Мачът за суперкупата в Бургас!

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
CSKAEOTBORA
Мнения: 277
Регистриран на: 23 сеп 2010 19:31
Контакти:

Re: Мачът за суперкупата в Бургас!

Мнениеот CSKAEOTBORA » 19 юли 2011 17:42

Ше се зарадвам много ако точно в този ден завали един много як дъжд в Бургас. И да лапнат дръвцето тия продажни пе**ли
ЦСКА е отбора, един единствен на света, за него ще се боря, и няма да го предада!!!

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Мачът за суперкупата в Бургас!

Мнениеот modor » 19 юли 2011 17:53

AnalBreaker написа:
hristo1306 написа:
AnalBreaker написа:Супер! Стадиона ще е празен


ами остави си доматите и картофите на село и ела да се понапълни малко !Тъкмо ще видиш морето, красив стадион и двата най - добри отбора ! Пък като се върнеш на село може и да се похвалиш, че си цопнал в морето ! А честито баня - сефте !!!

:lol: :lol: :lol:

Ти си баси смешника честно! Бива ли толкоз да си комплексиран на тема село и къпане :mrgreen: :mrgreen:
Явно нито домати и картофи ядеш, нито си гражданин, а някакъв псевто такъв, нито се къпеш редовно

:lol: :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
Rivaldo10
Мнения: 17260
Регистриран на: 17 май 2008 19:18
Контакти:

Re: Мачът за суперкупата в Бургас!

Мнениеот Rivaldo10 » 19 юли 2011 17:57

CSKAEOTBORA написа:Е са к***ец.... от благоевград щяхме да тръгнем 2 рейса, а сега трябва да даваме по 1500 лева за рейс, е нема как да стане. к*р за БФС, ПФЛ, ГГ и наще собственици дето лягат на всеки. Разочарован съм.

Два автобуса щели да ходят до Стара Загора, но Бургас им било прекалено далеч. :lol:
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/01/339228a163748b01.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Червени_шампиони
Мнения: 4530
Регистриран на: 26 юни 2010 23:48
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мачът за суперкупата в Бургас!

Мнениеот Червени_шампиони » 19 юли 2011 18:05

ЕТО ГО БЕЕЕ !!! Тогава тъкмо съм на море, супер просто... 8-)

Изображение


САМО, САМО, САМО ЦСКА!!!
СЕКТОР Г - ТОВА СИ ТИ!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/O0kE0WP.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Red Hot
Мнения: 329
Регистриран на: 24 мар 2008 17:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мачът за суперкупата в Бургас!

Мнениеот Red Hot » 19 юли 2011 18:18

Няма значение къде е мача, даже се радвам че ще е във Бургас. Там и терена, а и това че ще е от 21.00 е по-добре като решение.
Ние сме ЦСКА, излизаме, бием и взимаме Суперкупата. ;)
Men are born to succeed, not to fail!
Henry David Thoreau

Потребителски аватар
CSKAEOTBORA
Мнения: 277
Регистриран на: 23 сеп 2010 19:31
Контакти:

Re: Мачът за суперкупата в Бургас!

Мнениеот CSKAEOTBORA » 19 юли 2011 18:22

Rivaldo10 написа:
CSKAEOTBORA написа:Е са к***ец.... от благоевград щяхме да тръгнем 2 рейса, а сега трябва да даваме по 1500 лева за рейс, е нема как да стане. к*р за БФС, ПФЛ, ГГ и наще собственици дето лягат на всеки. Разочарован съм.

Два автобуса щели да ходят до Стара Загора, но Бургас им било прекалено далеч. :lol:


Далече е. Стара загора е на 3 часа път, бургас е на поне 5. Фен клуба ни е от 75 члена, членския внос е 10 лева, е ае кажи ми как бе аджеба да дадем 3 бона за рейсове? И отделно за билети за мача, бира, и така нататък...
ЦСКА е отбора, един единствен на света, за него ще се боря, и няма да го предада!!!

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: Мачът за суперкупата в Бургас!

Мнениеот cska_90 » 19 юли 2011 18:22

Единственият проблем е че ще трябва да се чака сутрешния влак-ма това да е проблема!! :lol: :lol:
Добро турче ще е -треъгва се в събота вечерта и се прибираме понеделник на обяд-ахаха :lol: :lol: :lol: :lol: ..............КОЛКО БИРА ЩЕ СЕ ИЗПИЕ-не ми се мисли :mrgreen: :roll: :mrgreen:

CSKAEOTBORA написа:
Далече е. Стара загора е на 3 часа път, бургас е на поне 5. Фен клуба ни е от 75 члена, членския внос е 10 лева, е ае кажи ми как бе аджеба да дадем 3 бона за рейсове? И отделно за билети за мача, бира, и така нататък...



ВЛАК!!!!!Ако има желание-има решение!! ;)
Изображение

Reckless
Мнения: 2201
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: Мачът за суперкупата в Бургас!

Мнениеот Reckless » 19 юли 2011 18:38

Аз не разбрах, какво общо има Гришата в цялата работа, ама нали трябва да се мрънка по някой.
Единия си уреждал срещи в Стара Загора и сега Гришата му виновен, че няма да стане, друг нямал пари за бира за бира и пак Гришата му виновен.
Абе пари за по едно въже няма ли да ви се намерят отнякъде !?
Какво общо имат Ганчев и Литекс в цялата схема, някой да обясни, ако обича, ама не да си фантазира глупости, защото знам че там сте най-силни !?

Потребителски аватар
nore
Мнения: 522
Регистриран на: 29 ное 2008 15:48
Контакти:

Re: Мачът за суперкупата в Бургас!

Мнениеот nore » 19 юли 2011 18:45

PFC Litex написа:Кое е по-добре за футбола, мач да се играе от 20:00ч. на около 27 градуса температура и лек морски бриз или да се играе от 18:00ч., когато температурата на слънце е над 40 градуса?
...

Да не забравим и допълнителният бонус за феновете от плажчето и биричката, които са буквално на метри от стадиона.

Уникални залози за предстоящия мач за Суперкупата на България по футбол Литекс - ЦСКА пусна букмейкърът Tempobet.com.

Феновете могат да предвидят дали на 30 юли президентът на БФС Борислав Михайлов ще бъде на мача. Коефициентите и за двата случая са еднакви - по 1,80.

Същата ставка е предложена и за това дали собственикът на Литекс Гриша Ганчев ще подкрепя своите от трибуните. Далеч по-малък е шансът на срещата да присъства премиерът Бойко Борисов. Залози за това събитие се приемат при 2,90.

От Tempobet.com очакват доста фенове и затова предлагат коефициент 1,60, че ще има между 10 000 и 15 000 зрители.

Другите атрактивни залози са свързани с това дали реферът ще изгони Любо Пенев или Милен Радуканов от пейката, дали ще вали дъжд при първия съдийски сигнал, дали отборите ще запазят "суха" мрежа и т.н./ГОНГ

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Мачът за суперкупата в Бургас!

Мнениеот vaskonti » 19 юли 2011 19:13

CSKAEOTBORA написа:
Rivaldo10 написа:
CSKAEOTBORA написа:Е са к***ец.... от благоевград щяхме да тръгнем 2 рейса, а сега трябва да даваме по 1500 лева за рейс, е нема как да стане. к*р за БФС, ПФЛ, ГГ и наще собственици дето лягат на всеки. Разочарован съм.

Два автобуса щели да ходят до Стара Загора, но Бургас им било прекалено далеч. :lol:


Далече е. Стара загора е на 3 часа път, бургас е на поне 5. Фен клуба ни е от 75 члена, членския внос е 10 лева, е ае кажи ми как бе аджеба да дадем 3 бона за рейсове? И отделно за билети за мача, бира, и така нататък...

Интересно с какво можеш да стигнеш от Благоевград до Стара Загора за 3 часа?
Я ми направи една сметка колко щеше да дадете до Стара Загора, да видим дали тази непосилна разлика при пътуване до Бургас ще дойде повече от 10лв на човек?
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта