Да се върне ли в-к "Народен спорт"?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Да се върне ли в-к "Народен спорт"?

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

anker1878
Мнения: 1178
Регистриран на: 18 юли 2012 08:56
Контакти:

Re: Да се върне ли в-к "Народен спорт"

Мнениеот anker1878 » 20 авг 2014 16:13

damyanov1963 написа:Пускам тази тема, макар да знам, че много от младите потребители на форума ще ме нарекат - дъртак, комунист и тем подобни. Аз обаче искам да им разкажа за най-интересния и подробен спортен в-к у нас. По специално за футболния му раздел. В него имаше подробна информация и анализ на всеки кръг, с класации за играч на кръга, за отбор на кръга, за най-посетен мач, играчите се отличаваха със звездички, като на края на първенството събралия най-много печелеше купата на в-к Народен спорт, класация за спортсменство - отборна и индивидуална, и др., като не на последно място имаше и класация за Образцова спортна публика. Беше много интересен и удобен в-к, нямаше нужда да се ровиш в интернет(не че тогава имаше), за да търсиш нещо конкретно, което те интересува, просто в понеделник, четвъртък и събота си купуваш вестника и добиваш пълна информация. Мисля, че не заслужаваше да бъде спрян, заради - НАРОДЕН, по-добре да беше премахната самата дума.

То добре да се върне , ама кой ще работи там :?:
Този вестник се списваше от професионални журналисти , докато в днешно време по вестниците се подвизават главно пишещи онанисти .

jirt
Мнения: 27
Регистриран на: 21 фев 2010 11:59
Контакти:

Re: Да се върне ли в-к "Народен спорт"

Мнениеот jirt » 20 авг 2014 16:14

Страхотен вестник беше, но всичко с времето си..

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Да се върне ли в-к "Народен спорт"

Мнениеот iliev72 » 20 авг 2014 16:40

Лошото , че няма кадърни журналисти които да го списват този вестник отново.Иначе ще си бъде кич отвсякъде.
Ако си спомняте в началото на 90-те имаше вестник Ритъм и след това Мартин Захариев се опита да го възстанови като списание и си беше тотален кич.
Така и Народен Спорт беше качество заради хората които работеха в него , а не заради самият вестник.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: Да се върне ли в-к "Народен спорт"

Мнениеот Лимонадения Джо » 20 авг 2014 16:40

petar_m_popov написа:тогава нямаше мач за супер купа а в началото на сезона имаше демонстративен мач между шампиона и единадесетте на в-к н.спорт

Спомням си един такъв мач- на звездите на "Н.спорт" и играещите в чужбина. На стадиона имаше около 40хил.зрители.

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: Да се върне ли в-к "Народен спорт"

Мнениеот Черният козел » 20 авг 2014 17:02

Беше супер вестниче ! Един комшия,дърт комунист го получаваше и аз му го крадях от пощата :lol: След около месец беше оставил 0.40ст в пощата и бележка с надпис:Ето ти пари за да си купуваш вестника две седмици :lol: :lol: :lol:
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Да се върне ли в-к "Народен спорт"

Мнениеот ehh » 20 авг 2014 17:04

Черният козел написа:Беше супер вестниче ! Един комшия,дърт комунист го получаваше и аз му го крадях от пощата :lol: След около месец беше оставил 0.40ст в пощата и бележка с надпис:Ето ти пари за да си купуваш вестника две седмици :lol: :lol: :lol:

Това ме разсмя искрено :lol:
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

toniha2
Мнения: 90
Регистриран на: 16 мар 2009 17:12
Контакти:

Re: Да се върне ли в-к "Народен спорт"

Мнениеот toniha2 » 20 авг 2014 18:13

Вестникът наистина беше много хубав......поради липса на друг такъв . Отделно от това , за да си направиш абонамент ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябваше да се абонираш за работническо дело плюс още един наш вестник.....и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО едно руско списание. От онзи период още се матерат у нас по тавана списание "Кристиянка" :) :) :) :)

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Да се върне ли в-к "Народен спорт"

Мнениеот bobo_13 » 20 авг 2014 18:41

Хаха е тогава всеки си пишеше с едно русначе писъмца по пощата :)
Интериорни врати - Врати хармоника

Мишок
Мнения: 49
Регистриран на: 25 юли 2014 04:05

Re: Да се върне ли в-к "Народен спорт"

Мнениеот Мишок » 20 авг 2014 18:50

damyanov1963 написа:Пускам тази тема, макар да знам, че много от младите потребители на форума ще ме нарекат - дъртак, комунист и тем подобни. Аз обаче искам да им разкажа за най-интересния и подробен спортен в-к у нас. По специално за футболния му раздел. В него имаше подробна информация и анализ на всеки кръг, с класации за играч на кръга, за отбор на кръга, за най-посетен мач, играчите се отличаваха със звездички, като на края на първенството събралия най-много печелеше купата на в-к Народен спорт, класация за спортсменство - отборна и индивидуална, и др., като не на последно място имаше и класация за Образцова спортна публика. Беше много интересен и удобен в-к, нямаше нужда да се ровиш в интернет(не че тогава имаше), за да търсиш нещо конкретно, което те интересува, просто в понеделник, четвъртък и събота си купуваш вестника и добиваш пълна информация. Мисля, че не заслужаваше да бъде спрян, заради - НАРОДЕН, по-добре да беше премахната самата дума.


+1000
Да се върне!!Да се върнат също така НАРОДНА република(може и без България),СССР,СИВ и всичко народно!!Долу мръсната демокрация и соросистите и протестърите,ние си искаме Тошето Живков и кликата му!!!!

Потребителски аватар
viali69
Мнения: 2677
Регистриран на: 22 фев 2013 20:59

Re: Да се върне ли в-к "Народен спорт"

Мнениеот viali69 » 20 авг 2014 18:55

Беше много хубав вестник. Защо да не се върне тогава ?
Защо да не се върнат хубавите неща от миналото ?
Нима всичко по онова време беше лошо ? ...
[center]Изображение[/center][center]Изображение...Изображение...Изображение[/center]


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта