Играта Quiz на Gong

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Играта Quiz на Gong

Мнениеот Pragmatichen » 10 май 2016 00:11

По какъв начин се известяват спечелилите от двата етапа на играта?
В правилата пише, че се получава известие по e-mail, но до момента не съм получил такъв.
Нека други спечелили да кажат как са си получили наградите и към кого трябва да се обърнем?
Някой от вас участвал ли е, класирал ли се е за награда и получил ли е известие от организаторите до момента? :)
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Играта Quiz на Gong

Мнениеот dreben23 » 10 май 2016 14:11

Слаби сте и спечелилите. Нищо не знаете за футболче, грам нищо. Освен това е нагласена, сверих ви статистиките кой с кого играл и с кого не пожелал да играе! :) Всяка една игра я осирате и търсите все лекото и мекото да трупате точки с некакви незнаещи младежи. Аз играех за кефче, за да си припомня неща, които съм забравил.Няма артерио все още, в добра спортна форма сме и всички губеха от мен подред и сега ще им се извиня публично за нервите, които събраха губейки тежичко. Извинявайте сладури, нямах с какво да се занимавам, за да не усещам болка от зъбче. Ако искате сменете спорта следващия път, за да имат и други повечко шанс! Аз не съм тъп и знам как са натрупвани точките- с 500 игри и кусур срещу един и същи незнаещ съперник. Е тъпичко е така да се прави и не е честно защото и други 5000 човека и бота си губеха времето. Така е, момци, винаги тарикатите печелят, ама не бива да бъдем всички тарикати! :lol: :)

Имаше и каматни и трудни въпроси, които не знаех. И такива като "Кога е шампионче Лестър" Че отде да знам, а и не ме интересува и го объркал. Радва ме факта, че Левски футболен клуб наистина няма легенди, половината им въпроси за тяях бяха от кой са паднали най-много. Ама аз като им разправям на децата, че легендите им кът, те губят половин ден да ме цитират- ама ко ще ме цитираш, аз съм ги гледал. Резил до резил им било на лошите. Че вкарали пет гола на умреля Барса кога била в криза та голяма работа. Но като цяло поредната ментараджийска игра била тази също. :lol: :lol:

Дано поне гумена топка не скъса! Тъкмо да ми се манете от главата и да идете на стадионче. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Играта Quiz на Gong

Мнениеот iliev72 » 10 май 2016 19:11

Играта не е лоша , но няма да е лошо като загубиш да ти вземат точки ;) От 30 игри загубих 1 :) А другите имаха коеф. 30 победи и 1000 загуби ;)
Реших , че няма смисъл да си губя време с лаиците.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Играта Quiz на Gong

Мнениеот Pragmatichen » 10 май 2016 20:23

iliev72 написа:Играта не е лоша , но няма да е лошо като загубиш да ти вземат точки ;) От 30 игри загубих 1 :) А другите имаха коеф. 30 победи и 1000 загуби ;)
Реших , че няма смисъл да си губя време с лаиците.

Да, прав си, има логика да не бъде човек само на плюс, при познания, но и да има минус точки, при провал.
Има и други тънкости, които забелязах, поне в първия етап, във втория не съм участвал, защото все пак трябва и да се работи, а ти, след като си играл, знаеш, че тази игра отнема много време, ако се играе с цел добро класиране.
Та, мнението ми е като твоето, добър замисъл, но има някои неща да се пипнат, за да е съвършена.
И все пак, като за начало, бива :)
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Играта Quiz на Gong

Мнениеот Pragmatichen » 10 май 2016 20:30

dreben23 написа:Слаби сте и спечелилите. Нищо не знаете за футболче, грам нищо. Освен това е нагласена, сверих ви статистиките кой с кого играл и с кого не пожелал да играе! :) Всяка една игра я осирате и търсите все лекото и мекото да трупате точки с некакви незнаещи младежи. Аз играех за кефче, за да си припомня неща, които съм забравил.Няма артерио все още, в добра спортна форма сме и всички губеха от мен подред и сега ще им се извиня публично за нервите, които събраха губейки тежичко. Извинявайте сладури, нямах с какво да се занимавам, за да не усещам болка от зъбче. Ако искате сменете спорта следващия път, за да имат и други повечко шанс! Аз не съм тъп и знам как са натрупвани точките- с 500 игри и кусур срещу един и същи незнаещ съперник. Е тъпичко е така да се прави и не е честно защото и други 5000 човека и бота си губеха времето. Така е, момци, винаги тарикатите печелят, ама не бива да бъдем всички тарикати! :lol: :)

Имаше и каматни и трудни въпроси, които не знаех. И такива като "Кога е шампионче Лестър" Че отде да знам, а и не ме интересува и го объркал. Радва ме факта, че Левски футболен клуб наистина няма легенди, половината им въпроси за тяях бяха от кой са паднали най-много. Ама аз като им разправям на децата, че легендите им кът, те губят половин ден да ме цитират- ама ко ще ме цитираш, аз съм ги гледал. Резил до резил им било на лошите. Че вкарали пет гола на умреля Барса кога била в криза та голяма работа. Но като цяло поредната ментараджийска игра била тази също. :lol: :lol:

Дано поне гумена топка не скъса! Тъкмо да ми се манете от главата и да идете на стадионче. :)

За много неща си прав, не знам кои въпроси са те затруднили, но мен лично най-дразнещи ми бяха въпросите от типа "Кой е бил шампион на Англия през 1932 год?", или "Кой е бил шампион на Испания през 1949 год?", освен всичко друго, се изисква и бързина.
Иначе нито едно предизвикателство, отправено към мен, не съм отказал, с всеки пожелал дуел, съм играл, за щастие с положителен баланс, но имаше едно момче от Благоевградско, беше люта битка..ако сега ме чете, поздравявам го за готините игри!
Каквото и да си говорим, винаги е приятно да играеш срещу знаещ и умен съперник. :)
Лека, Дребен и догодина късмет на Арсенал и Арсен :)))
А доколкото виждам, си фен и на Рома :)
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта