Анкета: За или против общо обединение за оставки в БГ футбол

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

За или против общо обединение на всички фенове против управлението на футбола в България?

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
nikivarna
Мнения: 347
Регистриран на: 30 сеп 2010 23:46
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Не е ли крайно време за оставки и промени?

Мнениеот nikivarna » 27 юли 2012 00:00

lisynger написа:Решението е следното: Навлизаме на мача с Италия,зверски бомби,факли,расистки и тем подобни истории изваждат ни за 5 години и да се захващат за работа,това което стана днеска е брутално!

Твърдо съм за такова нещо. Нека поне като няма футбол да знаем защо го няма - заради нас феновете!
Изображение

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Българския футбол е вреден за здравето

Мнениеот mormona » 27 юли 2012 00:02

baltimore написа:Знайни и незнайни отборчета направиха пари и успехи на гърба на нашите пишман футболисти.

И НЕрви !
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

bob337
Мнения: 6
Регистриран на: 01 юни 2010 14:57
Контакти:

Re: Не е ли крайно време за оставки и промени?

Мнениеот bob337 » 27 юли 2012 00:02

Бойкот от страна на феновете на всички мачове, от всички групи, включително и националния отбор. Нека да играят пред напълно празни трибуни, сами за себе си. Може пък да се засрамят и замислят и футболисти и ръководители. Макар че не вярвам...

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Не е ли крайно време за оставки и промени?

Мнениеот Teo » 27 юли 2012 00:02

nikivarna написа:
lisynger написа:Решението е следното: Навлизаме на мача с Италия,зверски бомби,факли,расистки и тем подобни истории изваждат ни за 5 години и да се захващат за работа,това което стана днеска е брутално!

Твърдо съм за такова нещо. Нека поне като няма футбол да знаем защо го няма - заради нас феновете!


Яко бомби на мача с Италия :evil:

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: Не е ли крайно време за оставки и промени?

Мнениеот fen1914 » 27 юли 2012 00:04

крайно време е феновете да спрем да се джафкаме за глупости и единствената ни радост да е несполуката на съперника. от това се възползват идиотите, които наричат себе си президенти и собственици на футболни клубове, а радостта от играта я няма. пълен крах за всички и то благодарение на хора като Батков, Тонев, Титаните и др. подобни.

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2127
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

ОФИЦИАЛНО:БГ футбола умря! ! ! Да живее БГ футбола

Мнениеот eelche » 27 юли 2012 00:05

БГ футбола официално умря!Да живее БГ футбола! ! !

Пернишките Титани,Боби Перуката,Тото Динев,Батков кога ще си ходите?!

Срам,срам,срам! ! !

Отказвам БГ футбола за поне половин година...Не стига,че живота е супер гаден и разни мазни свине наречени политици се гаврят всеки ден с тебе,а на всичкото отгоре и любимия ти отбор да не играе никакъв футбол.

Ебати скапания народ сме това българите,навсякъде по Европа ни наричат цигани за какво говорим?!

Единствения начин злото да победи,е добрите хора да не правят нищо! ! ! ТРАГЕДИЯ ! ! !
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Не е ли крайно време за оставки и промени?

Мнениеот shotgun blues » 27 юли 2012 00:06

Е нема такъв ден ,голямо шоу :lol:
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
NeRaDzYrA
Мнения: 480
Регистриран на: 24 май 2009 20:44
Контакти:

Re: Не е ли крайно време за оставки и промени?

Мнениеот NeRaDzYrA » 27 юли 2012 00:06

Не вярвах, че ще дойде и деня в който ще искам да НЕ гледам футбол.. Тези нещастници българските отбори ме отказаха от най-любимото ми нещо! Добре, че почва Олимпиада, та да се нагледаме на високи резултати и големи спортисти и личности ! ИЗЛАГАЦИЯ :cry:
Изображение
Моуриньо:„Аз не съм Ибрахмович. Твърде съм влюбен в Интер, за да мога да бъда наставник на Милан”,

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: ОФИЦИАЛНО:БГ футбола умря! ! ! Да живее БГ футбола

Мнениеот Blue_Lion » 27 юли 2012 00:06

Оправи си заглавието...след смъртта на БГ футбола, няма какво да живее...
Изображение

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Не е ли крайно време за оставки и промени?

Мнениеот hristo1306 » 27 юли 2012 00:06

Фалшива коса, фалшив шев, фалшива федерация, фалшиво първенство, фалшиви евро участници, фалшиви шопи = на Боби - мангала, = на позор за БГ футбола ! Незабавна оставка !


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта