Колко е зле положението

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

niki_rs
Мнения: 78
Регистриран на: 04 мар 2009 21:46

Колко е зле положението

Мнениеот niki_rs » 10 юни 2009 22:43

Днес вечерта гледам тренировка на някоя възрастова група на Дунав Русе е такава пародия на треньор, който стои подпрян до едната греда и гледа, а сякаш нищо не вижда и пародия на футбол не бях виждал. за час и половина гласчето не се чу на треньора поне веднъж да им подвикне. Приятелката ми ме пита тия що нямат треньор аз и викам ей тоя до гредата им е треньора тя се смее. Обаче това не е нищо. Топката с, която ритаха по едно време се спука и О, шок и ужас. Няма друга топка тренировка - край. След 10 мин лежене по терена накрая се намери друга топка и те бяха готови за кварталния им футбол.
Това е една футболна тренировка в Русе. Какво ли се учудвам по моето време треньора идваше само да ни даде топка, изчезваше някъде и след час и половина идваше да ни свири край. После Дунав А група.

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Колко е зле положението

Мнениеот slavia_forever » 10 юни 2009 22:46

Все едно ми говориш за дупките по улицата, учителските заплати и съдебната система...
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
emo
Мнения: 520
Регистриран на: 25 апр 2009 07:08
Skype: еmil.drenkov
Местоположение: София

Re: Колко е зле положението

Мнениеот emo » 10 юни 2009 22:51

Мирослав Манолов ли ви е треньор?

niki_rs
Мнения: 78
Регистриран на: 04 мар 2009 21:46

Re: Колко е зле положението

Мнениеот niki_rs » 10 юни 2009 22:53

slavia_forever написа:Все едно ми говориш за дупките по улицата, учителските заплати и съдебната система...


В Русе почти няма дупки :)

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Колко е зле положението

Мнениеот mike28 » 10 юни 2009 23:01

Абе не знам кое е било твоето време и при кого и къде си тренирал, ама Благой Далев ги спукваше момчетатя, че и с чадъра ги биеше даже. Дупки има бол, искаш ли да ти пусна от снимки от моята улица, дето се води най- дългата в града? Е, вярно, в сравнение с Варна, София, Пловдив, Бургас и останалите по- големи градове, сме що- годе добре.

plamak
Мнения: 678
Регистриран на: 19 мар 2009 18:44
Skype: vanessa.anna.hudgen
Контакти:

Re: Колко е зле положението

Мнениеот plamak » 10 юни 2009 23:05

Какво се оплакваш бе? Вашият треньор поне е гледал, докато Пенев старши мъртвопиян до някоя греда кротко е хъркал повреме на тренировките.
Последна промяна от plamak на 10 юни 2009 23:07, променено общо 1 път.

niki_rs
Мнения: 78
Регистриран на: 04 мар 2009 21:46

Re: Колко е зле положението

Мнениеот niki_rs » 10 юни 2009 23:06

emo написа:Мирослав Манолов ли ви е треньор?


С една дълбока въздишка - да. На мъжкия вече е той, в началото на годината беше шеф на ДЮШ. Той е 5657489 треньор, който ще ни вкарва в А група. В началото беше Никола Костов. Толкова ги мързи мъжкия отбор на тренировка, че още в началото на лятната подготовка миналата година се отказах да ходя на стадиона като ги видях какви са смешни. Щом едно момиче ти казва ние по физическо сме по организирани. Те им казват да правят едно, те си правят друго. Треньора на вратарите им дава упражнения, резервния вратар си ляга на земята не мога повече, от това няма смисъл. Оня нищо не му казва. Трагедия.

niki_rs
Мнения: 78
Регистриран на: 04 мар 2009 21:46

Re: Колко е зле положението

Мнениеот niki_rs » 10 юни 2009 23:10

mike28 написа:Абе не знам кое е било твоето време и при кого и къде си тренирал, ама Благой Далев ги спукваше момчетатя, че и с чадъра ги биеше даже. Дупки има бол, искаш ли да ти пусна от снимки от моята улица, дето се води най- дългата в града? Е, вярно, в сравнение с Варна, София, Пловдив, Бургас и останалите по- големи градове, сме що- годе добре.


При Васко 86 набор

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Колко е зле положението

Мнениеот mike28 » 10 юни 2009 23:22

Аха, по това време Далев мисля че вече беше помощник в мъжкия тим. Така или иначе, футбола тук е съсипан вече повече от 15 години. Вече дори няма човек къде един мач да изиграе с приятели като хората. Едно време сме ритали свободно на всички стадиони, сега обикалям, обикалям и никъде не може. Направили площадки с изкуствена настилка, ама неясно защо навсякъде са платени. Бил съм известно време в южна България и там на доста места си има изградени такива площадки с осветление и всичко и са свободни за всеки.

Потребителски аватар
jembajemba
Мнения: 594
Регистриран на: 04 ное 2008 11:33
Контакти:

Re: Колко е зле положението

Мнениеот jembajemba » 10 юни 2009 23:55

Ми те и Славия са така. Брат ми ги е гледал, те излезнат, поразтичат се малко и се приберат.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта