Да бъдем обективни спрямо Мицова.

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
ndrangheta
Мнения: 853
Регистриран на: 09 сеп 2008 19:32
Контакти:

Re: Да бъдем обективни спрямо Мицова.

Мнениеот ndrangheta » 12 окт 2008 19:55

С тази разлика, че в Италия футболът е религия, а в България един-единствен стадион е пълен 4 пъти годишно.

Доколкото виждам, тяхната футболната общественост остро осъжда проявите на хулиганите им в София.А нашата се отчете с една наивна статия, писана от жена.

Дори в престъпността и фашизма сме жалки имитатори.

Гледайте си децата и не се занимавайте с глупости, пораснете.

И в България е имало случай на смърт след футболен мач.
"What is absurd and monstrous about war is that men who have no personal quarrel should be trained to murder one another in cold blood."

Потребителски аватар
nostradamus
Мнения: 621
Регистриран на: 27 юли 2008 10:25
Местоположение: СТАДИОН"Г.АСПАРУХОВ"
Контакти:

Re: Да бъдем обективни спрямо Мицова.

Мнениеот nostradamus » 12 окт 2008 19:59

КАЗА МИ ГО ЕДИН ОТ СТЮАРДИТЕ,И ТОВА НЕ СЕ СЛУЧВА ЗА ПЪРВИ ПЪТ.НА ЕДИН ОТ МАЧОВЕТЕ НА ЛЕВСКИ В ШАМПИОНСКА ЛИГА ОТНОВО ИМАШЕ ПРОВОКАТОРИ МАКЕДОНЦИ В СЕКТОРА ЗА ГОСТИ
Батков вън!

Потребителски аватар
killacali
Мнения: 108
Регистриран на: 03 окт 2008 19:55
Контакти:

Re: Да бъдем обективни спрямо Мицова.

Мнениеот killacali » 12 окт 2008 20:12

а бе вие луди ли сте бе? добре примерно аз съм полицай и охранявам тези италианци и виждам че няколко от тях палят Българското знаме кво ще стоя и ще гледам така ли? Представете си само колко хора са загинали под и за това Знаме и че България има 13 пленени знамена в битка а българското НЕ Е ПЛЕНЯВАНО НИКОГА и полицайте вместо да отидат да ги арестуват още тогава сега ще ги търсят в италия хахахахаха всички знаем какво ще стане НИЩО а вместо това набиха момчетата от сектор Г който може да са всякакви но защитиха Знамето както щяха да направят момчетата от сектор Б ако ситуацията беше от тяхната страна а не чичко полицай да седи и да се прозява и да гледа как който и ще да е дори и македонци да са били палят Знамето на България това е все едно полицая да им е дал огънче но това е днешната реалност България 2000+ :roll:

ivonpifon
Мнения: 31
Регистриран на: 22 сеп 2008 11:17
Контакти:

Re: Да бъдем обективни спрямо Мицова.

Мнениеот ivonpifon » 12 окт 2008 20:23

Аз искам да попитам защо обръщате толкова внимание, на агитката която е била в "СЕКТОР Г", а не казвате нищо за мелето в "СЕКТОР Б". Първите бяха провокирани и затова атакуваха, а вторите за какво се сбиха кой беше ги провокирал, всеки мач ли ще се бият феновете на Левски помежду си?????

Потребителски аватар
user
Мнения: 60
Регистриран на: 06 авг 2008 09:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: Да бъдем обективни спрямо Мицова.

Мнениеот user » 12 окт 2008 20:29

Даринче,защо триеш мненията, какво съм написал толкоз!? :!: :!: :!: :?: :?: :?:
ОБИЧАМ РОДИНАТА,МРАЗЯ ДЪРЖАВАТА!!!

Меровей
Мнения: 15
Регистриран на: 12 окт 2008 18:36
Контакти:

Re: Да бъдем обективни спрямо Мицова.

Мнениеот Меровей » 12 окт 2008 20:41

[quote="stramberk"].До като някой не ми покаже изпълнение на национален химн на гостуващ отбор без освирквания не премам нападките срещу моите сънародници.Това е ритуал-има и неписани закони на тази игра.
На всеки мач на българския национален отбор по баскетбол и волейбол няма освиркване на химна на гостите. С тези ''неписани'' правила - освиркване на химна, хвърляне на бомбички, чупене на седалки, бой между агитки направихме жалкия си футбол дори по-противен. С подобна търпимост спрямо такива сънародници не трябва да очакваме някаква нормална, европейска обстановка на мачовете, където да се разтоварваме, не да избиваме комплекси. И не излизайте с номера, че такива изцепки има навсякъде, защото това не е оправдание да се държим като говеда.

Потребителски аватар
stramberk
Мнения: 227
Регистриран на: 05 окт 2008 13:15
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Да бъдем обективни спрямо Мицова.

Мнениеот stramberk » 12 окт 2008 20:50

Меровей-ти гледаш ли телевизия.Току що съобщиха,че десни екстремисти от Италия нарочно са провокирали безредиците в България.А това не беше от наша медия а Италианска.Чети утре вестници и си стой на волейболни и баскетболни мачове.

Потребителски аватар
stramberk
Мнения: 227
Регистриран на: 05 окт 2008 13:15
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

ИСТИНАТА

Мнениеот stramberk » 12 окт 2008 20:59

Току що осведомителните агенции разпространиха новината,че след като прегледали списъците на италианските туристи за мача полицията останала учудена,че толкова много десни екстремисти са дошли в България за да провокират безредици.НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ СЕГА ДА КАЖЕ НЕЩО ПРОТИВ МОИТЕ СЪНАРОДНИЦИ?
Ако мицова не се извини на феновете аз повече нямам работа в този форум.Нека го направи в ефир-точно така както днес нагло се оправдаваше и плюеше по феновете,поддали се на ловки манипулации и провокации.

Меровей
Мнения: 15
Регистриран на: 12 окт 2008 18:36
Контакти:

Re: Да бъдем обективни спрямо Мицова.

Мнениеот Меровей » 12 окт 2008 21:16

Страмберк, нещо не се разбираме с теб.. Мен не ме интересува тая паплач, подпалила знамето ни с какви подбуди го е направила, както и подкрепям хората, защитили честта ни. За мен обаче няма разлика между хулиганите, независимо какви са по народност, а най ме боли, когато гледам празни погледи на неонацистчета на стадионите да създават напрежение и да предизвикват провокации. Много се дразня и когато хора като теб ги защитават и поощряват, освен ако и ти не си такъв. Не ми казвай какво да гледам, а си помисли с какви очи искаш другите да уважават теб, причтелите ти, сънародниците ни , Родината ни, след като ти нападаш един от малкото ни журналисти, който отбеляза, че и на този мач в България някои олигофрени си показват простотията. Всички хора без значение на националност, раса и религия сме абсолютно еднакви - черни овци има навсякъде- тъй че се отнасяй с другите, така както искаш и те да се отнасят с теб. Нито всички италианци заслужават да им освиркваме химна, нито ние заслужаваме гавра с трибагреника ни. Просто виновните трябва да се наказват, а дали това ще стане е друг въпрос.

перловец
Мнения: 17
Регистриран на: 11 юли 2008 17:53

АКО ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, АЗ СЪМ ОТ ДРУГА ПЛАНЕТА

Мнениеот перловец » 12 окт 2008 22:41

АКО ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, АЗ СЪМ ОТ ДРУГА ПЛАНЕТА
Мария Мицова
УВАЖАЕМА ГОСПОЖО(ГОСПОЖИЦЕ)...
ЯВНО И БЕЗ ДА ГО ПИШЕТЕ СТЕ ОТ ДРУГА ПЛАНЕТА..ПЪРВО,КЕЛТСКИТЕ СИМВОЛИ..НЕ СА КЕЛТСКИ..А НАЙ-МАЛКОТО ФАШИСТКИ...НЕ ЗНАМ НА КОЛКО ГОДИНИ СТЕ ,НО ВЪЗПИТАНИЕТО И ПОТЕКЛОТО ВИ ВОДИ НАЧАЛОТО СИ ОТ 9.9.1944Г.ПРЕДПОЛАГАМ,ЧЕ ТОГАВА ВАШИТЕ ПРЕДЦИ СА СЛЕЗЛИ ОТ БАЛКАНА С "ПУШКА НА РАМО"...
"Темата е дълга и пространна, но искреният потрес от нацистките флагове и жестове буквално ме остави безмълвна..."
ДА БЯХТЕ СИ ОСТАНАЛИ БЕЗМЪЛМНА,КАКТО СТЕ БИЛИ ГОДИНИ НАРЕД,ПРИ БЕЗБРОЙНИТЕ УБИИСТВА,ГРАБЕЖИ И МАРОДЕРСТВО,ОТ СТРАНА НА ХОРА,КОИТО СА СЕ ОБЛЕКЛИ С ОДЕЖДИТЕ НА ДЕМОКРАТИ..НЕ ЗАЩИТАВАМ НИТО ФАШИЗМА,НИТО ВАНДАЛЩИНАТА,НО КОГАТО ЧОВЕК ПИШЕ ,ТРЯБВА ДА Е МАЛКО ПО-ГРАМОТЕН И МАЛКО ПО-РАЗГОВОРЛИВ НА ДРУГИ ТЕМИ,БОЛЕЗНЕНИ ЗА ХОРАТА...КЪДЕ СТЕ ВИЖДАЛИ НАЦИСТКИ(ФАШИСТКИ)СИМВОЛИ ОСВЕН НА ПАРТИИНИЯТ ДОМ?;)И ПРАВИТЕ ЛИ РАЗЛИКА МЕЖДУ НАЦИЗЪМ И ФАШИЗЪМ?ИЛИ КАТО ВАШИТЕ РОДОНАЧАЛНИЦИ-СТАЛИН,ЛЕНИН,ДИМИТРОВ,СТЕ ЗАВЪРШИЛИ САМО ПАРТИИНА ШКОЛА?
СРАМУВАЙТЕ СЕ,ЧЕ ХИЛЯДИ ХОРА МИЗЕРСТВАТ,ЧЕ ЕДИН СМЕШНИК СЪС СЪВЕТСКО ПОТЕКЛО Е ПРЕМИЕР НА ТАЗИ ДЪРЖАВА...АКО НЕ ВИ Е СРАМ ОТ ТОВА-ОТИВАЙТЕ НА ДРУГА ПЛАНЕТА-БЛИЗО Е И СЕ КАЗВА МОСКВА.РИМСКАТА ИМПЕРИЯ СЪЩО Е БИЛА НАЦИСТКИСТКА?...НО НАЙ-ВАЖНОТО ЗА МЕН Е,ЧЕ НА НИКОГО НЕ МУ ПУКА,КАКВА СТЕ ВИЕ И КАКВО НЕ ОБИЧАТЕ....АКО СТЕ ЖУРНАЛИСТ-ЗАЩО МЪЛЧИТЕ ДО СЕГА,А КОГАТО ВСИЧКИ ГРАЧАТ-И ВИЕ БАРАБАР ПЕТКО...КАКТО Е КАЗАЛ ПОЕТА-НЕ НАРОД,А МЪРША...


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта