам за другия голям съперник,за да се угоди на йовов и неговата философия, подкрепяна от всички сини мозъци, да зарежат всякакви тактики и да се хвърлят здраво напред, да мачкат противника и да постигнат нова паметна загуба като тази на камп ноу от септември 2006.
Един отбор е на света, завинаги в нашите сърца...
За нас е Той религия...

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Излагацията на Йовов

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 07 дек 2016 10:14

gin написа:... съветвам за другия голям съперник,за да се угоди на йовов и неговата философия, подкрепяна от всички сини мозъци, да зарежат всякакви тактики и да се хвърлят здраво напред, да мачкат противника и да постигнат нова паметна загуба като тази на камп ноу от септември 2006.

Тази неотдавна на Емирейтс е по-паметна... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

zaleza1234
Мнения: 196
Регистриран на: 01 сеп 2014 14:00
Контакти:

Re: Излагацията на Йовов

Мнениеот zaleza1234 » 07 дек 2016 10:16

Вчера Йовката не съм го слушал много, ама явно дълбоко е бръкнал в раната. Иначе тука във форума може да ги величаете може да ги близкате тук там зелените обаче като дойдоха мачовете с ПСЖ с Арсенал се видя мнението на голямата част от футболните фенове в Б-я. Автобуси, хот-дог и .... полу-празен стадион това е и все по зле ще става. Догодина ще домакинстват пред 15к и това е ако ще Домуса да докара бира, сандвичи и частен радиатор за всеки на седалката.

Лудогорски фен
Мнения: 44
Регистриран на: 23 май 2013 10:24
Контакти:

Re: Излагацията на Йовов

Мнениеот Лудогорски фен » 07 дек 2016 10:20

vg_vasilev написа:
Лудогорски фен написа:
Daniel Levski написа:Освен група селяни, смятам,че всички мразят Лудогорец - и фенове на Ботев и Локо Пд, и ние и ЦСКА - София. Мразят ги защото се представят за кауза, много са арогантни, страшно им върви, а явно и работят със съдийте не само в България. Затова има такива мнения. Браво на Йовов многоправилно го е казал.



Я така както си толкова навътре в матрияла ни кажи, колко струва да се купят съдиите на мач от Шампионска лига? 20 000 лева или 30 000 лева ?

Между другото - аз не защитавам Домусчиев. Защото според мен при него представянето на Лудогорец до голяма степен се дължи на късмета и присъствието на Дерменджиев, колкото и страхлив треньор да е. Домусчиев се опита на няколко пъти да го смени и се видя какво стана и то със същите футболисти.
Ако някой мисли различно - нека някой от Разград да каже на колко се осигуряват хората във другите фирми на Домусчиев - на реалната заплата или на минималната ?
Или защо 5-та година Лудогорец играе мачовете си в София, при положение, че има пари не за един , а за три стадиона.




Колега Василев, адресирал си го до мене но мисля че е трябвало да попиташ - цитат - Daniel Levski написа:
Освен група селяни, смятам,че всички мразят Лудогорец - и фенове на Ботев и Локо Пд, и ние и цска - София. Мразят ги защото се представят за кауза, много са арогантни, страшно им върви, а явно и работят със съдийте не само в България. Затова има такива мнения. Браво на Йовов многоправилно го е казал." край на цитата

Аз не знам дали съдии в ШЛ се купуват или не, това може да каже единствено този които ги купува, самите съдии, посредниците или прокуратурата. Факт е обаче че в ШЛ се подкрепят големите отбори - примерите са много и не са свързани с Лудогорец, макарт че и той бе ощетен - мача с Реал мадрид примерно, когато онази балерина Роналдо всеки път като подухнеше ветрец и падаше за фал и дузпа. аз говоря за фрапиращите подкрепи между по-големите от Лудогорец отбори.
Но тук се отдалечаваме от темата, темата тук е за простащината в България, за ненавистта към всичко успяло. Един по-горе писал че първенството било корумпирано зашото Лудогорец били с не знам си колко точки преднина. Но той не казва зашо неговият отбор е толкова назад, вместо да се бори и да е само на точка или две назад.
Никой сериозен човек не мисли че ако в момента Левски играят в ШЛ, че те имат шанс даже да минат първи кръг,. Добре, ще докарате 40 000 на В Левски, а после какво - Марибор, Иртиш, Тампере??? Или БАТЕ ????

Затова Йовов се изложи много яко, вместо да призовава другите отбори да се мъчат да достигнат Лудогорец той иска те да са в кочината както каза Баткоф


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта