Томе, Вальо, Ники..... не ви ли е срам ?

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
nikita 333
Мнения: 1014
Регистриран на: 15 фев 2013 17:50
Контакти:

Re: Томе, Вальо, Ники..... не ви ли е срам ?

Мнениеот nikita 333 » 31 мар 2015 09:55

Че то това е от Много години..Вие чак сега ли го виждате,аз за това и не ги слушам...
По страшен от спин-а, по-опасен от рак-а си остава простака!!!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Томе, Вальо, Ники..... не ви ли е срам ?

Мнениеот 1982 » 04 апр 2015 02:47

На кого му пука за отборчето на Перуката и Домусчиев, дето и с Италия едва събра десетина хиляди, дали и толкова е имало ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

anastas_kostov
Мнения: 2
Регистриран на: 17 юни 2015 17:47
Контакти:

Re: Томе, Вальо, Ники..... не ви ли е срам ?

Мнениеот anastas_kostov » 17 юни 2015 18:11

Определено ми липсва времето, когато в спортно шоу гонг имаше интересни коментари и различни гледни точки. Това което слушаме напоследък е злобно противопоставяне на един ФЕН на ЦСКА срещу два ФЕНА на Левски. Хубаво би било след края на предаването, всеки от вас тримата, да седне сам, на спокойствие и да изслуша предаването. Ако наистина ви хареса го повторете и утре. Днес за първи път превключих станцията до 17:50. На първа страница на gong.bg видях новина "Литекс с първо ново попълнение". За мен това означава, че все още Литекс си е Литекс. Да напълните първата част на предаването с анализ и критика на хипотетично събитие, което ще се случи евентуално в бъдеще, е меко казано отвратително (това си е мое мнение). Това ли е новата спортна журналистика ?


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта