Септември Симитли-ЦСКА промени регламента за купата

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
пиринска бундеслига
Мнения: 243
Регистриран на: 24 сеп 2012 11:46
Контакти:

Септември Симитли-ЦСКА промени регламента за купата

Мнениеот пиринска бундеслига » 23 ное 2013 18:36

Методи Стойнев: С победата със Септември (Симитли) над ЦСКА променихме регламента за Купата :arrow: От около месец в Локо (Пд) като спортно-технически ди­ректор се завърна един от голе­мите шампиони Методи Стойнев. На бившия нападател в се разчита да канализира усилията на всички - от соб­ственика до футболистите, за да бъдат „смърфовете" фактор. Стойнев говори рядко, но този път се съгласи да даде обшир­но интервю за „Меридиан Мач", при това на път за Разг­рад за днешната битка с Лудогорец. Откъде идва напрежени­ето между „черно-белите" фут­болисти, какви са целите пред Локомотив и ще продължат ли трансферните удари, четете в следващите редове.

Г-н Стойнев, намираме ви на път за Разг­рад. Оптимист ли сте преди мача с може би най-добрия отбор в България?
- Оптимист съм. Лудогорец наистина е страхотен тим, един от най-добрите. Но аз бих поставил въпроса по друг начин. Това не важи само за тях, а за двата отбора. Според мен се срещат два от най-силните тимове у нас.

- Загубихте злощас­тно първия мач през сезона от тях. Вие лично с отбора на Септември също им отстъпихте за Купа­та на България. Има ли чувство на реван­шизъм?
- Не. Имаме амби­ция да се представим максимално силно в този двубой и да взе­мем нещо.

- През седмицата имаше напрежение на една от трениров­ките. Двама ваши иг­рачи - Тижани Белаид и Пламен Крачунов си налетяха. Изяснихте ли вече този случай?
- Искам отговорно да заявя, че нищо не­редно не се е случило. Хубаво е в отбора да има конкуренция. Ко­гато имаме 20 и някол­ко състезатели, които са амбицирани да са в групата, да са титуля­ри за Локомотив, е нормално да има нап­режение. Все пак са мъже. Изяснихме вече ситуацията. Просто едно по-остро влизане е провокирало размяна на реплики и спречква­не. Нищо кой знае как­во не е станало.

- Това означава, че няма да има наказа­ния за двамата фут­болисти?
- Да. Няма за какво да ги глобяваме.

- Да поговорим малко за вас самия. Как според вас си спечелихте поста в Локомотив - със ста­тута на легенда в то­зи клуб или с досегашната си работа, най-вече в Симитли?
- Мисля, че не е ред­но да си давам сам оценки. Този въпрос може да го отправите към г-н Коко Динев. Все пак той ме е наел. Надявам се да съм си спечелил мястото с ра­ботата. Факт е, че на този етап съм работил на по-ниско ниво, в по-малки клубове. Не от калибъра на Локомо­тив. В крайна сметка обаче футболът нався­къде е еднакъв и се на­дявам да успея да помогна.

- Не е тайна, че къ­дето работи Коко Динев, основно сам прави селекцията и води качествени иг­рачи. Вие, като спор­тен директор, ще имате ли последната дума сега?
- В нашия клуб си има начин на работа. Имаме си старши тре­ньор, който трябва сам да прецени от какви футболисти има нужда и кой ще вземе. Разби­ра се, че и аз ще пома­гам много за селекци­ята. Г-н Динев пък е собственикът, той трябва да одобри це­лия процес.

- Чужденци или българи ще бъдат ваш приоритет?
- Набелязали сме и чужденци, и българи. Ще видим как ще се развият нещата. Важното е футболистите, които взимаме, да са добри. Ще има такива, които ще подпишат директно, ако се разбе­рем, и такива, които ще бъдат пробвани.

- През лятото този отбор се гради в дви­жение и без пари. То­зи път ще имате ли бюджет за селекция?
- Дай Боже, и през пролетта да го градим така и пак да сме на подобно място в кла­сирането.

- Като един от лю­бимците на феновете, какво бихте каза­ли на агитката, коя­то доскоро бойкоти­ра отбора и свързва Коко Динев с черно тото?
- Това с черното тото е толкова преекспонирана тема, че не искам да я коментирам. Не мисля, че има смисъл повече да говоря по нея. Лошо е, че се обезсмисля труда на хората в клуба. Сами­ят факт, че Коко Динев спаси Локомотив и се нае отново да помага, е показателен. Мисля, че всички ние - дирек­тори, треньори, футбо­листи, трябва да му помагаме, за да бъде Локомотив такъв, ка­къвто той го иска.

- Смятате ли, че ед­на от причините да бъде поканен е имен­но това - голяма фи­гура като вас да поусмири феновете?
- Мисля, че всичко в отношенията фенове - клуб е на ниво. Те са с нас, подкрепят ни пос­тоянно и навсякъде, както е било. Надявам се само да ги радваме.

- Функциите ви ка­то директор вероят­но са по-широки. Смятате ли по подо­бие на градския съ­перник Ботев да ра­ботите и върху база­та и стадиона?
- Разбира се. Ние не разполагаме с техните финансови възмож­ности, но каквото мо­жем, го правим и в мо­мента. Работи се по „Трибуна Бесика", опитваме се да проме­няме към добро и не­щата в школата. Иска­ме постепенно да раз­виваме целия клуб.

- Правейки пара­лел с Ботев (Пд), в момента сте пред тях в класирането. Може ли да се задържи та­ка и през месец май?
- Надявам се, но не ми стига. Нали знаете, че всеки може да меч­тае свободно. Моите мечти се простират още по-далеч. Аз ис­кам, ако има как, да сме пред доста други отбори, не само пред Ботев (Пд).

- Знаете, че именно мачът с „канарчета­та" е най-важен за феновете. Дойдохте малко след първото дерби, което бе теж­ко загубено. Мислите ли вече за този мач?
- Още не е дошло времето за този дву­бой. Но няма как да скрия, че зарядът в срещите между Локо­мотив и Ботев е много по-голям. Този път от­ново ще бъде така, „Лаута" ще бъде пъ­лен и ще има страхот­на атмосфера. Надя­вам се да успеем да ги победим.

- Вие нямате загуба от Ботев като футболист. Какво ще ка­жете на играчите в последните минути преди срещата, за да им вдъхнете кураж?
- Не знам какво точ­но бих им казал. За мен ще бъде малко странно. Може би отс­трани дори е по-труд­но, защото когато не си на терена, не дър­жиш съдбата в своите ръце, а само можеш да се надяваш момчетата да се представят доб­ре. Вярвам им.

- Има ли треньорът Александър Станков вашето пълно дове­рие?
- Да. Мисля, че от­борът се представя прекрасно под негово ръководство. Няма причина да му нямаме доверие.

- Отново обаче навлизаме в много сгъстен цикъл от ма­чове. Във вашия тим има доста играчи в напреднала футбол­на възраст. Ще из­държат ли?
- Ще отговоря малко клиширано, но нали знаете старата пого­ворка - във футбола няма стари и млади, а можещи и не. Нашите играчи са изключител­но качествени, доказ­ват го до момента и ще продължат да го доказват и занапред. Вярвам, че ще се спра­вим.

- Във вторник е жребият за Купата на България. Вашият най-голям успех като ръководител е отст­раняването на ЦСКА със Септември. Има­те ли амбиции за то­зи трофей?
- Да. Искаме да се представим максимал­но силно. В нашия клуб няма поставени конкретни цели. Иска­ме да играем за честта на Локомотив и да сме колкото се може по-напред. Но защо пък да не стигнем до Евро­па, било през шампио­ната, било през Купа­та.

- Тогава срещу ЦСКА ви помогна регламентът. Сега се играе в два мача. По-добре ли е това?
- Този регламент ощетява малки клубо­ве като Септември (Симитли). Няма да е пресилено, ако кажа, че именно ние с мача срещу ЦСКА променихме регламента, за да не отпадат така леко за­напред големите отбо­ри. За Локомотив е все едно дали ще играем в един или два мача.http://www.simitli.info/?show=2&cid=2445
Последна промяна от пиринска бундеслига на 23 ное 2013 20:11, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Септември Симитли-ЦСКА промени регламента за купата

Мнениеот obi4am_pirin » 23 ное 2013 18:54

ЯМКС!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: Септември Симитли-ЦСКА промени регламента за купата

Мнениеот dodo7271 » 23 ное 2013 19:03

Е то беше ясно. Методи Стойнев открива топлата вода, но все пак браво, че има смелостта да го каже.
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

Потребителски аватар
dzhambov
Мнения: 1220
Регистриран на: 03 мар 2011 16:58

Re: Септември Симитли-ЦСКА промени регламента за купата

Мнениеот dzhambov » 23 ное 2013 19:32

Прав е Ел Матадор,промениха регламента за да не берат срам "грандовете".

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Септември Симитли-ЦСКА промени регламента за купата

Мнениеот stefani » 23 ное 2013 19:43

Вярно е, но не само заради Септември Симитли-ЦСКА :)
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Септември Симитли-ЦСКА промени регламента за купата

Мнениеот Tommi » 23 ное 2013 19:47

obi4am_pirin написа:ЯМКС!

Слънце грее, дъжд вали... :lol: :lol:
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!



Потребителски аватар
фифи перото
Мнения: 4116
Регистриран на: 27 яну 2009 21:04

Re: Септември Симитли-ЦСКА промени регламента за купата

Мнениеот фифи перото » 23 ное 2013 20:14

От около месец в Локо (Пд) като спортно-технически ди­ректор се завърна един от голе­мите шампиони Методи Стойнев.



ГолЕм майтап.
Кои са тези, големи? :lol:

Всъщност, къде ви е купата? :roll:
Make love ,not war!`

Тошо, кажи си!

[offtopic]На много хора тук... не им трябва мозък за да живеят.... правят го несъзнателно...[/offtopic]

Потребителски аватар
FC Pirin - Real
Мнения: 969
Регистриран на: 11 юли 2011 17:39
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Септември Симитли-ЦСКА промени регламента за купата

Мнениеот FC Pirin - Real » 24 ное 2013 09:23

Tommi написа:
obi4am_pirin написа:ЯМКС!

Слънце грее, дъжд вали... :lol: :lol:

ЯЖ МИ К*РО СИМИТЛИ :lol: :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта