Възмутен!!!

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

omax
Мнения: 166
Регистриран на: 23 юли 2008 09:51
Контакти:

Възмутен!!!

Мнениеот omax » 25 окт 2008 22:44

Искам да изкажа своето възмутение от поведението на журналиста отразяващ срещата ЦСКА - Черноморец от студиото на Дарик радио.....
Не очаквах този човек в диалог с Ралица в ефир да заяви, че откровено съжалява за пропуска на Черноморец в 83-тата минута, знаейки на кой отбор е привърженик въпросният журналист /умишлено спестявам името му/
Мислех, че спортните журналисти следва да отразяват събитията ОБЕКТИВНО И БЕЗПРИСТРАСТНО.
Редовните слушатели знаем в екипа на Гонг кой на кой отбор е привърженик, но според мен е недопустимо при прякото отразяване на събитието в ефир, откровено да заявяваш своето пристрастие.
Пък и си мисля, че трябва да се радваш на победите на своите любимци, а не скрит зад микрофона в някоя стаичка да "стискаш палци" в ефир, противникът ти да загуби точки...
Беше грозно негово изказване

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Възмутен!!!

Мнениеот tprodanov » 25 окт 2008 23:52

ако не прецеждаше злобно всяка дума на журналиста, можеше и да разбереш какво казва. Всъщност, това, което направи ония от черноморец, беше доста красиво и заслужаваше да влезе. Коментатора просто изказа разочарование от пропуснат хубав футболен миг. А ти като искаш безпристнастност, ходи и чети ГА. Той е безпристрастен и обективен нали?
Бахти наглите същества, една думичка да не се каже не по правоверната вяра на светилото...

Потребителски аватар
plamen etov
Мнения: 1559
Регистриран на: 27 авг 2008 21:09
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Възмутен!!!

Мнениеот plamen etov » 26 окт 2008 08:37

НЕКА ЖУРНАЛИСТИТЕ ОТ ВСИЧКИ СПОРТНИ МЕДИИ ВЗЕМАТ ПРИМЕР ОТ МИЧМАНА ЛЕКА МУ ПАМЕТ !!!!!!!!ДО СМЪРТАСИ ТОЙ НЕ ПОКАЗА НИКАКВИ ПРИСТРАСТИЯ В КОМЕНТАРИТЕСИ .ЗАТОВА БЕШЕ ВЕЛИК !!! ЗА СВЕДЕНИЕ НА ПО МАЛКИТЕ БЕШЕ ОТ ЛЕВСКИ!!
ЛОКО Е В МОЕТО СЪРЦЕ КОТКОВ И НАЧКО ВОДЯТ КЪМ ПОБЕДИ САМО ЛОКО!!!:drunk: :bg:
модератор Локо Сф.

Потребителски аватар
paparazzo
Мнения: 62
Регистриран на: 26 окт 2008 13:10
Местоположение: Софето
Контакти:

Re: Възмутен!!!

Мнениеот paparazzo » 26 окт 2008 13:22

-я стига Ники си е готен-мисля аз че така се коментира когато имаш собствен стил и класа...
-а пък и той вече е класик няма да забравя какво им отговаряше в едно аржентинско радио...
:) :) :)

Потребителски аватар
Gunners
Мнения: 778
Регистриран на: 24 мар 2008 18:48
Skype: - - -
Местоположение: North London
Контакти:

Re: Възмутен!!!

Мнениеот Gunners » 26 окт 2008 14:00

plamen etov написа:НЕКА ЖУРНАЛИСТИТЕ ОТ ВСИЧКИ СПОРТНИ МЕДИИ ВЗЕМАТ ПРИМЕР ОТ МИЧМАНА ЛЕКА МУ ПАМЕТ !!!!!!!!ДО СМЪРТАСИ ТОЙ НЕ ПОКАЗА НИКАКВИ ПРИСТРАСТИЯ В КОМЕНТАРИТЕСИ .ЗАТОВА БЕШЕ ВЕЛИК !!! ЗА СВЕДЕНИЕ НА ПО МАЛКИТЕ БЕШЕ ОТ ЛЕВСКИ!!


НЯМА ПО-ГОЛЯМ ОТ МИЧМАНА /лека му пръст/ И НЯМА И ДА ИМА !!!!
Изображение

СтанимирО
Мнения: 71
Регистриран на: 16 окт 2008 10:48

Re: Възмутен!!!

Мнениеот СтанимирО » 29 окт 2008 11:19

Ха ха ха аз пък ще Ви обърна вниманието върху водещите от ТВ2. Когато водят мачове на ЦСКА гласчетат и сърчицата им трепкат като пеперуди. Какви глупости говорят с цел да се харесат на собственика на телевизията К.Гергов - същият върл цска-ар и до скоро в управата му / ама как само го "у/оправи" / .......... :D :D :D


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта