А сега накъде ?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

А сега накъде ?

Мнениеот Blue_Lion » 26 авг 2008 23:17

Да...Накъде ? Накъде отива нашият футбол ? Локото пада от евроанонимници,Левски падна от Бате (за утре съм оптимист,но самият факт,че се допусна загуба у дома е срамен),цска не игра квалификаций за ШЛ както им се полага,литекс прави X с некви изрелци.Националния отбор не може да си намерят отбори за контроли ,защото никой не иска да играе с нас.Стадионите са на нивото на зле - подържани ниви.Имаме си христолофф,баткофф и томофф и тем подобни алчни типове който и 5 пари не дават за .ДЮШ - с малки изключения (литекс и Левски) другото е МЪКАААА ! Защо се стигна до тук ? КАК ? А сега накъде..какво ще правим ? ДОКОГА ЩЕ ТЪРПИМ ?! ИСКАМ ЛЕВСКИ В ШАМПИОНСКАТА ЛИГА ЗАСЛУЖЕНО НА ТЕРЕНА С КРАСИВА ИГРА И ПЪЛЕН И КРАСИВ СТАДИОН !!! ИСКАМ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР НА СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО !!!
Изображение

lider-83
Мнения: 165
Регистриран на: 09 авг 2008 15:41
Skype: lider-83
Контакти:

Re: А сега накъде ?

Мнениеот lider-83 » 26 авг 2008 23:24

za loko bqh sigoren no uvi. i za LEVSKI sum sigoren 4e 6te sma4ka bate ....... dono ......
И преди и сега Левски значи Свобода

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: А сега накъде ?

Мнениеот k_oleto » 26 авг 2008 23:43

абе рядко пиша по два поста - почесто само чета мнения, но..........В името на това да не берем повече ядове искам - отпадане на всички наши отбори от европа-та. Някак си - неразбирам..........по статистика от ГОНГ - 3500 фена на Васил Левски - о.к ма за да не ни режат съдийте - трябва и Уефа да има приход от нас - та нали в следващото гостуване на Локото /ако бяха продължили/ щеше да има 100 човека, барабар с резервите на стадиона. Верно - Левски и ЦСКА имат с една идея повече привърженици - ма......те си ходят с бобите и камъните в джобовете - каква печалба, като - то загубите за клубните отбори са уникални заради вандалски прояви. А......проявите на феновете са продиктувани само и единствено от уникалното управление в БФС - еййййййй, баси - как не им омръзна да лапат - чудя се????
На второ място - извинявам се, ма такива като Сашата Антунович и още 10 като него /изкл. за Димо Атанасов - браво на момчето/ не само не са за Уефа, ма и за Б-то нестават.
Ами............3 отбора ни представят в Уефа и само един има що годе нормален стадион и има право да домакинства на него :) ама......след мача - домакините немогат да смогнат да изметат слънчогледовите семки от седалките - благодаря за такъв футбол - за превключвам на Диемата, за да гледам мачове - когато нашите стигнат по честен път до Европа, когато си оправят стадионите, когато върнат публиката и когато играят като мъже, може и да се позагледам в някой мач

Потребителски аватар
Rumbinho
Мнения: 61
Регистриран на: 24 мар 2008 21:57
Контакти:

Re: А сега накъде ?

Мнениеот Rumbinho » 26 авг 2008 23:50

Blue_Lion написа:...цска не игра квалификаций за ШЛ както им се полага...


Първо евала, че не се изразяваш като клубно пристрастен.
Второ - прав си за всичко. Чуйте мнението на Томислав Русев от вчера (още е на главната страница) за състоянието на бг спорта като цяло (вкл. бази, успехи, корупция и т.н.).
Ще добавя само - де да беше само футбола...

Потребителски аватар
HRISTEV
Мнения: 75
Регистриран на: 24 мар 2008 23:21
Контакти:

Re: А сега накъде ?

Мнениеот HRISTEV » 26 авг 2008 23:57

не виждам изход от ситуацията .жалко е ..... клубовете се управляват от доказани мутри който 5 пари не дават за фенове и успехи на отборите си .единствено гледат да перът мръсните си пари в футбола и това е . все повече хора спират да ходят по стадионите и както е тръгнало след 2-3 години мачовете ще си ги гледат само някви малоумни мутри с тяхните охрани .......

falcon
Мнения: 298
Регистриран на: 27 авг 2008 00:07

Re: А сега накъде ?

Мнениеот falcon » 27 авг 2008 00:10

Надолу,надолу и още по-надолу докато не ни закрият бфс-то и целия български футбол.

silence
Мнения: 50
Регистриран на: 26 авг 2008 12:19
Контакти:

Re: А сега накъде ?

Мнениеот silence » 27 авг 2008 00:12

Тъжното е, че се търси надежда във ФУТБОЛА--именно от въпросните престъпници начело на клубовете, които са способни само са УБИВАТ човешката надежда. Ако сме паднали дотам да чакаме на футбола--който в края на краищата е просто ЕДНА МИМОЛЕТНА ИГРА--и на хората в него да ни даде надежда и радост, то ние много сме изпаднали. Та може ли да се разчита на човеци?!

Потребителски аватар
nostradamus
Мнения: 621
Регистриран на: 27 юли 2008 10:25
Местоположение: СТАДИОН"Г.АСПАРУХОВ"
Контакти:

Re: А сега накъде ?

Мнениеот nostradamus » 27 авг 2008 00:53

ИСКАМ ДА ПОПИТАМ ВСИЧКИ ФЕНОВЕ ,КОИТО ПИШАТ ПО ТАЗИ ТЕМА:ТИ ТАЗИ ГОДИНА КОЛКО ПАРИ ПОХАРЧИ ЗА ЛЮБИМИЯ ОТБОР?ЕДИН НОРМАЛЕН ФУТБОЛЕН ОТБОР СЕ ИЗХРАНВА ОТ-ГЕНЕРАЛЕН СПОНСОР,СПОНСОРИ,ТВ ПРАВА,БИЛЕТИ,ФЕН АРТИКУЛИ(ОСОБЕНО ГОЛЯМО ПЕРО) И ДРУГИ.В БЪЛГАРИЯ ВЪВ ВСИЧКИ НАСЕЛЕНИ МЕСТА ЧАКАТ НЯКОЯ МУТРА ДА ПОЕМЕ ОТБОРА.МУТРАТА ПОЕМА ОТБОРА ЗАЩОТО Е ПЛАТИЛА КАМПАНИЯТА НА КМЕТА,КОЙТО Е ХВЪРЛИЛ ПРАХ В ОЧИТЕ НА ИЗБИРАТЕЛИТЕ.В БЪЛГАРИЯ СЕ ГОНЯТ ВНОСИТЕЛИТЕ НА МЕНТЕ АДИДАС И НАЙК,НО СЕ ПРОДАВАТ СВОБОДНО МЕНТЕТА НА ЕКИПИ НА НАЦ.ОТБОР,ЛЕВСКИ И ЦСКА.ПО МОИ ИЗЧИСЛЕНИЯ ЛЕВСКИ И ЦСКА ГУБЯТ ОБЩИ ГОДИШНИ ПРИХОДИ ОТ ОКОЛО 100 МЛН ЛВ.АКО ТЕЗИ ПАРИ ВЛИЗАХА В КЛУБОВЕТЕ И НАЧЕЛО НА ТЕЗИ КЛУБОВЕ НЕ СТОЯТ ВНУЦИТЕ НА ОБИРАЧИТЕ НА МАНДРИ,СЛЕЗНАЛИ ОТ ГОРАТА ПРЕЗ 1944,БЪЛГАРИЯ ВСЯКА ГОДИНА ЩЕШЕ ДА ИМА ОТБОР В ШЛ
Батков вън!

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: А сега накъде ?

Мнениеот Blue_Lion » 27 авг 2008 02:03

nostradamus написа:ИСКАМ ДА ПОПИТАМ ВСИЧКИ ФЕНОВЕ ,КОИТО ПИШАТ ПО ТАЗИ ТЕМА:ТИ ТАЗИ ГОДИНА КОЛКО ПАРИ ПОХАРЧИ ЗА ЛЮБИМИЯ ОТБОР?ЕДИН НОРМАЛЕН ФУТБОЛЕН ОТБОР СЕ ИЗХРАНВА ОТ-ГЕНЕРАЛЕН СПОНСОР,СПОНСОРИ,ТВ ПРАВА,БИЛЕТИ,ФЕН АРТИКУЛИ(ОСОБЕНО ГОЛЯМО ПЕРО) И ДРУГИ.В БЪЛГАРИЯ ВЪВ ВСИЧКИ НАСЕЛЕНИ МЕСТА ЧАКАТ НЯКОЯ МУТРА ДА ПОЕМЕ ОТБОРА.МУТРАТА ПОЕМА ОТБОРА ЗАЩОТО Е ПЛАТИЛА КАМПАНИЯТА НА КМЕТА,КОЙТО Е ХВЪРЛИЛ ПРАХ В ОЧИТЕ НА ИЗБИРАТЕЛИТЕ.В БЪЛГАРИЯ СЕ ГОНЯТ ВНОСИТЕЛИТЕ НА МЕНТЕ АДИДАС И НАЙК,НО СЕ ПРОДАВАТ СВОБОДНО МЕНТЕТА НА ЕКИПИ НА НАЦ.ОТБОР,ЛЕВСКИ И ЦСКА.ПО МОИ ИЗЧИСЛЕНИЯ ЛЕВСКИ И ЦСКА ГУБЯТ ОБЩИ ГОДИШНИ ПРИХОДИ ОТ ОКОЛО 100 МЛН ЛВ.АКО ТЕЗИ ПАРИ ВЛИЗАХА В КЛУБОВЕТЕ И НАЧЕЛО НА ТЕЗИ КЛУБОВЕ НЕ СТОЯТ ВНУЦИТЕ НА ОБИРАЧИТЕ НА МАНДРИ,СЛЕЗНАЛИ ОТ ГОРАТА ПРЕЗ 1944,БЪЛГАРИЯ ВСЯКА ГОДИНА ЩЕШЕ ДА ИМА ОТБОР В ШЛ


Отностно парите който съм дал за отбора...е не са много ма мач на Левски в София не съм изпускал от 1-2 години. Независимо за какво играем.За останало съм съгласен

falcon написа:Надолу,надолу и още по-надолу докато не ни закрият бфс-то и целия български футбол.
Ми май това е изхода => ДАЙ БОЖЕ !!!

Rumbinho написа:
Blue_Lion написа:...цска не игра квалификаций за ШЛ както им се полага...


Първо евала, че не се изразяваш като клубно пристрастен.
Второ - прав си за всичко. Чуйте мнението на Томислав Русев от вчера (още е на главната страница) за състоянието на бг спорта като цяло (вкл. бази, успехи, корупция и т.н.).
Ще добавя само - де да беше само футбола...


Ми според мен просто трябва да надскочим Левски и цска,Ботев или локото (пд) :!: АЗ съм Българин на първо място,после съм Левскар :!: Ще си ги мериме като има за кво да ги мериме...вижте мача в неделя м/у локото и цска - ТЪП мач,грозен футбол.И да имаше фенове,се тая.За мач като този опр група от хора искат да се бият ?! :lol: алоооо за кво се биете ве ? КОМПЛЕКСАРИ и Продажници :!: Тия организаций поне да бяха силни като Bad Blue Boys (Dinamo Zagreb),примерно, с който се съобразява ръководството на техния отбор и имат реална власт в отбора си ;) .А нашите кво имат - София - Запад и Дудука :lol: Едните само деклараций,другия медийни изяви,но и двете страни - НИЩО.Ботев и локото да не се лъскаят щото и те не са по различни.Ако бяха толкова силни Селския щеше да е история.На кратко - СМЯХ и СЪЛЗИ !!! Интересувам се от футболни организаций,макар че не съм част от никоя и като ги гледам нашите и умирам от смях.Само плакати и деклараций :D ЕВАЛАТА хахахаха :!: А те уж са HARDCORE supporters,който живота си дават за клуба и искат да отборите им да са силни и да са се на върха.По-добре да изчезнат щото и шоу вече не правят по стадионите.Убеден съм,че и тук има хора дето се интересуват от агитки и това ще ги засегне ама това са факти - нашите фракций,онези който трябва да поведат борбата за свойте клубове,са безсилни в "борбата" си.Ненужно разделят хората на сини,червени и нз си още кви.ЗА КВО ? ЗА НИЩО !!!Нека отборите ни са силни,тогава съм "ЗА",но не сега.СЕГА трябва да сме единни. Това също е важен фактор,който не трябва да се пропуска.
Радва ме,че поне тук има хора който също мислят,че това е пътя !Може да е наивно,ама е факт,че друг изход няма !
Искам като кажа,че съм Левскар и да ми кажат "Да,твоя клуб е силен,защото играе красив футбол,има свой юноши който са добри,играе пред пълни трибуни на хубав стадион и атмосферата която феновете на този отбор правят е невероятна.Историята на клубът ти също е забележителна ! " Засега само с историята си оставаме. :cry:
Дори и Левски да влезе в ШЛ,не значи че нашият футбол се развива.НЕ ! Прах в очите на хората.Имаше напредък когато всичките ни отбори бяха в групита на УЕФА и казахме гордо : "Това е Българският Четвъртък" :) Спомняте ли си ? А спомняте ли си победата на цска над ливърпул.А тази на Левски над Марсилия ? АЗ - Да ! Искам ги отново ! Въпреки всичко съм оптимист и вярвам,че някой ден нещата ще се оправят ! Утре всички Българи,независимо цскари,ботевисти или локомотивци,подкрепете Левски.Не левски на батков или само на сините фенове,а Левски на Българите.Четвъртък (извинявам се ако бъркам деня :oops: ) подкрепете БЪЛГАРСКИТЕ Черно Море и Литекс.Европейци сме.Не политиците,ние гражданите ;) Каквото и да стане - ние сме Българи преди всичко ;) Трябва да бъдем :!:
Изображение

Потребителски аватар
nostradamus
Мнения: 621
Регистриран на: 27 юли 2008 10:25
Местоположение: СТАДИОН"Г.АСПАРУХОВ"
Контакти:

Re: А сега накъде ?

Мнениеот nostradamus » 27 авг 2008 02:03

Blue_Lion написа:Да...Накъде ? Накъде отива нашият футбол ? Локото пада от евроанонимници,Левски падна от Бате (за утре съм оптимист,но самият факт,че се допусна загуба у дома е срамен),цска не игра квалификаций за ШЛ както им се полага,литекс прави X с некви изрелци.Националния отбор не може да си намерят отбори за контроли ,защото никой не иска да играе с нас.Стадионите са на нивото на зле - подържани ниви.Имаме си христолофф,баткофф и томофф и тем подобни алчни типове който и 5 пари не дават за .ДЮШ - с малки изключения (литекс и Левски) другото е МЪКАААА ! Защо се стигна до тук ? КАК ? А сега накъде..какво ще правим ? ДОКОГА ЩЕ ТЪРПИМ ?! ИСКАМ ЛЕВСКИ В ШАМПИОНСКАТА ЛИГА ЗАСЛУЖЕНО НА ТЕРЕНА С КРАСИВА ИГРА И ПЪЛЕН И КРАСИВ СТАДИОН !!! ИСКАМ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР НА СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО !!!

приятелю,на планетата земя тези пожелания са неизпълними.единственото,което мога да ти обещая е пълен стадион на герена(грозен),левски в шл(благодарение на глупи) плюс национален отбор на световно първенство за ветерани
Батков вън!


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта