Футболист и треньор на годината

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
olympic teteven
Мнения: 1856
Регистриран на: 30 авг 2013 13:39
Местоположение: Тетевен
Контакти:

Re: Футболист и треньор на годината

Мнениеот olympic teteven » 09 дек 2013 23:05

iliyan написа:
olympic teteven написа:На много хора Стойчо Стоев им изглежда смотан, понеже не ръси пикантни лафове и не се държи като клоун. Нищо че си върши работата. Явно за да се харесва, трябва да има поведение все едно си е инсталирал кабел в г*за и е включил шнура в контакта... Изображение

Гледай някое интервю след мач на Стоев и ще разбереш , че този човек не знае как да се държи пред камерата ! Язък , че е завършил психология !
Да не говорим , че засега просто обира лаврите на труда на Петев и Дерменджиев ! На пролет ще разберем колко струва наистина !

Аз лично го отдавам на притеснение и свенливост. Между другото не знаех, че е завършил психология, признавам си. Все пак се справя до момента :|

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2765
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: Футболист и треньор на годината

Мнениеот Der Schmarotzer » 09 дек 2013 23:07

Както става последните няколко десетилетия, който президент плати повече, неговите протежета ще спечелят, освен ако не се разберат да си делнат призовете.
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

CSKA69
Мнения: 4571
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Футболист и треньор на годината

Мнениеот CSKA69 » 09 дек 2013 23:10

zlatan написа:
kokorz написа:Петев трябваше да спечели наградата при златния требъл на Лудогорец, а дори не беше в тройката.Сега вече е след дъжд качулка.Стойчо Стоев подобри и надгради стила, наложен от Петев, така както и Пеп надгради в Байерн след Хайнкес.

Треньор - Стойчо Стоев
Играч - Ивелин Попов


ч кажи какво е надградил Пеп в Байерн-човече ти си луд на този Баварски тим и аз мога да бъда тренер.


Хах малко е странно, че аз като фен на Реал ще трябва да защитя Гуардиола, обаче същия изтъркан лаф като твоя го говорехме и ние реалистите дълго време - че всеки може да е треньор на фантастичния Пептим, обаче откакто той напусна Каталуния определено не е същият отбор...

БГ треньор - СТОЙЧО СТОЕВ - Уважавам и харесвам Ивайло Петев, но качествата на един треньор личат в евротурнирите, а Петев има още какво да учи по отношение на тактика, ротация на състав и не на последно място - отношения с футболистите...
БГ Футболист - Георги Миланов
Изображение

Изображение

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Футболист и треньор на годината

Мнениеот iliyan » 09 дек 2013 23:12

olympic teteven написа:Аз лично го отдавам на притеснение и свенливост. Между другото не знаех, че е завършил психология, признавам си. Все пак се справя до момента :|

ludogorets/viewtopic.php?f=83&t=149267&start=20 виж долу ;)
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

SobieskiVanilla
Мнения: 359
Регистриран на: 16 май 2008 18:11
Контакти:

Re: Футболист и треньор на годината

Мнениеот SobieskiVanilla » 09 дек 2013 23:22

Стига с тоя Стойчо Стоев. Реално погледнато, това е отборът на "съблечисебе". Победите в Лига Европа, няма какво да се заблуждаваме, не са плод на треньорски умения на Стоев - та същия с колко отбора изпада от А група? Подценяване от ПСВ, вратарски грешки на мачовете с Динамо и Черноморец. Да, отборът играе добре, и в шампионата също върви, макар последните 2 мача да са греди.
Съни Дяков, както прочетох едно мнение, с какво е заслужил да е #1? С това, че на всеки мач до 20-а минута е за гонене? Мерси за тези "футболисти".

Треньор - Сашо Станков или Любо Пенев. Може и Херо - човекът от нищо прави нещо, както и Стойчо Младенов в ЦСКА. А може и Хубчев, колкото и дърварски да играят беройци.
Футболист - Иван Иванов или Ивелин Попов. То други няма, макар Сашо Тонев да играе не лошо.

Потребителски аватар
kokorz
Мнения: 300
Регистриран на: 09 апр 2011 15:04

Re: Футболист и треньор на годината

Мнениеот kokorz » 09 дек 2013 23:33

zlatan написа:
kokorz написа:Петев трябваше да спечели наградата при златния требъл на Лудогорец, а дори не беше в тройката.Сега вече е след дъжд качулка.Стойчо Стоев подобри и надгради стила, наложен от Петев, така както и Пеп надгради в Байерн след Хайнкес.

Треньор - Стойчо Стоев
Играч - Ивелин Попов


ч кажи какво е надградил Пеп в Байерн-човече ти си луд на този Баварски тим и аз мога да бъда тренер.


Отклоняваме се от темата, но ще ти отговоря за последно с друг пример - Манчестър Юнайтед от миналогодишен доминант в Англия и всяка година кандидат шампион, сега е средняк със същите играчи и нов треньор! Сигурно и на тях би станал треньор!?
Последна промяна от kokorz на 09 дек 2013 23:42, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Футболист и треньор на годината

Мнениеот tsonpen » 09 дек 2013 23:35

SobieskiVanilla написа:Подценяване от ПСВ

Много къса памет имат ПСВ. Два пъти поред да подценят Лудогорец!
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Футболист и треньор на годината

Мнениеот doktora25 » 09 дек 2013 23:41

футболист на годината: Светослав Дяков
треньор на годината: Стойчо Стоев

Неуместни са сравненията на Стоев с Гуардьола. Гуардьола с нищо не е надградил баварците и отборът печели въпреки него най-вече заради качествата на самите футболисти, докато случаят с Петев и Стоев не е такъв. Аз не съм убеден, че Петев е добър треньор, може и да греша, пожелавам му успехи с кипърците, но за мен той не успя да изгради необходимия шампионски манталитет, предпоставка за успех в ЕКТ, а и отборът бавно преодоляваше слабите резултати.

Гласувам за Дяков, защото той е моторът на Лудогорец и най-важният играч, гръбнак е и на националния отбор.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22973
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Футболист и треньор на годината

Мнениеот NOMER14 » 10 дек 2013 00:07

W84me написа:Гаджев е футболист на годината, треньори нямаме!

Нещо такова, ако бяхме станали шампиони.
Не ми пука кого ще набедят за футболист на годината след пълния провал в квалификациите - без спечелен мач тая година.
Та - Наско и Гибона не са били първи в тази пошла анкета.

Потребителски аватар
Ивайло Лудогорец
Мнения: 1475
Регистриран на: 27 юни 2011 01:22
Контакти:

Re: Футболист и треньор на годината

Мнениеот Ивайло Лудогорец » 10 дек 2013 00:35

Не ме карайте да ровя на половината сигурно тука дето ми говорят за Петев , как преди една година го оплюваха и казваха че няма нищо общо със стила и играта на Лудогорец ! Сега като напусна стана голям треньор. Аз лично го уважавам и със сигурност има принос за всичко в Лудогорец , пожелавам му успех и дано стане шампион на Кипър , за да ви докаже точно на тея хора че все пак хваща от треньорската професия . Дано след време поеме още по - голям отбор , да се гордеем ,че един вид е наш кадър . Просто се изчерпа за Лудогорец и беше предвидим . Правеше и грешки като ги прибираше в опълчение , но кой не прави грешки . И Вилаш Боаш е добър треньор сигурно ,но го уволниха от Челси . Рафа Бенитес също не е лош сигурно но ... и той смени отбори. Това са нормални процеси . Треньор- Любо Пенев (ако може) , Играч-В. Стоянов .


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта