БЪЛГАРСКИТЕ ЖУРНАЛИСТИ МОГАТ ДА СПАСЯТ БЪЛГАРСКИЯТ ФУТБОЛ

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

СтанимирО
Мнения: 71
Регистриран на: 16 окт 2008 10:48

БЪЛГАРСКИТЕ ЖУРНАЛИСТИ МОГАТ ДА СПАСЯТ БЪЛГАРСКИЯТ ФУТБОЛ

Мнениеот СтанимирО » 30 окт 2008 10:56

Българските журналисти могат да спасят българският футбол ! Трябва само да си свалят превръзките от очите и да започнат да говорят обективно и да казват истините каквито са ! Обаче това няма да стане, защото ще се обрекат на глад и мизерия. Почти всички са или платени драскачи/клакьори/шутове на някой от отборите или са със заешки сърца ........
А и второ Сашо Диков трябва да се свали от ефир да се прати ..... знаете на кой километър ..... Този човек с коментарите си доунищожава футбола. Футболистите по време на мач мислят как да направят така , че да влязат в ефира на канал3 , а не как да влязат с топката в мрежата ....

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: БЪЛГАРСКИТЕ ЖУРНАЛИСТИ МОГАТ ДА СПАСЯТ БЪЛГАРСКИЯТ ФУТБОЛ

Мнениеот tprodanov » 30 окт 2008 12:45

Журналистите могат само да го закопаят. Не и да го спасят. Всъщност, аз спортен журналист след Мичмана не съм виждал. Тия сегашните действат единствено на принципа - скандала продава и го търсят навсякъде. Жалка история. Уговорки за боища, уговорени мачове, лумпени по стадионите и повечето неща са единствено в болните им мозъци на жалката сган, наречена журналист. Само дето така си режат клона, на който седят, щото след 3 години като няма футбол и ще ходят да продават гевреци. Както един ветеран каза - абе вие сте много смотани - що не се замислиш, че ако дойдат 15 или 20 хиляди на мача, те на следващия ден всички ще си купят вестник без да има нужда от скандали???

Смотана работа и оправия няма.

СтанимирО
Мнения: 71
Регистриран на: 16 окт 2008 10:48

Re: БЪЛГАРСКИТЕ ЖУРНАЛИСТИ МОГАТ ДА СПАСЯТ БЪЛГАРСКИЯТ ФУТБОЛ

Мнениеот СтанимирО » 05 ное 2008 10:07

Абе Проданов, ми ти ми подкрепяш твръдението, че журналистите могат да спасят футбола, и трябва да го направят ! БЛАГОДАРЯ !


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта