България с уникален национален стадион

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: България с уникален национален стадион

Мнениеот Neron » 26 юли 2011 01:46

PFC Litex написа:Нероне от изброените единствено в Румъния националният им е построен за да имат такъв, останалите държави защо ги слагаш не зная.
Да ти кажа мен не ме топли един финал и кои сме ние вече.
Европа ще ни види тогава, когато заиграем качествен футбол и стадионите ни с пълни нон стоп, всичко останало са кръчмарски приказки

Е да другите държави не се борят за финал на ЛЕ а за финали на Еворпейско или финал на ШЛ и домакинство на Олимпийски игри а ние ще си го правим да играе национала 3 пъти в годината на него и за финала на суперкупата между Левски и Литекс и идват 10 хиляди левскари и 100 от Литекс нали?Няма да го направим да може да се пълни по често ами за такива пак български мачлета.Доскоро ревяхме че нивото слабо щото стадиони нямаме европейско искаме сега се отваря възможност за по ефективен и рентабилен както е написал фена на Челси и започваме да плачем че трябва сега първо публиката после стадионите.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
Blacksea13
Мнения: 390
Регистриран на: 09 авг 2008 23:39
Местоположение: Мюнхен
Контакти:

Re: България с уникален национален стадион

Мнениеот Blacksea13 » 26 юли 2011 01:47

Muscarin написа:Сори,но единственото уникално на това смешно нещо е,че прилича на анус!!!!

Твоя анус като цъфнала роза ли е?

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: България с уникален национален стадион

Мнениеот PFC Litex » 26 юли 2011 01:49

Tommi написа:
PFC Litex написа:Името идва от един от символите на България

И въпреки това е изключително неподходящо за футболен стадион. ;)

Щото Алианц арена, Тюрк телеком, Донбас арена, Емирейтс са много подходящи ли?
:)

Просто име и толкова
chelseabg написа:За мен стадиона трябва да се казва ВАСИЛ ЛЕВСКИ
Всяко друго име е неподходящо според мен

По пътя на твоята логика новата зала трябваше да се казва Христо Ботев

Нероне, само че кандидатура за Евро не се печели с един стадион и само със стадиони, а с много други неща които ние нямаме и т.н.
В момента разсъждаваш хванал се от един мач и край.
Време е да спрете да пращате на национален стадион клубни отбори, той какво общо има с който и да е клуб?

Моето лично мнение, че национален стадион не ни е нужен, но щом са решили да правят такъв, нека правят.
Изображение

Потребителски аватар
CSKAEOTBORA
Мнения: 277
Регистриран на: 23 сеп 2010 19:31
Контакти:

Re: България с уникален национален стадион

Мнениеот CSKAEOTBORA » 26 юли 2011 01:52

Ти дори не се опитваш да вникнеш в това, което съм написал. Нищо, то си е за теб. Избивай си комплексите.[/quote]

Момче нещо не си в ред,аз да имам комплекс от Локо София.Без да ми се обиждаш но в България няма нито един човек който да има комплекс от Локо Сф.[/quote]

Точно пък левски да няма комплекс от Локо СФ... ама какво кажеш те, вие сте "отбора на народа" :lol:

По темата: Нека направят стадион, няма лошо. Аз лично предпочитам да е луксозен с малко капацитет, отколкото огромен капацитет и пълен с мишки вътре. Един 50 000 стадион е предостатъчен.
ЦСКА е отбора, един единствен на света, за него ще се боря, и няма да го предада!!!

Потребителски аватар
Hristos
Мнения: 493
Регистриран на: 05 окт 2010 15:05
Контакти:

Re: България с уникален национален стадион

Мнениеот Hristos » 26 юли 2011 01:52

chelseabg написа:За мен стадиона трябва да се казва ВАСИЛ ЛЕВСКИ
Всяко друго име е неподходящо според мен

+1
И м/у другото какво ще се прави с сегашния национален ако се построи този?
САМО ЛЕВСКИ!!!

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: България с уникален национален стадион

Мнениеот Neron » 26 юли 2011 01:53

Що чак сега казваш че не искаш национален стадион а не го каза по рано.И на мен повече щеше да ми хареса 2-3 клубни отбора да имат стадиони с такъв размер както примерно е в Португалия но явно парите ще се налеят в този стадион а другото покрай него ще си остане мизерия.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: България с уникален национален стадион

Мнениеот PFC Litex » 26 юли 2011 01:57

Hristos написа:
chelseabg написа:За мен стадиона трябва да се казва ВАСИЛ ЛЕВСКИ
Всяко друго име е неподходящо според мен

+1
И м/у другото какво ще се прави с сегашния национален ако се построи този?

Ще се ползва за лека атлетика, все пак не само футболът е спорт.
Neron написа:Що чак сега казваш че не искаш национален стадион а не го каза по рано.И на мен повече щеше да ми хареса 2-3 клубни отбора да имат стадиони с такъв размер както примерно е в Португалия но явно парите ще се налеят в този стадион а другото покрай него ще си остане мизерия.


Аз това съм го споделил много отдавна във форума, а темите на тема стадиона са десетки.
Относно клубните стадиони, това не е проблем на държавата и клубовете да се оправят, нали почти всички получиха стадиони на концесия, що никой не взема мерки да ги модернизира?
Изображение

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: България с уникален национален стадион

Мнениеот Neron » 26 юли 2011 02:02

Ами спроед мен Левски прави нещо за да вземе лиценз стадиона за ЛЕ изля се наново сектор Б сега предстои същото доколкото знам и за В.Г е направен а според мен А сектор си е добре така че не виждам какъв е проблем да играем още на Герена.Аз обаче лягам вече наистина лека ви нощ ще поживеем и ще видим какво ще стане от тия мътни снимки аз почти не можах да видя в детайли дори големите детайли стадионите.Лека на всички.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: България с уникален национален стадион

Мнениеот Tommi » 26 юли 2011 02:10

PFC Litex написа:
Tommi написа:
PFC Litex написа:Името идва от един от символите на България

И въпреки това е изключително неподходящо за футболен стадион. ;)

Щото Алианц арена, Тюрк телеком, Донбас арена, Емирейтс са много подходящи ли?
:)

Това все пак са стадиони на клубни отбори и е малко по-различно. Но дори и за националния ни стадион бих предпочел име на някой спонсор (нормален спонсор) пред "Арена на розата". ;)
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Phoenix_
Мнения: 345
Регистриран на: 20 апр 2009 01:10
Контакти:

Re: България с уникален национален стадион

Мнениеот Phoenix_ » 26 юли 2011 02:32

А бе това няма да стане поне по 2 причнини:
1. Такова нещо се прави с конкурс и тоя проект ми се струва прекалено екстравагантен за възжможностите на България.
2. Проекта е принципно сбъркан.. с капацитети и стадионите.. СЕПТЕМВРИ?!?!?!? :roll: :shock:


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта