Може ли да има силен БГфутбол без силни Левски и ЦСКА?АНКЕТА

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Анкета: Може ли да има силен футбол без силни Левски и ЦСКА?

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
miros
Мнения: 347
Регистриран на: 17 май 2010 22:59
Контакти:

Re: Може ли да има силен БГфутбол без силни Левски и ЦСКА?АНКЕТА

Мнениеот miros » 21 апр 2014 20:45

mavri написа:дойде видов ден и за двата отбора.бяха силни като взимаха футболисти от другите отбори и ги съсипваха а после си приписваха успехите с откраднатите играчи като успехи.днес стадиона празен вие анкета ми пускате .не виждате ли че станахте два обикновени махленски отбори.чакате още чудеса да станат и да ви се кланят .умря тая,захващайте са здраво ако искате да имате отбори.

Абе "карлсон" какво умря?На колко мача си бил този сезон?Питай във Варна,питай в Пловдив,питай в Бургас,питай и в останалите градове дали ЦСКА не се е чувставал като домакин.За София статистиката ще ти каже.
НАШАТА ЛЮБОВ Е ПО-СИЛНА ОТ ВАШАТА ОМРАЗА

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Може ли да има силен БГфутбол без силни Левски и ЦСКА?АНКЕТА

Мнениеот парци » 21 апр 2014 20:49

Всъщност това е единственият начин да имаме футбол въобще.
Изображение

Потребителски аватар
nikikriviq
Мнения: 66
Регистриран на: 27 авг 2008 22:33
Контакти:

Re: Може ли да има силен БГфутбол без силни Левски и ЦСКА?АНКЕТА

Мнениеот nikikriviq » 21 апр 2014 20:50

Аз без проблем ще наредя приличен състав на Левски само с БГ играчи. Сигурен съм, че и всеки фен на ЦСКА ще може. Не вярвам това обаче да сторят "милионите" фенове на Ботев и тези на Лудогорец. Нали това е смисълът на силно първенство - добър национален отбор.

Потребителски аватар
miros
Мнения: 347
Регистриран на: 17 май 2010 22:59
Контакти:

Re: Може ли да има силен БГфутбол без силни Левски и ЦСКА?АНКЕТА

Мнениеот miros » 21 апр 2014 20:51

black sea написа:Идеята ми беше, че по онова време хората са ходели почти на всеки мач, независимо от съперника. Естествено, срещу Уефски и ЦСКА е имало по-голяма тръпка, но нека не забравяме, че конкретно между Черно море и ЦСКА е имало специално отношение, ако ме разбирате за какво говоря. Ако сте честни, да не забравяме също, че всички по-добри играчи по един или друг начин са отивали ЗАДЪЛЖИТЕЛНО в Уефски и ЦСКА, а това до някаква степен продължи и след 89-та година. А по отношение евротурнирите - ами всяка година от създаването им, Уефски и ЦСКА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО и на каквато и да е цена е трябвало да участват. То така много лесно, бе - от сума ти и участия, с откраднати от другите отбори играчи...

Ало,Честния!!!А честно ли е вашата агитка преди влизане на мача да минава зад гостуващия сектор и да замерва съперниковите фенове с камъни?
НАШАТА ЛЮБОВ Е ПО-СИЛНА ОТ ВАШАТА ОМРАЗА

Потребителски аватар
CHOCHEV 18
Мнения: 28
Регистриран на: 30 мар 2014 09:25
Контакти:

Re: Може ли да има силен БГфутбол без силни Левски и ЦСКА?АНКЕТА

Мнениеот CHOCHEV 18 » 21 апр 2014 20:55

bastuna2003 написа:Както и да гласувате в тази анкета, си пълните стадионтчетата (когато сте в А група) само в мачове срещу Левски и ЦСКА. Може да се замозалъгвате, но ако тези два отбора ги няма интересът към футболът ни отива стремглаво надолу. Да, сега ЦСКА не сме конкурентноспособни, Левски са в нокдаун, но ще мине малко време и пак ще лежите по терена да бавите времето, да измъкнете някой хикс. НИКОГА не подценявайте "двата работни коня", както се беше изразил един гениален футболист ;)

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: Може ли да има силен БГфутбол без силни Левски и ЦСКА?АНКЕТА

Мнениеот black sea » 21 апр 2014 20:56

miros написа:
black sea написа:Идеята ми беше, че по онова време хората са ходели почти на всеки мач, независимо от съперника. Естествено, срещу Уефски и ЦСКА е имало по-голяма тръпка, но нека не забравяме, че конкретно между Черно море и ЦСКА е имало специално отношение, ако ме разбирате за какво говоря. Ако сте честни, да не забравяме също, че всички по-добри играчи по един или друг начин са отивали ЗАДЪЛЖИТЕЛНО в Уефски и ЦСКА, а това до някаква степен продължи и след 89-та година. А по отношение евротурнирите - ами всяка година от създаването им, Уефски и ЦСКА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО и на каквато и да е цена е трябвало да участват. То така много лесно, бе - от сума ти и участия, с откраднати от другите отбори играчи...

Ало,Честния!!!А честно ли е вашата агитка преди влизане на мача да минава зад гостуващия сектор и да замерва съперниковите фенове с камъни?


Другарю цесекар, аз лично не се занимавам с глупости и не мога да нося отговорност заради някои други...

Потребителски аватар
miros
Мнения: 347
Регистриран на: 17 май 2010 22:59
Контакти:

Re: Може ли да има силен БГфутбол без силни Левски и ЦСКА?АНКЕТА

Мнениеот miros » 21 апр 2014 20:56

miros написа:
black sea написа:Идеята ми беше, че по онова време хората са ходели почти на всеки мач, независимо от съперника. Естествено, срещу Уефски и ЦСКА е имало по-голяма тръпка, но нека не забравяме, че конкретно между Черно море и ЦСКА е имало специално отношение, ако ме разбирате за какво говоря. Ако сте честни, да не забравяме също, че всички по-добри играчи по един или друг начин са отивали ЗАДЪЛЖИТЕЛНО в Уефски и ЦСКА, а това до някаква степен продължи и след 89-та година. А по отношение евротурнирите - ами всяка година от създаването им, Уефски и ЦСКА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО и на каквато и да е цена е трябвало да участват. То така много лесно, бе - от сума ти и участия, с откраднати от другите отбори играчи...

Ало,Честния!!!А честно ли е вашата агитка преди влизане на мача да минава зад гостуващия сектор и да замерва съперниковите фенове с камъни?

И забравих за евротурнирите.Хайде виж класиранията и виж колко пъти ЦСКА за вършва на 5то място след 1989.
НАШАТА ЛЮБОВ Е ПО-СИЛНА ОТ ВАШАТА ОМРАЗА

favaca8888
Мнения: 4185
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Може ли да има силен БГфутбол без силни Левски и ЦСКА?АНКЕТА

Мнениеот favaca8888 » 21 апр 2014 20:57

да
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
bastuna2003
Мнения: 909
Регистриран на: 07 авг 2010 14:48
Контакти:

Re: Може ли да има силен БГфутбол без силни Левски и ЦСКА?АНКЕТА

Мнениеот bastuna2003 » 21 апр 2014 20:57

kikooo1912 написа:Най-добре ще е всички отбори да са силни, но футбола в България може без всеки един отбор. Левски и ЦСКА са големите грешници във футбола ни, защото дългогодишното им толериране от властимащите задушаваше другите отбори и не им позволяваше да се развиват. Всички добри играчи от провинцията веднага щом покажат някакъв талант или добра игра, заминаваха за столицата с партийна заповед. Те обаче не са виновни за това, такава беше държавната политика. Рано или късно обаче всичко се връща. Сега и двата отбора са с по 30 - 40 милиона задължения и ако искат да са конкурентни на финансово стабилните Лудогорец, Ботев и Литекс, трябва да се отърват от тях. Защото единствения фактор, който има значение за развитието на отборите и футбола като цяло, са парите. Левски и ЦСКА си имат по един огромен "воденичен камък" на врата и ще изостават все повече ако не се отърват от него. За това има два варианта: или фалит и започване на чисто като нас, или да намерят някой шейх или руски олигарх за който дълговете им ще са пари за семки :) Иначе са обречени.

Викаш вашето било правилно? Да не си платите задълженията към сумати хора. И после да вземете чужд лиценз и да дойде чичко-паричко на нов мегдан.
Смешна работа е да говориш за съвест, като точно вие нямате такава.
[offtopic]Вали ли в Сопот?[/offtopic]
[rimg]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/bfi1409405071c.jpg[/rimg]

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: Може ли да има силен БГфутбол без силни Левски и ЦСКА?АНКЕТА

Мнениеот black sea » 21 апр 2014 21:02

Колеги от така наречените провинциални отбори, забелязвате ли какво единомислие и съпричастност има между уж големите врагове Левски и ЦСКА :!: :?: :roll: :oops: Омразата, надменността, нахалството и наглостта им край нямат...


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта