САГАТА ПАДНА ОКОЛО НОВИЯТ СОБСТВЕНИК НА БОТЕВ Пд. !

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

ianica
Мнения: 14
Регистриран на: 09 ное 2008 22:16
Контакти:

Re: САГАТА ПАДНА ОКОЛО НОВИЯТ СОБСТВЕНИК НА БОТЕВ Пд. !

Мнениеот ianica » 09 ное 2008 22:55

davama sobstvenici ,IRENA KRUSTEVA I sina i DILIAN PEEVSKI !!!!!!!!!!!!

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: САГАТА ПАДНА ОКОЛО НОВИЯТ СОБСТВЕНИК НА БОТЕВ Пд. !

Мнениеот kartago » 10 ное 2008 01:56

mishkar, ти много "хубав" ник си си избрал!" Поздравявам те"!............... Намерил си и ти, да обиждаш град като Пловдив! Остави ги момчетата, достатъчно се помъчиха с предния си президент, но са преданни на отбора си! Това е за уважение! Не знам на кого си фен, ама само ще ти кажа, че като гледам телевизията май само там стадионите са пълни! Вчера гледах "великия" Сливен с Локо СФ, бассси, я имаше 1 000 човека , я не ( въобще, добре, че Лечков стана кмет! Не знам иначе как щеше да си изкара кинтите от тези вложения в Сливен, "Империя" и т.н., иначе сега вече, по стар български обичай, ще взима рушветчета тук-там, може и отбор да издържа ), днес гледах Спартак - Левски.............трагедия......, Левски във Варна и няма хора!!!!!........( то не че стадион има, но хората там с друго са заети.........."дрогичка", ако въобще е вярно, щото може и да е поръчка на ДАНС!!!!)...........Нали гледахме и ЦСКА - Левски! И кво?! Колко имаше на трибуните? А ти, мишкаря, пожелавам ти поне веднъж да отидеш да гледаш Ботев - Локо Пд, след това ще си говорим!............ А до тогава, наблягай на учебниците, ей!.......... ))))))))))))))

kalo
Мнения: 1627
Регистриран на: 29 авг 2008 15:49
Контакти:

Re: САГАТА ПАДНА ОКОЛО НОВИЯТ СОБСТВЕНИК НА БОТЕВ Пд. !

Мнениеот kalo » 10 ное 2008 09:17

Като гледам класирането,не знам за какво става дума, ;) освен за изпадане?!?


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта