"Оборище" остава във В група,ще гони 18 победи през пролетта

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
орчо войвода
Мнения: 1160
Регистриран на: 31 авг 2011 07:57
Skype: 2VKBPY
Контакти:

Re: "Оборище" остава във В група,ще гони 18 победи през пролетта

Мнениеот орчо войвода » 21 дек 2011 10:44

Достатъчно е за град като Етрополе,вие като сте областен град колко пъти сте ставали шампиони,носители на купата или поне в тройката-нито веднъж. :) И за нас участието в Б-група ще е достатъчно на този етап.[/quote]
Имаме финали за купата на България и участия в Европейските клубни турнири!Вие и след 100 години няма да участвате в Европа![/quote]
То и за Лудогорец преди две години никой не беше чул,пък виж ги къде са сега. :) Недей да пророкуваш за 100 години напред,защото през 80-те Кърпачев Ловеч едва ли са предполагали че след 20 години ще играят в Европа. :) През следващите 100 години футбол в България ще има там където има пари. :) А вашето участие в Европа си е било чиста излагация,затова и отборът на Югозапада е Марек Дупница.

big4eto
Мнения: 386
Регистриран на: 15 юни 2010 11:26
Контакти:

Re: "Оборище" остава във В група,ще гони 18 победи през пролетта

Мнениеот big4eto » 21 дек 2011 10:53

Достатъчно е за град като Етрополе,вие като сте областен град колко пъти сте ставали шампиони,носители на купата или поне в тройката-нито веднъж. :) И за нас участието в Б-група ще е достатъчно на този етап.[/quote]
Имаме финали за купата на България и участия в Европейските клубни турнири!Вие и след 100 години няма да участвате в Европа![/quote]
Пич фен съм на шампионите , но тук ще се застъпя с момчето от Панагюрище :!: Първо вземи ни нас в началото как никои не ни броеше за живи а вече имаме 4 титли,5 купи,1 супер купа и на всичкото отгоре всяка година играем в Европа :!: Да нямаме традиции,но пък за сметка на това ги градим вече 15 години и сме много преди твоя Пирин нали се сещаш за какво говоря ;) ОК нямаме фенове но имаме 500 верни и още около 2000 супер верни които не живеят в Ловеч,дори в България :!: И какво от това,нали сме шампиони имаме си спонсор които милее за отбора и налива пари които вашия отбор за цялото си съществуване не е дал :!: Относно Оборище (Панагюрище) - та там Лука-президента е по-богат от Гришата,Баткоф и чистачите от Перник взети заедно и нали се сещаш че ако реши не шампиони ами в ЩЛ може да ги вкара :!: Виж Домусчиев какво прави в Лудогорец и тарсете някои подобен в македонско че скоро няма да видите А група а само ще завиждате по форумите ;) Успех на Оборище и много поздрави на Пешо Бабачев ;)
"А група" е едно обикновено първенство,в което участват 16 отбора и след 30 кръга шампион става ЛИТЕКС!

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: "Оборище" остава във В група,ще гони 18 победи през пролетта

Мнениеот obi4am_pirin » 21 дек 2011 11:11

орчо войвода написа:Достатъчно е за град като Етрополе,вие като сте областен град колко пъти сте ставали шампиони,носители на купата или поне в тройката-нито веднъж. :) И за нас участието в Б-група ще е достатъчно на този етап.

Имаме финали за купата на България и участия в Европейските клубни турнири!Вие и след 100 години няма да участвате в Европа![/quote]
То и за Лудогорец преди две години никой не беше чул,пък виж ги къде са сега. :) Недей да пророкуваш за 100 години напред,защото през 80-те Кърпачев Ловеч едва ли са предполагали че след 20 години ще играят в Европа. :) През следващите 100 години футбол в България ще има там където има пари. :) А вашето участие в Европа си е било чиста излагация,затова и отборът на Югозапада е Марек Дупница.[/quote]
За вас съм убеден!Просто сте си едно село и няма накъде повече да растете!А за Марек мнението си е твое!Уважавам Марек и няма да влизам в полемика!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: "Оборище" остава във В група,ще гони 18 победи през пролетта

Мнениеот obi4am_pirin » 21 дек 2011 11:15

big4eto написа:Достатъчно е за град като Етрополе,вие като сте областен град колко пъти сте ставали шампиони,носители на купата или поне в тройката-нито веднъж. :) И за нас участието в Б-група ще е достатъчно на този етап.

Имаме финали за купата на България и участия в Европейските клубни турнири!Вие и след 100 години няма да участвате в Европа![/quote]
Пич фен съм на шампионите , но тук ще се застъпя с момчето от Панагюрище :!: Първо вземи ни нас в началото как никои не ни броеше за живи а вече имаме 4 титли,5 купи,1 супер купа и на всичкото отгоре всяка година играем в Европа :!: Да нямаме традиции,но пък за сметка на това ги градим вече 15 години и сме много преди твоя Пирин нали се сещаш за какво говоря ;) ОК нямаме фенове но имаме 500 верни и още около 2000 супер верни които не живеят в Ловеч,дори в България :!: И какво от това,нали сме шампиони имаме си спонсор които милее за отбора и налива пари които вашия отбор за цялото си съществуване не е дал :!: Относно Оборище (Панагюрище) - та там Лука-президента е по-богат от Гришата,Баткоф и чистачите от Перник взети заедно и нали се сещаш че ако реши не шампиони ами в ЩЛ може да ги вкара :!: Виж Домусчиев какво прави в Лудогорец и тарсете някои подобен в македонско че скоро няма да видите А група а само ще завиждате по форумите ;) Успех на Оборище и много поздрави на Пешо Бабачев ;)[/quote]
Много ако бе пич!Но действителността е друга и селския отбор от Панагюрище е във Вгрупа и дори там не може да е на първо място!Нито пък е имал някакви традиции!Мега-богатия лук не може да докара отбора до първо място във В група!Шокиран съм! ;)
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: "Оборище" остава във В група,ще гони 18 победи през пролетта

Мнениеот luxorus » 21 дек 2011 11:17

Браво на Иван и Лука Ангелови.Първия прави (прани) пари,втория поне да даде малко за спорта и да зарадва феновете на отбора.Темата е хубава,не я осирайте.
I'M BLIND!IMPRESS ME!

Потребителски аватар
infallible
Мнения: 153
Регистриран на: 03 юни 2009 20:23
Контакти:

Re: "Оборище" остава във В група,ще гони 18 победи през пролетта

Мнениеот infallible » 21 дек 2011 11:17

Измислете си една песен от 3-4 думи е.. ;д кво е тва само ОБОРИЩЕ ОБОРИЩЕ ОБОРИЩЕ ;д и тук таме се чуе от някъде като във кръчма "АЙДЕЕЕЕ" ;д
ЕДНА ЛЮБОВ!

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: "Оборище" остава във В група,ще гони 18 победи през пролетта

Мнениеот obi4am_pirin » 21 дек 2011 11:18

big4eto написа:Достатъчно е за град като Етрополе,вие като сте областен град колко пъти сте ставали шампиони,носители на купата или поне в тройката-нито веднъж. :) И за нас участието в Б-група ще е достатъчно на този етап.

Имаме финали за купата на България и участия в Европейските клубни турнири!Вие и след 100 години няма да участвате в Европа![/quote]
Пич фен съм на шампионите , но тук ще се застъпя с момчето от Панагюрище :!: Първо вземи ни нас в началото как никои не ни броеше за живи а вече имаме 4 титли,5 купи,1 супер купа и на всичкото отгоре всяка година играем в Европа :!: Да нямаме традиции,но пък за сметка на това ги градим вече 15 години и сме много преди твоя Пирин нали се сещаш за какво говоря ;) ОК нямаме фенове но имаме 500 верни и още около 2000 супер верни които не живеят в Ловеч,дори в България :!: И какво от това,нали сме шампиони имаме си спонсор които милее за отбора и налива пари които вашия отбор за цялото си съществуване не е дал :!: Относно Оборище (Панагюрище) - та там Лука-президента е по-богат от Гришата,Баткоф и чистачите от Перник взети заедно и нали се сещаш че ако реши не шампиони ами в ЩЛ може да ги вкара :!: Виж Домусчиев какво прави в Лудогорец и тарсете някои подобен в македонско че скоро няма да видите А група а само ще завиждате по форумите ;) Успех на Оборище и много поздрави на Пешо Бабачев ;)[/quote]
Между другото въпреки големите пари какви бяха резултатите от последните няколко мача между Литекс - Пирин?! ;) А за мача в Кюстендил не ми се говори!Ние на прага на фалита срещу отбор милионерчета!Беше грозна картинка!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
Speranza
Мнения: 375
Регистриран на: 20 сеп 2008 12:50
Контакти:

Re: "Оборище" остава във В група,ще гони 18 победи през пролетта

Мнениеот Speranza » 21 дек 2011 11:24

Много безсмислено заяждане се получи горе... Няма нищо лошо в това нови имена да настъпват с пари и желание в професионалния футбол! Аз съм ЗА такова нещо , по ред причини. Вдига се конкуренцията, нивото и най вече интереса на райони, които до момента са били извън по големите мачове! Дано тимът ви успее, но с футболни средства , а не чрез пълнене на гуши на нискоразредни съдии и други такива средства!
Изображение

You'll never walk alone!!

Потребителски аватар
орчо войвода
Мнения: 1160
Регистриран на: 31 авг 2011 07:57
Skype: 2VKBPY
Контакти:

Re: "Оборище" остава във В група,ще гони 18 победи през пролетта

Мнениеот орчо войвода » 21 дек 2011 11:44

obi4am_pirin написа:
орчо войвода написа:Достатъчно е за град като Етрополе,вие като сте областен град колко пъти сте ставали шампиони,носители на купата или поне в тройката-нито веднъж. :) И за нас участието в Б-група ще е достатъчно на този етап.

Имаме финали за купата на България и участия в Европейските клубни турнири!Вие и след 100 години няма да участвате в Европа!

То и за Лудогорец преди две години никой не беше чул,пък виж ги къде са сега. :) Недей да пророкуваш за 100 години напред,защото през 80-те Кърпачев Ловеч едва ли са предполагали че след 20 години ще играят в Европа. :) През следващите 100 години футбол в България ще има там където има пари. :) А вашето участие в Европа си е било чиста излагация,затова и отборът на Югозапада е Марек Дупница.[/quote]
За вас съм убеден!Просто сте си едно село и няма накъде повече да растете!А за Марек мнението си е твое!Уважавам Марек и няма да влизам в полемика![/quote]
По-полека с обидите,Панагюрище никога не е било село,за разлика от Благоевград,в който преди 100 години още сте носили фесове и е имало само турска махала.

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: "Оборище" остава във В група,ще гони 18 победи през пролетта

Мнениеот obi4am_pirin » 21 дек 2011 11:47

орчо войвода написа:
obi4am_pirin написа:
орчо войвода написа:Достатъчно е за град като Етрополе,вие като сте областен град колко пъти сте ставали шампиони,носители на купата или поне в тройката-нито веднъж. :) И за нас участието в Б-група ще е достатъчно на този етап.

Имаме финали за купата на България и участия в Европейските клубни турнири!Вие и след 100 години няма да участвате в Европа!

То и за Лудогорец преди две години никой не беше чул,пък виж ги къде са сега. :) Недей да пророкуваш за 100 години напред,защото през 80-те Кърпачев Ловеч едва ли са предполагали че след 20 години ще играят в Европа. :) През следващите 100 години футбол в България ще има там където има пари. :) А вашето участие в Европа си е било чиста излагация,затова и отборът на Югозапада е Марек Дупница.

За вас съм убеден!Просто сте си едно село и няма накъде повече да растете!А за Марек мнението си е твое!Уважавам Марек и няма да влизам в полемика![/quote]
По-полека с обидите,Панагюрище никога не е било село,за разлика от Благоевград,в който преди 100 години още сте носили фесове и е имало само турска махала.[/quote]
При вас са резаните карабини!Тука сме македонци!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта