Проучване за най популярен отбор във България

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

ultra_shark
Мнения: 242
Регистриран на: 16 окт 2008 11:19
Контакти:

Re: Проучване за най популярен отбор във България

Мнениеот ultra_shark » 22 окт 2009 14:33

pas написа:
ultra_shark написа:Не виждам какво ни е трагичното. На фона на останалите сме си много добре. На всеки мач има минимум 1000-1500 при положение, че билета СТРУВА 7 ЛЕВА. Нека на Левски и ЦСКА да им сложат билет за всички сектори по 7 лева на мач с Монтана и Своге и да ги видим колко ще са. Аман от разбирачи.


Абе вие докога ще лъжете? Какви 7 лв.? Колко беше билета на последния мач с Монтана? Родител с дете плащаше общо 4 лв. И то за тези, които си плащат. Защото за т.нар. "агитка" (50 човека в случая) билети не се плащат и си влизат без пари. Ами онези над 1000 билета раздадени на децата също БЕЗ ПАРИ?

Престанете да лъжете и да се оплаквате!


Кой лъже? Хората от сектора на агитката плащат на половин цена, т.е. 3.50. Я виж, колко са цените на мачовете в Сектор Г и Сектор Б? Билетите си бяха ТОЧНО 7 ЛЕВА. Тези, които бяха на отворените врати единствено получиха безплатни. 19:30, ДЪЖД, МАЧ С НЕПРЕТЕНЦИОЗЕН СЪПЕРНИК, 7 ЛВ БИЛЕТ... колко трябва да сме? 18298294872473274? За българските стандарти посещаемостта си е напълно нормална и аз лично съм доволен.

Потребителски аватар
pas
Мнения: 859
Регистриран на: 02 яну 2009 14:52
Контакти:

Re: Проучване за най популярен отбор във България

Мнениеот pas » 22 окт 2009 14:40

ultra_shark написа:Кой лъже? Хората от сектора на агитката плащат на половин цена, т.е. 3.50. Я виж, колко са цените на мачовете в Сектор Г и Сектор Б? Билетите си бяха ТОЧНО 7 ЛЕВА. Тези, които бяха на отворените врати единствено получиха безплатни. 19:30, ДЪЖД, МАЧ С НЕПРЕТЕНЦИОЗЕН СЪПЕРНИК, 7 ЛВ БИЛЕТ... колко трябва да сме? 18298294872473274? За българските стандарти посещаемостта си е напълно нормална и аз лично съм доволен.


Няма да споря излишно, ето я статията:

http://sport.burgas24.bg/112301.html

Като махнем безплатния вход, намаленията, роднините, децата и пенсионерите, не знам дали има и 20 човека, които да плащат скъпите билети, с които се оправдавате.

northss
Мнения: 21
Регистриран на: 18 сеп 2008 23:28
Контакти:

Re: Проучване за най популярен отбор във България

Мнениеот northss » 22 окт 2009 14:51

Едва ли ако си истински фен на някой отбор ще те интересува дали до тебе има още 40 000 или 40 души,така че този спор е безмислен.Както се вижда в БЪЛГАРИЯ всички са фенове само когато отборите играят добре и идват големи отбори това е жалкото,започне ли отбора да губи всички "фенове"започват да критикуват вместо да подкрепят.САМО ЛЕВСКИ

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Проучване за най популярен отбор във България

Мнениеот tprodanov » 22 окт 2009 14:57

RED MAGIC написа:
1. Да! 2001 г. Купа на УЕФА, 1/48 финал, Герена, мач реванш, 0:2, зрители 6000 (с тези на Челси), Гонзо резерва, пазите го за мача с ЦСКА, на трибуните две знамена на пръчки и "мълчанието на агнетата".
2. Не! Аз съм си тръгвал само един път преди край на мач. Тръгвали сме си като маса разбира се. Но аз говорех за пролетта на 2009 г. (когато ти казваше, че сме се изнесли), когато никой не си е тръгнал.
3. Като бойкотирате какво правите на стадиона? Или по-точно ти ще ми обясниш. Ето, феновете на Ботев бойкотираха дори и дерби, не че не си обичат отбора. Така и ние. Това, че е имало 150 които са отишли не означава, че бойкота е ей така измислен. Даже имаше карета белот на този мач в А сектор.
4. Да, но за някои са доста преувеличени.
5. Май ти не знаеш, че от 2 години няма никакви броячи.
6. За мача с Челси да. За мача с Лацио не знам, защото бях в Рим. Само знам, че бяхте 10 000.



Така
1. виж тая снимка и да спрем.. Изображение


2. виж и тая снимка -

Изображение


3. Тва е, като се бойкотира, винаги има някакъв процент, който остава на стадиона. Разликата е, че при нас процента е от много по-голяма бройка фенове.

4. Под за някой е смешно да имаш предвид нас, щото единствения син сайт е Гонг, но пък той е достатъчно обективен в тая си част.

5. Последно като ходих на националния имаше, та не знам. Не е и по темата. Въпросът е, че тогава, когато те са отчели 25 000, не е имало навсякъде, защото просто никога не е имало навсякъде.

6. На мача с фулъм вие бяхте 35 000, нали? сигурна работа, мани... :mrgreen:

Потребителски аватар
zlostar
Мнения: 616
Регистриран на: 07 фев 2009 01:14
Контакти:

Re: Проучване за най популярен отбор във България

Мнениеот zlostar » 22 окт 2009 15:00

pas написа:
ultra_shark написа:Не виждам какво ни е трагичното. На фона на останалите сме си много добре. На всеки мач има минимум 1000-1500 при положение, че билета СТРУВА 7 ЛЕВА. Нека на Левски и ЦСКА да им сложат билет за всички сектори по 7 лева на мач с Монтана и Своге и да ги видим колко ще са. Аман от разбирачи.


Абе вие докога ще лъжете? Какви 7 лв.? Колко беше билета на последния мач с Монтана? Родител с дете плащаше общо 4 лв. И то за тези, които си плащат. Защото за т.нар. "агитка" (50 човека в случая) билети не се плащат и си влизат без пари. Ами онези над 1000 билета раздадени на децата също БЕЗ ПАРИ?

Престанете да лъжете и да се оплаквате!

Неутрален съм в спора ви. Това за децата само може да радва. В нито един друг БГ клуб няма политика за връщането на феновете по стадионите, а още повече за привличането на нови още в детска възраст. Сигурен съм, че от тези 1000 деца поне половината след време ще са редовни посетители на стадиона в кв. Лазур. Някой ще се ориентират и към детско-юнушеския футбол.
Относно 7лв билет - аз лятото толко платих. Синята акула не лъже. Смятам, че не са много и не трябва това да е оправдание. Всеки може да пръска пари за какви ли не глупости ама ако трябва да отиде на футболен мач и изведнъж цената на билета е проблем. Всичко си е до манталитет.


Потребителски аватар
Struma
Мнения: 50
Регистриран на: 04 сеп 2009 19:45
Контакти:

Re: Проучване за най популярен отбор във България

Мнениеот Struma » 22 окт 2009 15:29

САМО ЦСКА В НАШИТЕ СЪРЦА!

ЧЕРВЕНИ ШАМПИОНИ С ВЕРНИ ФЕНОВЕ МИЛИОНИ!
ЧЕРВЕНИ ШАМПИОНИ С ВЕРНИ ФЕНОВЕ МИЛИОНИ!!!

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Проучване за най популярен отбор във България

Мнениеот Бижутера » 22 окт 2009 15:35

в тая тема никога няма да има победител...от опит ви го казвам :mrgreen:
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Проучване за най популярен отбор във България

Мнениеот Old_death » 22 окт 2009 15:38

http://www82.hattrick.org/Community/IRLTeams/

Ето линкче към въпросното допитване.Любопитното тук е че не може да се гласува два пъти за един отбор и сведенията са донякъде вярни ;)
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

RED MAGIC
Мнения: 272
Регистриран на: 25 мар 2008 11:14
Контакти:

Re: Проучване за най популярен отбор във България

Мнениеот RED MAGIC » 22 окт 2009 15:41

Проданов тези снимки ги знаем, но явно и това искаш да ти обясня. Знаеш какви бяха цените на билетите (вие сега за Дебрецен и Лацио ревахте, писахте декларации за 10 лв) за Г - 15 лв, за А - от 40 до 50 лв. И повярвай, наистина има хора които не могат да си го позволят. Това за туристическия сезон също е причина. Но аз не претендирамм, че сме много или повече от вас. Може да бяхме 18 хил с Ливърпул, но подкрепяхме отбора си през целия мач. Защо не пуснеш снимки от мачовете с Дебрецен и Лацио? Или това не ти е удобно?
А за втората снимка. Да голям срам беше това. Феновете не издържаха тогава. Много се събра. Ако си спомняш тогава ние феновете излезнахме с декларация, че ще дадем последен шанс на отбора и ще го подкрепим на този финал. Е да, ама такива продажници като Лукич, Вранеш и Веселинович разбиха всяка вяра в тогавашния отбор. Не беше хубаво да се хвърлят шалове и знамена, но и това го има. Взели сме си поука и сме вече много по трезвомислещи. След това дори на Армията като ви бихме 1:0 имаше 7000 на Армията.
Така, че много е лесно да даваш снимки и да атакуваш другите, но първо си погледни собствения двор, защото ние с Фулъм бяхме 33 хиляди, а вие толкова не събрахте в срещу Баку, Дебрецен и Лацио.
Евала на демокрацията Ви! Заключвате неудобните теми от раз! Истината боли! Нали?


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта