Батков..каде отива Левски..!?

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Jorekss
Мнения: 144
Регистриран на: 29 апр 2009 18:39
Skype: jore86

Батков..каде отива Левски..!?

Мнениеот Jorekss » 14 фев 2010 09:42

на каде може би отиваме...
след трансферите на Миланов,Рабех и Зе Соареш ние не взехме нищо... напалнихме се с халфове и нито един защитник
от Алекс ,Антонов и Тевия сигурно сме ги взели общо за 200 000 лв да не казвам и по малко не трябва ли Иво Иванов да баде взет след продажбата на Рабех ...дясната ни зона е много слаба в момента ..нямаме бек нито Бензукан нито Станчев стават,поне за момента аз не разбирам много но така не се прави отбор ....... просто в момента 'КЪРПИМ' ... и не ми казваите че нямаме пари..за мен пари не се дават!
И последно което ми прави впечатление тези трнировки как ги водим след всяка трнировка имаме контузени играчи и след всеки мач...наистина Гонзо да помисли за това нещо ...МНОГО НЕПРАВИЛНО СЕ РАБОТИ В ЛЕВСКИ ...МНОГО !!!

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Батков..каде отива Левски..!?

Мнениеот crap » 14 фев 2010 09:59

Е, Батков е казал, че няма пари, и това се вижда ЯСНО! Друг е въпроса за контузиите... това, че Гонзьо няма никаква идея как се водят тренировки е ясно.
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Батков..каде отива Левски..!?

Мнениеот ЕМИЛ » 14 фев 2010 10:39

Левски се е запътил към златните медали и е въпрос на време да ги вземе.Няма значение ,че сега падаме.Важното е да бием в официалните мачове.

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Батков..каде отива Левски..!?

Мнениеот mike28 » 14 фев 2010 11:15

Батков..каде отива Левски..!?


Там, където е правописа ти... ;)


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта