Край с мачовете по телевизията?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23423
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Край с мачовете по телевизията?

Мнениеот Thsmith » 05 май 2011 19:11

PFC Litex написа:Ето след малко почва Локо Сф - Черноморец, колкото и слаб да е мача и пред празни трибуни, то футболните фенове от Варна чакат този мач с интерес и ако не го отразяват ще са губещи, и не само те.
Thsmith написа:Аз съм за него защото така всеки получава колкото заслужава... Който генерира зрителски интерес заслужава да получава повече от този който не го прави...


И в момента е така. Първите отбори вземат над 600-700лв. последните около 300, няма как всичката сума да отиде само за водещите отбори, тъй като те не играят само по между си.


2. Не ме разбра; ) остави класирането и нищожните разлики в парите там. Имам предвид, че независимо дали завършва 1 или 10 примерно Левски изкарва повече пари на ТВ от към зрители отколкото академик. И заслужава да си получи изкараното.

1. Мене ако питат да си кажа честно мачове като академик-славия спокойно може да не ги дават. Вярно, че аз едва ли гледам и 3 мача от А група в който не е участвал Левски за годината и не съм критерий за тези срещи ама много ме съмнява неутрални привърженици да ги гледат...
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

kiko75
Мнения: 1901
Регистриран на: 01 ное 2008 23:25
Контакти:

Re: Край с мачовете по телевизията?

Мнениеот kiko75 » 05 май 2011 19:11

PFC Litex написа:kiko75, ТВ2, ПРО БГ, БТВ Екшън са една и съща медия, която си сменяше името поради някакви причини на една и съща медийна корпорация
Central European Media Enterprises Ltd., или накратко CME
само философстващ когато тв 2 купи правата бяха друга медия 8-)
в американски форум питаш и ти отговарят, в руски - питаш и те питат ти кой си и защо питаш, в български - питаш и ти обясняват колко си тъп.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Край с мачовете по телевизията?

Мнениеот PFC Litex » 05 май 2011 19:14

kiko75 написа:
PFC Litex написа:kiko75, ТВ2, ПРО БГ, БТВ Екшън са една и съща медия, която си сменяше името поради някакви причини на една и съща медийна корпорация
Central European Media Enterprises Ltd., или накратко CME
само философстващ когато тв 2 купи правата бяха друга медия 8-)


Когато ТВ2 сключиха договор за ТВ правата на стойност 50 милиона лева за 5 сезона, то тогава тъкмо бяха купени от CME, така че много добре зная хронологиите, все пак си изкарвам насъщният с телевизия ;)

Thsmith , ти гледаш нещата само от камбанарията на Левски, а аз гледам глобално над нещата.
Изображение

Потребителски аватар
синя слива
Мнения: 73
Регистриран на: 07 мар 2011 11:26
Контакти:

Re: Край с мачовете по телевизията?

Мнениеот синя слива » 05 май 2011 19:17

Пари да се купуват телевизии има,а за мачове няма.Тия плачат за ревизия и за отнемане на лицензи.

kiko75
Мнения: 1901
Регистриран на: 01 ное 2008 23:25
Контакти:

Re: Край с мачовете по телевизията?

Мнениеот kiko75 » 05 май 2011 19:18

PFC Litex написа:
kiko75 написа:
PFC Litex написа:kiko75, ТВ2, ПРО БГ, БТВ Екшън са една и съща медия, която си сменяше името поради някакви причини на една и съща медийна корпорация
Central European Media Enterprises Ltd., или накратко CME
само философстващ когато тв 2 купи правата бяха друга медия 8-)


Когато ТВ2 сключиха договор за ТВ правата на стойност 50 милиона лева за 5 сезона, то тогава тъкмо бяха купени от CME, така че много добре зная хронологиите, все пак си изкарвам насъщният си с телевизия ;)

Thsmith , ти гледаш нещата само от камбанарията на Левски, а аз гледам глобално над нещата.

аве спри се ве тв 2 и бтв нямаха нищо общо па незнам с кво си изкарваш парите
в американски форум питаш и ти отговарят, в руски - питаш и те питат ти кой си и защо питаш, в български - питаш и ти обясняват колко си тъп.

Потребителски аватар
brat domingo
Мнения: 383
Регистриран на: 09 сеп 2009 13:10
Контакти:

Re: Край с мачовете по телевизията?

Мнениеот brat domingo » 05 май 2011 19:20

Аз мисля че до провал на тв мачовете няма да се стигне, ще се споразумеят накрая. Ако не с БТВ, то с някоя друга тв. Тези хватки,за които се пише, са просто стратегия за водене на преговори....Колкото и да ни е слабо първенството, мачовете се гледат от много хора. Аз например не ходя по стадионите, но пред телевизора съм винаги на линия. Но и клубовете не трябва да се изхвърлят, защото продуктът който предлагат, не е върхът. А и клиента, в случая телевизията, винаги има право, нали?

Потребителски аватар
синя слива
Мнения: 73
Регистриран на: 07 мар 2011 11:26
Контакти:

Re: Край с мачовете по телевизията?

Мнениеот синя слива » 05 май 2011 19:21

PFC Litex написа:
kiko75 написа:
PFC Litex написа:kiko75, ТВ2, ПРО БГ, БТВ Екшън са една и съща медия, която си сменяше името поради някакви причини на една и съща медийна корпорация
Central European Media Enterprises Ltd., или накратко CME
само философстващ когато тв 2 купи правата бяха друга медия 8-)


Когато ТВ2 сключиха договор за ТВ правата на стойност 50 милиона лева за 5 сезона, то тогава тъкмо бяха купени от CME, така че много добре зная хронологиите, все пак си изкарвам насъщният с телевизия ;)

Thsmith , ти гледаш нещата само от камбанарията на Левски, а аз гледам глобално над нещата.

От кошарата на ГГ или от минарето на Литекс се виждат тия глобални работи?

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Край с мачовете по телевизията?

Мнениеот PFC Litex » 05 май 2011 19:24

Къде казах, че ТВ2 и БТВ са имали нещо общо?
Когато ТВ2 купи футболните права собственик й беше CME, след това купиха и БТВ
http://www.econ.bg/news/article147585/n ... puva_i_btv
Изображение

Потребителски аватар
dafquezz
Мнения: 1171
Регистриран на: 06 мар 2010 17:25
Контакти:

Re: Край с мачовете по телевизията?

Мнениеот dafquezz » 05 май 2011 19:24

Много ясно, че няма пари за футбол, вие знаете ли един турски сериал колко струва, а много повече се гледа...

Потребителски аватар
синя слива
Мнения: 73
Регистриран на: 07 мар 2011 11:26
Контакти:

Re: Край с мачовете по телевизията?

Мнениеот синя слива » 05 май 2011 19:25

brat domingo написа:Аз мисля че до провал на тв мачовете няма да се стигне, ще се споразумеят накрая. Ако не с БТВ, то с някоя друга тв. Тези хватки,за които се пише, са просто стратегия за водене на преговори....Колкото и да ни е слабо първенството, мачовете се гледат от много хора. Аз например не ходя по стадионите, но пред телевизора съм винаги на линия. Но и клубовете не трябва да се изхвърлят, защото продуктът който предлагат, не е върхът. А и клиента, в случая телевизията, винаги има право, нали?

Зрителя е клиента,а телевизията е посредник.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта