Георги Йорданов

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
angelco77
Мнения: 2005
Регистриран на: 07 апр 2013 16:17
Местоположение: ловеч
Контакти:

Георги Йорданов

Мнениеот angelco77 » 17 дек 2015 19:35

Айде в тази тема да коментираме ''безгрешния'' съдия на Левски-Литекс.Сините ни убеждават вече 5 ден как Гошката ''ръсил'' справедливост 45 мин,нямал грешно отсъждане и т.н. подобни дитирамби! :lol:
Ами ето:

На свое редовно заседание, проведено на 17.12.2015г., след обстоен анализ на съдийството на срещите от 1/4 финала за Купа България между отборите на Литекс и Левски и срещата от XX кръг на „А“ ПФГ между отборите на ПФК Левски и Литекс, Съдийската комисия при БФС реши:

За незадоволително представяне и нееднакъв критерий при налагане на лични наказания, СК спира съдийските права, за неопределено време, на съдиите Георги Йорданов, Таско Тасков и на асистент съдията Николай Стайков, съобщава сайтът на БФС.

Искам веднага да поясня,че изваждането на моя отбор е справедливо,щом има такива ръководители,не познаващи правилниците на БФС!

С интерес очаквам коментарите на сините фенове и най-вече на потребителя W84me(а и не само той) който убеждаваше целия форум как Г.Йорданов ръководил мача перфектно!
http://www.sportal.bg/news.php?news=581255
За УЕФА сте чисто нов клуб, за БФС сте си Литекс. А общото е, че за всички вие не сте ЦСКА. :mrgreen:

Потребителски аватар
MaX
Мнения: 1379
Регистриран на: 13 юли 2011 16:35
Контакти:

Re: Георги Йорданов

Мнениеот MaX » 17 дек 2015 19:37

Накрая и виновен изкаран нали е свирил по правилата :lol:

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Георги Йорданов

Мнениеот PFC Litex » 17 дек 2015 19:38

По-скоро ми е любопитно, какво е написал съдийския наблюдател (Димо Момиров) в доклада си, тъй като след мача в интервю сподели, че съдията се е справил с мача, тъй като наказанията на съдиите са на база оценката поставена от съдииските наблюдатели и щом Георги Йорданов е наказан то значи, че му е поставена слаба оценка.
Хем се е справил, хем му е поставил слаба оценка...

Оставка на БФС
Изображение

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Георги Йорданов

Мнениеот W84me » 17 дек 2015 19:48

Ето ме! Грешката му е непоказани 2 жълти картона! На Гаджев и Бедоя! Точка на спора, приеми, че съдийската комисия наказа Йорданов под натиск!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

миле гърбавия
Мнения: 1494
Регистриран на: 13 дек 2009 14:12
Skype: 1G2472L

Re: Георги Йорданов

Мнениеот миле гърбавия » 17 дек 2015 19:48

MaX написа:Накрая и виновен изкаран нали е свирил по правилата :lol:

По какви правила е свирил тоя навероятен некадърник,който винаги е бил в услуга на конюктурата?

Sole
Мнения: 4571
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Георги Йорданов

Мнениеот Sole » 17 дек 2015 19:55

Нищо случайно няма :!: :!: :!:
http://gong.bg/bg-football/a-grupa/mult ... ore-307970
Просто един корумпиран съдия в ползу "отбора на народа" по малко :evil:

Потребителски аватар
howmen
Мнения: 287
Регистриран на: 08 окт 2008 15:57
Контакти:

Re: Георги Йорданов

Мнениеот howmen » 17 дек 2015 19:57

PFC Litex написа:По-скоро ми е любопитно, какво е написал съдийския наблюдател (Димо Момиров) в доклада си, тъй като след мача в интервю сподели, че съдията се е справил с мача, тъй като наказанията на съдиите са на база оценката поставена от съдииските наблюдатели и щом Георги Йорданов е наказан то значи, че му е поставена слаба оценка.
Хем се е справил, хем му е поставил слаба оценка...

Оставка на БФС

И теб да те Изпраскат с камък в главата и няма да имаш различно мнение....със спуснатото :P
You`re My Wicked Live

Потребителски аватар
angelco77
Мнения: 2005
Регистриран на: 07 апр 2013 16:17
Местоположение: ловеч
Контакти:

Re: Георги Йорданов

Мнениеот angelco77 » 17 дек 2015 20:01

W84me написа:Ето ме! Грешката му е непоказани 2 жълти картона! На Гаджев и Бедоя! Точка на спора, приеми, че съдийската комисия наказа Йорданов под натиск!


Да следваме логиката.При жълт картон на Бедоя същия дали щеше извърши нарушение в вратарското поле на Литекс?НЕ,нали?И не ми казвай че нарушение няма,нарушение има!Не гледайте краката,а рамото на Бедоя къде се намира!

пп.Не мога да намеря снимката,която колега постна.
За УЕФА сте чисто нов клуб, за БФС сте си Литекс. А общото е, че за всички вие не сте ЦСКА. :mrgreen:

Потребителски аватар
howmen
Мнения: 287
Регистриран на: 08 окт 2008 15:57
Контакти:

Re: Георги Йорданов

Мнениеот howmen » 17 дек 2015 20:01

W84me написа:Ето ме! Грешката му е непоказани 2 жълти картона! На Гаджев и Бедоя! Точка на спора, приеми, че съдийската комисия наказа Йорданов под натиск!

Бедоя.....2жълт респективно червен 45мин ;)
Тоя не го видях и..... :mrgreen: опс. Литекс де тръгнаха,ама от Делиормана не казаха така :idea:
You`re My Wicked Live

Потребителски аватар
barsa79
Мнения: 339
Регистриран на: 02 май 2014 21:20
Skype: biboka81
Местоположение: LOVECH-ITALIA
Контакти:

Re: Георги Йорданов

Мнениеот barsa79 » 17 дек 2015 20:05

W84me написа:Ето ме! Грешката му е непоказани 2 жълти картона! На Гаджев и Бедоя! Точка на спора, приеми, че съдийската комисия наказа Йорданов под натиск!

Колега това с натиска пак само ти го приемаш - колко хора трябва да ти кажат.......


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта