Доростол е в Б група

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
caerdydd
Мнения: 58
Регистриран на: 30 яну 2010 15:15
Местоположение: uk
Контакти:

Re: Доростол е в Б група

Мнениеот caerdydd » 30 май 2010 20:15

БРАВО!!! ДОРОСТОЛЦИ!!! ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ КОИТО ОБИЧАТ И СИМПАТИЗИРАТ НА ДОРОСТОЛ ! РОДНИЯТ МИ ГРАД ЗАСЛУЖАВА ДА ИМА ОТБОР В /Б/ ГРУПА ! ЖЕЛАЯ ИМ УСПЕХИ СЛЕДВАЩИЯ СЕЗОН,И НЕКА "ЛУЙ АЙЕР" ДА Е ВСЕ ТАКА ПЪЛЕН ,КАТО ДНЕС И КАКТО Е В МОЙТЕ СПОМЕНИ ОТ ДЕТСТВОТО!!!
ЧЕСТИТО СИЛИСТРА !!!
LEVSKI forever !!!

Потребителски аватар
luddeN
Мнения: 895
Регистриран на: 30 май 2010 20:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: Доростол е в Б група

Мнениеот luddeN » 30 май 2010 20:29

пацо написа:
ros написа:
пацо написа:По всяка вероятност и вторият в класирането ще влезе в Б група

Да са живи и здрави... Важни са победителите 8-)


Да им е честито на победителите,но дали са били с игра не е ясно все още :roll:


Изтървахме два пъти сам срещу вратаря и последната минута някъде направихме уникален пропуск, след като 1 от нашите не успя да отбелижи на празна врата. Най-малко 5:0 за нас трябваше да е резултата, но няма значение след като целта е изпълнена - Б група. Разград имаха точно 2 удара и то с глава на около метър от напречната греда ( и 2та ). Екип на Бнт присъства на мача дано да покажат нещо ....
ЦСКА е най-успешният български отбор в европейските клубни турнири със своите достигнати 2 полуфинала за КЕШ (1967, 1982) и 1 полуфинал за КНК (1989)
[wrapimg=]http://media.tumblr.com/tumblr_lcob0jVat11qc85cs.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
NiKsAnA_ss
Мнения: 1279
Регистриран на: 03 мар 2010 18:33
Skype: Който иска, да ме пита
Местоположение: Силистра
Контакти:

Re: Доростол е в Б група

Мнениеот NiKsAnA_ss » 30 май 2010 20:46

Изтървахме два пъти сам срещу вратаря и последната минута някъде направихме уникален пропуск, след като 1 от нашите не успя да отбелижи на празна врата. Най-малко 5:0 за нас трябваше да е резултата, но няма значение след като целта е изпълнена - Б група. Разград имаха точно 2 удара и то с глава на около метър от напречната греда ( и 2та ). Екип на Бнт присъства на мача дано да покажат нещо ....[/quote]
Ако си от Доростол- напълно си прав!
Изображение

Neftochimic1892 написа:
storm написа:
storm написа:Града в който е изобретен шоколада..?

Швейцария :?:

vvnnmm
Мнения: 17
Регистриран на: 05 фев 2009 17:40
Контакти:

Re: Доростол е в Б група

Мнениеот vvnnmm » 30 май 2010 21:02

Като ученик съм оставал без глас на мачовете на Доростол.От десет години не живея в Силистра,но много се радвам за всички ,които обичат отбора.Успех на Доростол!!!

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Доростол е в Б група

Мнениеот ros » 30 май 2010 21:08

vvnnmm написа:Като ученик съм оставал без глас на мачовете на Доростол.От десет години не живея в Силистра,но много се радвам за всички ,които обичат отбора.Успех на Доростол!!!

И аз така ;)
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Доростол е в Б група

Мнениеот Бижутера » 30 май 2010 21:28

caerdydd написа:БРАВО!!! ДОРОСТОЛЦИ!!! ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ КОИТО ОБИЧАТ И СИМПАТИЗИРАТ НА ДОРОСТОЛ ! РОДНИЯТ МИ ГРАД ЗАСЛУЖАВА ДА ИМА ОТБОР В /Б/ ГРУПА ! ЖЕЛАЯ ИМ УСПЕХИ СЛЕДВАЩИЯ СЕЗОН,И НЕКА "ЛУЙ АЙЕР" ДА Е ВСЕ ТАКА ПЪЛЕН ,КАТО ДНЕС И КАКТО Е В МОЙТЕ СПОМЕНИ ОТ ДЕТСТВОТО!!!
ЧЕСТИТО СИЛИСТРА !!!

[offtopic]ей, изключи капс лок-а ;)[/offtopic]
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

AnalBreaker
Мнения: 29102
Регистриран на: 08 дек 2009 17:48
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Доростол е в Б група

Мнениеот AnalBreaker » 30 май 2010 21:37

Бижутер, стига филосовства! :twisted: :evil: :twisted: Човекът е превъзбуден и то с основание! Мачът беше напълно чист. Играчите на Разград играха грубо и не спазваха феър плей-а. Съдията НЕ повлия на мача. Беше празник за града.

[offtopic]Имаше един оператор(много дърт и косата му бе повече от бяла) ся разбирам, че е бил от БНТ. Явно е първият оператор на "Телевизията - майка"[/offtopic]
Един ИСТИНСКИ българин !

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9FWuhfA9Hls[/youtube][/offtopic]

Потребителски аватар
luddeN
Мнения: 895
Регистриран на: 30 май 2010 20:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: Доростол е в Б група

Мнениеот luddeN » 30 май 2010 21:47

NiKsAnA_ss написа:Изтървахме два пъти сам срещу вратаря и последната минута някъде направихме уникален пропуск, след като 1 от нашите не успя да отбелижи на празна врата. Най-малко 5:0 за нас трябваше да е резултата, но няма значение след като целта е изпълнена - Б група. Разград имаха точно 2 удара и то с глава на около метър от напречната греда ( и 2та ). Екип на Бнт присъства на мача дано да покажат нещо ....

Ако си от Доростол- напълно си прав![/quote]

Дам :!:
ЦСКА е най-успешният български отбор в европейските клубни турнири със своите достигнати 2 полуфинала за КЕШ (1967, 1982) и 1 полуфинал за КНК (1989)
[wrapimg=]http://media.tumblr.com/tumblr_lcob0jVat11qc85cs.gif[/wrapimg]

preslav
Мнения: 31
Регистриран на: 10 апр 2010 16:16
Skype: preslav dqkov
Контакти:

Re: Доростол е в Б група

Мнениеот preslav » 30 май 2010 22:13

samo DOROSTOL 2003 4estito na vsi4ki ot Silistra

Потребителски аватар
Yasso
Мнения: 1179
Регистриран на: 16 юли 2008 11:59
Контакти:

Re: Доростол е в Б група

Мнениеот Yasso » 30 май 2010 23:39

Браво :!:
Много се радвам, че отбора от родния ми град влиза отново в Б група.

Преди президент на клуба беше Иван Нарлев, сега този Милен Пенчев не знам как ръководи клуба и дали разбира от финанси и привличането им....
Дано да има пари в клуба, за да се задържи и укрепне отбора а след 2-3 години да атакуваме А група!

Някой би ли ми казал кои са спонсорите на клуба в момента и Хром, Стомана, Брамак или Фазерлес дали са сред тях?!!

Аз честно да си кажа, не живея в Сс от доста години, само на гости ходя там вече и не съм бил на мачове на отбора на стадиона, но преди имахме една много добра десятка Галев се казваше, беше много добър играч, както и № 9 мисля беше - Недев.

Тия винаги ми приличаха на Крачун и Малчо в атака за Доро... :lol:
Не че Галев беше нисък, ама Недев ми се виждаше много голям, ама сигурно щото аз бях малък... :lol:

Успех и за Доростол - Дунав вече трябва да си дойда :roll:
Изображение
...А НИЕ СМЕ : ЦСКА!!!


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта