Антонио Вутов - откритие на годината???

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
chepishev73
Мнения: 256
Регистриран на: 01 дек 2010 20:54
Контакти:

Re: Антонио Вутов - откритие на годината???

Мнениеот chepishev73 » 28 дек 2012 11:25

blue magic написа:Именно затова Вутов е "Откритие..." защото преди това не е играл в А група. По точно би било да се награждава като "млад талант". Тази награда е поощрение и нищо повече. Някои са на мнение, че други я заслужават - всеки си има гледна точка и отбор на сърцето, който определя тази гледна точка в повечето случаи. И аз не съм съгласен с избора на Миланов, но никой не ме пита. Добре поне че пак не избраха Бербатов.

А Неделев има 5-6 сезона в "А" група, а???????

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2876
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Антонио Вутов - откритие на годината???

Мнениеот futbolqga » 28 дек 2012 12:02

sir George написа:
futbolqga написа:Винаги съм знаел, че българите сме си неграмотна нация, ама някои хора тук направо ми скриха топката!Момчета, отворете тълковен речник и проверете думата "ОТКРИТИЕ".Ако вие сега откривате Неделев, Карачанаков или някой от другите, които споменавате, то ние сме ги чували и преди това, явно са ви слаби познанията.А я сега ми кажете - кой беше чувал за Вутов или Китанов през 2011?Май никой, освен феновете на Левски и Черно море, нали?Ето за това тези две момчета са открития, а не Неделев.Вярно, според мен Китанов заслужава наградата повече, но да спорите за Карачанака, Неделев или който и да е друг е смешно.

[offtopic]Класиране във футболната анкета за откритие на годината 2012:

1/ Антонио Вутов /Левски/ - 33 точки

2/ Тодор Неделев /Ботев Пловдив/ - 28

3/ Георги Миланов /Литекс/ - 16

4/ Георги Китанов /Черно море/ - 10

5/ Антон Карачанаков /ЦСКА/ - 9

6/ Кирил Десподов /Литекс/ - 5

Светослав Дяков /Лудогорец/ - 5

8/ Иван Цветков /Ботев Пловдив/ - 3

9/ Илия Миланов /Литекс/ - 2

Симеон Славчев /Литекс/ - 2

Стефан Велев /Берое/ - 2

12/ Георги Илиев /Черно море/ - 1

Георги Терзиев /Черноморец/ - 1

Илиян Йорданов /Левски/ - 1

Йордан Минев /Лудогорец/ - 1

Любомир Божинов /Нефтохимик/ - 1

Никола Колев /Литекс/ - 1

Рангел Абушев /Локомотив Пд/ - 1

Стефано Кунчев /Славия/ - 1 точка.[/offtopic]
Хайде сега ни ни просветлиш,какво правят повече от половината футболисти в тази класация?И какво е направил Вутов повече от останалите за да е преди тях след като и те явно отговарят на критерия ОТКРИТИЕ? ;)

Отговарят на този критерий само според някои псевдожурналисти от сорта на Жаклин или Г.А. Ако според всички журналисти тези футболисти отговарят на критерия "откритие", то Миланов нямаше ли пак да е №1 (защото същите тези журналисти са гласували и за футболист на годината и са избрали именно Миланов)? Надявам се схващаш логиката...

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5167
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Антонио Вутов - откритие на годината???

Мнениеот ogrizko » 28 дек 2012 12:05

Откритие на годината няма как да бъде играч, който не е титуляр и не е допринесъл с нищо за отбора си!!! Супер, направило е ранен дебют момчето, голяма надежда за в бъдеще... но нищо повече от това! Дори е смешно самият факт, че е номиниран за откритие на ГОДИНАТА в А група :mrgreen: Според мен наистина няма място в тази класация и трябва да е извън нея ...и това не го казвам, защото съм сложил някакъв цвят очила!! Наистина няма морално и всякакво друго право да бъде номиниран като откритие, след като нито се е утвърдил в отбора, нито с нещо е допринесъл... и няма дори 2 цели мача общо сбор на всичките му изиграни минути :!: Ако имаше награда за най-ранен дебют - да я взема :idea:

Сега... от другите трима - Китанов, Карачанаков и Неделев... за тия тримата има вече наистина основания да бъдат номинирани и да участват в класацията! Но Карачанаков от по-рано се шуми около него и нещата са малко размити ...според мен Карачанака следва да бъде на трето място, пък и част от головете му са от преки свободни (така че той може да вземе приз за най-добър изпълнител на преки свободни да речем)! От другите двама - Китанов и Тодор Неделев - мисля, че и двамата заслужават да бъдат откритието на годината в А група! :idea: за Неделев дори и да се е тръбяло преди - по-скоро се е тръбяло за него като откритието на Ботев Пд, а не като откритието на А група... а и да играеш в Б група и в А група след това разликата е съществена! И това, че е изглеждал силен във В и в Б група не означава, че същите неща ще ги показва и в А група!! Ботев е в А група от този сезон, Неделев продължава да се представя много силно - утвърден играч е в Ботев Пд, вкарва важни голове и прави асистенции и то достатъчно на брой!! Така че напълно заслужава да бъде откритието на А група, защото е точно това!! Но разбира се за мен ...не знам дали съм пристрастен вече тук, вие си преценете - все пак една идея повече наградата откритие на годината в А група заслужава да бъде Георги Китанов - вратаря на Черно море!! Това момче се утвърди като твърд титуляр в най-трудния и отговорен пост във футбола - вратарския!! Където трябва изключително здрава психика, защото всяка грешка е фатална!! ТВЪРД ТИТУЛЯР!!! На само 17 години :!: Замислете се, че всичките други открития са все офанзивни играчи... там и да сбъркаш никой нищо няма да ти каже! И на 13 години да направиш дебют и колкото и грешки да правиш напред,в се ще са ти простени! Обаче Китанов пази супер стабилно цялата есен!! Един гол не съм видял, който да е негова грешка... вкараха ни много голове есента и въпреки това в отбора на Черно море най-добрите ни играчи есента бяха двама - Жоро Илиев и Георги Китанов!! Ако не бяха силните изяви на Китанов щяхме да получим сигурно двойно голове! С някои спасявания направо ме изуми това момче! Но като цяло ме изуми със своята стабилност... няма грешни излизания, няма признаци на нестабилност, абсолютна класа отвсякъде!! И тук за разлика от Неделев, Китанов не е играл 2-3 сезона при мъжете ...направо го хвърлиха в дълбокото ...изведнъж от играч на юношите твърде титуляр при мъжете и то на вратата! И то в най-слабия полусезон на Черно море от години насам ....феновете само псуваме играчите за слабата им игра, сигурно и Китанов отнася по някоя и друга псувня от по-крайните фенове! И въпреки всичките негативни резултати на отбора, проблемите покрай треньорите и с феновете... в тая сдухана атмосфера, Китанов е единствения проблясък и светъл лъч в отбора заедно с капитана Георги Илиев, който буквално носи отбора на раменете си от доста време насам! И тук една малка скоба - срамно е, че Жоро Илиев дори не е номиниран за играч на годината, без него можеше и нито една точка да нямаме есента, съвсем сериозно ..а дори се върна в националния и направи добри игри, просто една номинация заслужаваше :idea: А относно Китанов ....17 годишен, твърд титуляр ...показващ отлична класа, изключителна психика ....го викат вече при младежите до 21г. Забележете, младежите до 21г., т.е. прескача изцяло у19 и наистина ме изумява развитието му :shock: Затова направо е смешно някой като Вутов да взема наградата :lol: Всички останали си я заслужаваха повече...

Извинявам се за дългото мнение, ама наистина много мразя несправедливостта, а тук тя е много голяма!! От другите трима всеки можеше да я вземе тази награда, предвид че поне имаше предпоставки...
Въпреки това смятам, че няма защо феновете на Черно море да съжаляваме чак толкова! Точно така Китанов ще се кали още повече и изобщо няма да мисли за награди и простотии, изобщо няма да му пука за такива смешни и измислени отличия, момчето ще се концентрира върху футбола и ще иде зад граница и тая смешна класация ще му мине през оная работа... докато Вутов, който е свикнал само да го обожествяват и да му дават измислени награди.. при първия му труден период ще се пречупи и като Хичо най-много да стигне до Турция :roll: Така че голяма работа, не са най-важното тия измислени отличия!

Но реалната класация е тази за мен поне:
1. Китанов
2. Неделев
3. Карачанаков
Вутов - няма място в класацията
Изображение

Венелин
Мнения: 304
Регистриран на: 06 яну 2009 14:06
Контакти:

Re: Антонио Вутов - откритие на годината???

Мнениеот Венелин » 28 дек 2012 12:16

ogrizko написа:Откритие на годината няма как да бъде играч, който не е титуляр и не е допринесъл с нищо за отбора си!!! Супер, направило е ранен дебют момчето, голяма надежда за в бъдеще... но нищо повече от това! Дори е смешно самият факт, че е номиниран за откритие на ГОДИНАТА в А група :mrgreen: Според мен наистина няма място в тази класация и трябва да е извън нея ...и това не го казвам, защото съм сложил някакъв цвят очила!! Наистина няма морално и всякакво друго право да бъде номиниран като откритие, след като нито се е утвърдил в отбора, нито с нещо е допринесъл... и няма дори 2 цели мача общо сбор на всичките му изиграни минути :!: Ако имаше награда за най-ранен дебют - да я взема :idea:

Сега... от другите трима - Китанов, Карачанаков и Неделев... за тия тримата има вече наистина основания да бъдат номинирани и да участват в класацията! Но Карачанаков от по-рано се шуми около него и нещата са малко размити ...според мен Карачанака следва да бъде на трето място, пък и част от головете му са от преки свободни (така че той може да вземе приз за най-добър изпълнител на преки свободни да речем)! От другите двама - Китанов и Тодор Неделев - мисля, че и двамата заслужават да бъдат откритието на годината в А група! :idea: за Неделев дори и да се е тръбяло преди - по-скоро се е тръбяло за него като откритието на Ботев Пд, а не като откритието на А група... а и да играеш в Б група и в А група след това разликата е съществена! И това, че е изглеждал силен във В и в Б група не означава, че същите неща ще ги показва и в А група!! Ботев е в А група от този сезон, Неделев продължава да се представя много силно - утвърден играч е в Ботев Пд, вкарва важни голове и прави асистенции и то достатъчно на брой!! Така че напълно заслужава да бъде откритието на А група, защото е точно това!! Но разбира се за мен ...не знам дали съм пристрастен вече тук, вие си преценете - все пак една идея повече наградата откритие на годината в А група заслужава да бъде Георги Китанов - вратаря на Черно море!! Това момче се утвърди като твърд титуляр в най-трудния и отговорен пост във футбола - вратарския!! Където трябва изключително здрава психика, защото всяка грешка е фатална!! ТВЪРД ТИТУЛЯР!!! На само 17 години :!: Замислете се, че всичките други открития са все офанзивни играчи... там и да сбъркаш никой нищо няма да ти каже! И на 13 години да направиш дебют и колкото и грешки да правиш напред,в се ще са ти простени! Обаче Китанов пази супер стабилно цялата есен!! Един гол не съм видял, който да е негова грешка... вкараха ни много голове есента и въпреки това в отбора на Черно море най-добрите ни играчи есента бяха двама - Жоро Илиев и Георги Китанов!! Ако не бяха силните изяви на Китанов щяхме да получим сигурно двойно голове! С някои спасявания направо ме изуми това момче! Но като цяло ме изуми със своята стабилност... няма грешни излизания, няма признаци на нестабилност, абсолютна класа отвсякъде!! И тук за разлика от Неделев, Китанов не е играл 2-3 сезона при мъжете ...направо го хвърлиха в дълбокото ...изведнъж от играч на юношите твърде титуляр при мъжете и то на вратата! И то в най-слабия полусезон на Черно море от години насам ....феновете само псуваме играчите за слабата им игра, сигурно и Китанов отнася по някоя и друга псувня от по-крайните фенове! И въпреки всичките негативни резултати на отбора, проблемите покрай треньорите и с феновете... в тая сдухана атмосфера, Китанов е единствения проблясък и светъл лъч в отбора заедно с капитана Георги Илиев, който буквално носи отбора на раменете си от доста време насам! И тук една малка скоба - срамно е, че Жоро Илиев дори не е номиниран за играч на годината, без него можеше и нито една точка да нямаме есента, съвсем сериозно ..а дори се върна в националния и направи добри игри, просто една номинация заслужаваше :idea: А относно Китанов ....17 годишен, твърд титуляр ...показващ отлична класа, изключителна психика ....го викат вече при младежите до 21г. Забележете, младежите до 21г., т.е. прескача изцяло у19 и наистина ме изумява развитието му :shock: Затова направо е смешно някой като Вутов да взема наградата :lol: Всички останали си я заслужаваха повече...

Извинявам се за дългото мнение, ама наистина много мразя несправедливостта, а тук тя е много голяма!! От другите трима всеки можеше да я вземе тази награда, предвид че поне имаше предпоставки...
Въпреки това смятам, че няма защо феновете на Черно море да съжаляваме чак толкова! Точно така Китанов ще се кали още повече и изобщо няма да мисли за награди и простотии, изобщо няма да му пука за такива смешни и измислени отличия, момчето ще се концентрира върху футбола и ще иде зад граница и тая смешна класация ще му мине през оная работа... докато Вутов, който е свикнал само да го обожествяват и да му дават измислени награди.. при първия му труден период ще се пречупи и като Хичо най-много да стигне до Турция :roll: Така че голяма работа, не са най-важното тия измислени отличия!

Но реалната класация е тази за мен поне:
1. Китанов
2. Неделев
3. Карачанаков
Вутов - няма място в класацията


Вутов е титуляр в националния отбор на съответната възраст. Този отбор отстрани връстниците си от ИСПАНИЯ!
Това, че някой играе при младежите (дето ги бие кой където ги хване) или е титуляр в някакъв посредствен отбор в А група какъв успех е :?:

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2876
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Антонио Вутов - откритие на годината???

Мнениеот futbolqga » 28 дек 2012 12:21

Венелин написа:Вутов е титуляр в националния отбор на съответната възраст. Този отбор отстрани връстниците си от ИСПАНИЯ!
Това, че някой играе при младежите (дето ги бие кой където ги хване) или е титуляр в някакъв посредствен отбор в А група какъв успех е :?:

Вутов не е просто титуляр, а е капитан на националния отбор в неговата възраст.

stanleys
Мнения: 492
Регистриран на: 13 авг 2010 17:38
Контакти:

Re: Антонио Вутов - откритие на годината???

Мнениеот stanleys » 28 дек 2012 12:24

Във Франция например има същата награда - "Révélation de l'année" . Какво прави впечатление - критерият изобщо не е футболистът да е дебютирал този сезон (що за глупост е това?) наградата са я печелили футболисти с по 2-3 сезона зад гърба си и играли много силно през последната година - печелиха я и Насри и Азар, тази година мисля я взе централният защитник на Монпелие - твърд титуляр и шампион с отбора си.

Така че колегите левскари издишат по всички показатели, ама един не се намери да признае, че Вутов изобщо не заслужава подобна награда за момента

stanleys
Мнения: 492
Регистриран на: 13 авг 2010 17:38
Контакти:

Re: Антонио Вутов - откритие на годината???

Мнениеот stanleys » 28 дек 2012 12:27

Венелин написа:Това, че някой играе при младежите (дето ги бие кой където ги хване) или е титуляр в някакъв посредствен отбор в А група какъв успех е :?:


Типично мнение на арогантен левскар - какво да спориш с такъв :?: :lol:

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5167
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Антонио Вутов - откритие на годината???

Мнениеот ogrizko » 28 дек 2012 12:28

Венелин написа:Вутов е титуляр в националния отбор на съответната възраст. Този отбор отстрани връстниците си от ИСПАНИЯ!
Това, че някой играе при младежите (дето ги бие кой където ги хване) или е титуляр в някакъв посредствен отбор в А група какъв успех е :?:

:lol: :lol: :lol: на вратарския пост човек ...след 1-2 допуснати грешки ще видиш какъв успех е като те закотвят на скамейката, то туй да не ти е да играеш на предни позиции и да има кой да ти помага и да ти поправя грешките?? самия факт, че си извоюва титулярното място ...и получи признание да го викнат при 21 годишните младежи говори достатъчно! Пропуска цял цикъл момчето и отива при 21 годишните национали, а оттам вече направо в национала!!

Между другото мислех, че само Вутов, Карачанаков, Неделев и Китанов са номинирани ...но явно, че всеки журналист може да гласува за когото си реши! Така че класацията ми може да претърпи промерни... примерно Илия Миланов да мине пред Карачанаков и т.н., но най-заслужилите са Китанов и Неделев :idea:
Изображение

Потребителски аватар
ARTIBUM
Мнения: 28
Регистриран на: 15 окт 2009 13:12
Контакти:

Re: Антонио Вутов - откритие на годината???

Мнениеот ARTIBUM » 28 дек 2012 12:51

Скандално игнорираха Георги Китанов :o :o :o :o :o
Че класациите в България са сбъркани и в тях се гласува по пристрастия, а не по съвест, това отдавна е ясно. Поредното издание на “Футболист на годината” обаче, тотално затвърди мнението, че всякакви годишни награди, десятки и други подобни, трябва да бъдат забранени със закон у нас. Поне докато професионализмът не вземе връх при тези, които участват в гласуването.

Ако все още не сте разбрали, халфът на Левски Антонио Вутов получи приза за “Откритие на годината”. Въпросът е защо точно той? Навярно, защото е футболист на Левски. Друг логичен отговор няма. Със сигурност Вутов има огромен талант и не се съмняваме, че му предстои бляскава кариера. По никакъв начин не желаем да поставяме качествата му под въпрос. Все пак, дебютира в “А” група все още ненавършил 16 години. Неприятният привкус, останал от този избор обаче, не можем да отминем и да го игнорираме. Така, както бе сторено с вратаря на Черно море Георги Китанов.

През отминаващата 2012 г. Антонио има записани 184 минути в елитната ни дивизия, а наскоро отбеляза и един гол на брашняния чувал Етър. С това активът му се изчерпва. В същото време, само с няколко месеца по-големия Китанов се утвърди като титуляр при моряците. И то на най-неблагодарния пост, където само една грешка може да те смачка и да те елиминира. Изигра 16 мача в “А” група и едва на 17 години вече дебютира за младежкия национален тим до 21 години! Още през март записа страхотни мачове в еврокалификациите за юношеската ни селекция до 17 години. Не пусна гол срещу Швеция, Молдова и Португалия и спаси лъвчетата от разгром срещу колоса Германия. А в офиса на “Тича” вече има официални оферти за него от белгийския Генк и италианския Наполи. Е, ако това не е пробив, здраве му кажете. В София обаче, явно мислят друго. Или пък се късат от яд, че Жоро не е от някоя столична школа. Навярно, ако бе от Левски или ЦСКА вече щяха да го величаят до небесата.

Случилото се само доказва, че колкото по-рано избяга Китанов оттук, толкова по-добре. Неговият път трябва да бъде единствено и само към Западна Европа. Там, където важни са единствено качествата, а не за кой отбор играеш или на кой си син или племенник.
vbox7.com/play:f469031f

Vict0ry
Мнения: 254
Регистриран на: 02 авг 2011 19:15
Контакти:

Re: Антонио Вутов - откритие на годината???

Мнениеот Vict0ry » 28 дек 2012 13:03

blue avalanche написа:
гарфилд написа:
matador написа:За мен откритие на годината е Георги Китанов от Черно море.

Не само защото съм от Черно море,но подкрепям.Твърд титуляр цяла есен и дебютира в младежкия национал до 21 години.Той и Неделев заслужават много повече от Вутов,но нали не играят в правилния отбор.

Ми то във вашето отборче и Вутов щеше да е титуляр...Хеле като гледам оня Симеонов ли къв беше...Пък Цоневи щяха да са суперзвезди направо!
ПП.На Китанов не му ли изтрещяхме 4 гола на Герена? :oops:


Ами не,момчето се контузи и излезе!Ама ти си толкоз прост,че няма как да знаеш това!Те Левскарите като ходят по улиците го подминават Вутов.Капитан бил на У17 ама един мач не изигра докрая!Защо не го викнаха за У21?Защото няма издражливост!Той е 60 кила напикан!Китанов на 17 го викнаха за У21!Ясно е че този анонимник Вутов е едно голямо нищо!


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта