Какво трябва да се направи с Николай Йорданов?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
optimistik
Мнения: 345
Регистриран на: 13 авг 2009 11:44
Skype: difaces
Контакти:

Re: Какво трябва да се направи с Николай Йорданов?

Мнениеот optimistik » 20 сеп 2010 20:07

Никога не бих защитил нито един от съдиите ни.Но ако трябва да сме справедлииви,дузпата беше отсъдена съвсем точно,на видеото се вижда ясно,че Тасевски игра с топката,а Пиргов го подсече.Независимо,че може да е играл за топката вратарят,Тасевски го беше иззпреварил и ако Пиргов не го беше спънал с ръце вероятно Тасевски щеше да я стигне и да играе отново с нея.Така,че ако трябва да бъдем справедливи ще трябва да признаем,че това беше съвсем точно отсъдена дузпа.За отбелязване е отвратителния терен и грубата игра на играчите на Черно море,лошо впечатление направи и Пиргов в опита си зза саморазправа със съдията.В Европа за това наказват доста солено.Поздравления все пак за сърцатата игра и на двата отбора,ако се държи на феърплея и се избягнат грубите и опасни влизания мога да кажа,че мача ще е на доста високо ниво близко до европейското.

Потребителски аватар
psiho
Мнения: 130
Регистриран на: 04 авг 2008 11:21
Контакти:

Re: Какво трябва да се направи с Николай Йорданов?

Мнениеот psiho » 20 сеп 2010 20:08

На клипчето в Спорта ла се вижда, че е 100% дузпа. А тия цял мач не спряха да ни ритат. Морето трябваше да завършат с 9 човека.
Аз не ще го предада
за нищо на света
за Левски аз на всичко съм готов

joro65
Мнения: 752
Регистриран на: 02 ное 2009 00:32
Skype: KOMAZEC
Контакти:

Re: Какво трябва да се направи с Николай Йорданов?

Мнениеот joro65 » 20 сеп 2010 20:10

optimistik написа:Никога не бих защитил нито един от съдиите ни.Но ако трябва да сме справедлииви,дузпата беше отсъдена съвсем точно,на видеото се вижда ясно,че Тасевски игра с топката,а Пиргов го подсече.Независимо,че може да е играл за топката вратарят,Тасевски го беше иззпреварил и ако Пиргов не го беше спънал с ръце вероятно Тасевски щеше да я стигне и да играе отново с нея.Така,че ако трябва да бъдем справедливи ще трябва да признаем,че това беше съвсем точно отсъдена дузпа.За отбелязване е отвратителния терен и грубата игра на играчите на Черно море,лошо впечатление направи и Пиргов в опита си зза саморазправа със съдията.В Европа за това наказват доста солено.Поздравления все пак за сърцатата игра и на двата отбора,ако се държи на феърплея и се избягнат грубите и опасни влизания мога да кажа,че мача ще е на доста високо ниво близко до европейското.


Айде и на теб да го напиша,белким ти дойде малко акъл:


Абе малумни ли сте,какви сте не разбирам.Как не научихте,че играе ли вратаря в наказателното поле с топката,ако ще и един кур да е сложил на нападетеля-дузпа няма.Другото са левскарски тълкувания на правилата на футболната игра!
Изображение

PETZI
Мнения: 161
Регистриран на: 15 сеп 2010 09:27

Re: Какво трябва да се направи с Николай Йорданов?

Мнениеот PETZI » 20 сеп 2010 20:12

Николай Йорданов трябва да бъде наказан!!! Допусна комплексираните селяни да ритат зверски футболистите на Левски!!! Трябваше да покаже поне два червени картона!!!

trex
Мнения: 301
Регистриран на: 02 яну 2010 17:39
Контакти:

Re: Какво трябва да се направи с Николай Йорданов?

Мнениеот trex » 20 сеп 2010 20:12

Нещата са ясни. Да си призная на първо гледане ми се виждаше, че няма. Сега го видях на този линк http://football.sportal.bg/news.php?news=260227 и съм убеден в правилното решение. Вратарят задържа краката на Тасевски с ръце, а топката СЛЕД ТОВА се удря в главата на вратаря. А за положението на Ч. море чиста симулация за жълт картон. Пускат го и той прави лястовицата. За мен слаб съдя заради толерирането на грубата(не твърда, а груба) игра. Не само пестеше картони за удари с бутоните в глезена, но и си спомням и не отсъдени и преувеличени нарушения. Край ;)

BluePainter
Мнения: 181
Регистриран на: 21 мар 2010 18:55
Контакти:

Re: Какво трябва да се направи с Николай Йорданов?

Мнениеот BluePainter » 20 сеп 2010 20:15

Съдията ПОМАГАШЕ НА ЧЕРНО МОРЕ!!!!!!!!!!!!90 минути този прост,дърварски,селски тим играеше касапската.Ако така бяха играли в Англия мача до 45мин щеше да е прекратен.Ама като нямаш мозък няма как да го разбереш......

Потребителски аватар
tony1977
Мнения: 304
Регистриран на: 20 мар 2009 18:59
Контакти:

Re: Какво трябва да се направи с Николай Йорданов?

Мнениеот tony1977 » 20 сеп 2010 20:16

Не можах да гледам мача, защото по същото време бях на работа, но преди малко гледах репоратаж от мача и да ви кажа честно по смешна дузпа от тази няма накъде.Ватаря играе с топката и въобще не закача левскарчето! А относно съдията - лишаване от съдийски наряди в професионалния футбол доживот||!!!!!!!!!!
Любовта на хората прави един отбор ГОЛЯМ!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво трябва да се направи с Николай Йорданов?

Мнениеот W84me » 20 сеп 2010 20:18

САМО ЛЕВСКИ ОЛЕЕЕЕ,САМО ЛЕВСКИ ОЛЕ,САМО ЛЕВСКИ ОЛЕЕЕЕЕ....
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Loyalist
Мнения: 65
Регистриран на: 28 сеп 2009 16:40
Контакти:

Re: Какво трябва да се направи с Николай Йорданов?

Мнениеот Loyalist » 20 сеп 2010 20:18

Защо моряците,един много симпатичен за мен отбор не "рева" миналата година след мача за купата,когато беше отменен кристално чист за Левски гол,след който мача тръгваше в съвсем друга посока?Има една много хубава приказка "Господ забавя,но не забравя".Така че спрете да плюете по този и онзи,просто тази година Левски си играе и го доказва не в смешното ни първенство а в евротурнирите.А това "лайно" съдията отдавна трябваше да е извън футбола.

Потребителски аватар
John Terry
Мнения: 92
Регистриран на: 20 сеп 2010 17:50
Контакти:

Re: Какво трябва да се направи с Николай Йорданов?

Мнениеот John Terry » 20 сеп 2010 20:19

tony1977 написа:Не можах да гледам мача, защото по същото време бях на работа, но преди малко гледах репоратаж от мача и да ви кажа честно по смешна дузпа от тази няма накъде.Ватаря играе с топката и въобще не закача левскарчето! А относно съдията - лишаване от съдийски наряди в професионалния футбол доживот||!!!!!!!!!!

Да във В група да свири на ваши мачове.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта