Русев и Грънчаров

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
mertezaker
Мнения: 1554
Регистриран на: 16 юли 2008 20:08
Контакти:

Русев и Грънчаров

Мнениеот mertezaker » 17 ное 2008 15:51

Двама много уважавани от мен журналисти, които явно изнервени от слабата игра на своя любим отбор, проявяват изключителен непрофесионализъм и си позволяват да обиждат национални играчи, съдии и треньори. Г-н Грънчаров и г-н Русев изслушайте коментара на мача ви на Левски-Славия, гледайте видеозаписи, свалете синьото перде пред очите ви, защото ако Благо Георгиев е"тъп" футболист затова че игра надъхано срещу Левски, то вие сте "тъпи" журналисти. Не ви правят чест такива фенски коментари, иначе вие и вашия екип си остава номер едно ;)

jeni67
Мнения: 1
Регистриран на: 04 ное 2008 17:11
Контакти:

Re: Русев и Грънчаров

Мнениеот jeni67 » 17 ное 2008 16:03

Коментарът си беше страхотен. Благо е тъп, не защото игра надъхано срещу Левски, това е добре, а защото провокира излишно публиката, тя го "емна" и това му се отрази. И ако не беше нещастното съдийче, щеше да си мие татуировките много по-рано под душа. От Канал 3 разбрах, че приятелката му е гимнастичка.Имах по-добро мнение за тях.
А Русев и Грънчаров ме забавляваха страхотно. Е, и аз съм пристрастна.

СтанимирО
Мнения: 71
Регистриран на: 16 окт 2008 10:48

Re: Русев и Грънчаров

Мнениеот СтанимирО » 18 ное 2008 12:18

ИМАМ ПРЕДЛОЖЕНИЕ !!! Хайде една седмица да се опитате да правите предавания само с положителна насоченост. Няма да коментирате, кой кого ритнал и кой кого обидил, а само ще коментирате добри спортно - технически изпълнения на футболистите, сполучливи треньорски решения и т.нанадолу :D :D :D пък да видим каква ще е реакцията на слушателите !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
А относно коментаторите , ами вижте как коментират тия от телеканала на Красимир Гергов дето си купиха и телеправата. Тия трепкат от страх да не кажат нещо "неправилно" за ЦСКА и говорят откровени простоии за останалите отбори и състезатели !!! Ако же трябва да ги слушаме тия още 10 години УЖАААААССС !!!


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта