Проблеми свързани с "Gong Play"

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Blagoy
Мнения: 1699
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:30
Контакти:

Re: Върнете ни си парите ! Защо ви плащам бе ?

Мнениеот Blagoy » 07 мар 2015 18:18

Tommi написа:
Blagoy написа:
OT18 написа:Гледане на мач през интернет. Нормално да се закачат 100 000 човека и да се прецака работата. Затова даваш 4 лв. и гледаш като бял човек на голям екран. Все ще искаш да изгледаш два мача, за да си избиеш парите. А ако оператора ви не предлага въпросният канал просто го сменяте.


Аз лично телевизор нямам. Преценил съм, че е ненужна вещ, личен избор е. А щом gong.bg и Нова предлагат услуга за гледане на мачове онлайн, те са длъжни да я обезпечат, а не да търсим алтернативни източници. Това е все едно да ти продават хранителен продукт с изтекъл срок на годност в магазина. Не ме интересува, дори и 1млн. човека да искат да гледат, тия са длъжни да направят така, че да се предава нормално, след като сме си заплатили за ползването на услугата!

Те си предлагат някаква услуга с някакво качество, а риска си го носиш ти. ;) Ако си купиш един салам от магазина и не ти хареса вкуса (качеството) да не би производителя да е длъжен да си смени производствената линия?


Какъв риск? Всичко е точно и ясно в случая (или поне би трябвало да е) - давам им парите си, като срещу тях трябва да получа услуга с определено качество (което в момента не е това, което е обещано от доставчика на услугата), освен това - услугата не е "пълна", ако мога да така да се изразя. Добре, може би аналогията с хранителния продукт не беше съвсем точна. Да предположим, че си заплатиш екскурзия в чужбина, като ти обещават, че ще се возиш в 5-звезден автобус, ще спиш в 5-звезден хотел и ще посетиш 10 забележителности. Вместо това, пътуваш в 3-звезден автобус, спиш в 3-звезден хотел и посещаваш 5 забележителности. Същото е и в случая - не получаваш обещаното нито като качество, нито като количество.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6851
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Върнете ни си парите ! Защо ви плащам бе ?

Мнениеот veni__85 » 07 мар 2015 18:18

Tommi написа:
Blagoy написа:
OT18 написа:Гледане на мач през интернет. Нормално да се закачат 100 000 човека и да се прецака работата. Затова даваш 4 лв. и гледаш като бял човек на голям екран. Все ще искаш да изгледаш два мача, за да си избиеш парите. А ако оператора ви не предлага въпросният канал просто го сменяте.


Аз лично телевизор нямам. Преценил съм, че е ненужна вещ, личен избор е. А щом gong.bg и Нова предлагат услуга за гледане на мачове онлайн, те са длъжни да я обезпечат, а не да търсим алтернативни източници. Това е все едно да ти продават хранителен продукт с изтекъл срок на годност в магазина. Не ме интересува, дори и 1млн. човека да искат да гледат, тия са длъжни да направят така, че да се предава нормално, след като сме си заплатили за ползването на услугата!

Те си предлагат някаква услуга с някакво качество, а риска си го носиш ти. ;) Ако си купиш един салам от магазина и не ти хареса вкуса (качеството) да не би производителя да е длъжен да си смени производствената линия?

В случая вкуса на салама е качеството на футбола които ще покажат и двата отбора , за това си прав. Но това което правят от Гонг е все едно да ти продадат развален салам , тогава нещата са съвсем други.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Гонг Плей затова ли ви плащаме ?

Мнениеот diplomat » 07 мар 2015 18:19

Tommi написа:
diplomat написа:
Tommi написа:Пуснете 50 теми за излъчването, че нещо ми се малеят. :roll:Никой не е задължен да плаща, а като сте балъци това си е лично ваш проблем. ;)

Те не са задължени да плащат, но след това имат право да се оплакват, ако продуктът не отговаря на описанието и изискванията. ;) Нали заради това има КЗП.

Какви са изискванията и стандартите за излъчване на мач по интернет и къде са описани?

Не смея да твърдя, че ги знам, но най-малкото е да се гледа нормално мачът, без описаните проблеми да се случват постоянно, както твърди авторът на темата.

OT18
Мнения: 1030
Регистриран на: 30 ное 2013 10:43
Контакти:

Re: Върнете ни си парите ! Защо ви плащам бе ?

Мнениеот OT18 » 07 мар 2015 18:20

Мистри написа:
OT18 написа:Гледане на мач през интернет. Нормално да се закачат 100 000 човека и да се прецака работата. Затова даваш 4 лв. и гледаш като бял човек на голям екран. Все ще искаш да изгледаш два мача, за да си избиеш парите. А ако оператора ви не предлага въпросният канал просто го сменяте.


Не давай акъл, защото ти е кът явно.
Или си смени главата.
Защо аз да си сменям оператора?
Не ми трябват тъпите им канали.
В гонг българските мачове, зози.

А я ми обяснете каква е разликата да плащате на нова през гонг и през кабелния оператор. Като второто поне ще гледате качествена картина? Та но кой му е кът акъла. А след като човек иска нещо си намира и от къде да го купи. Риска на онлайн търговията си е част от играта. Те и в продовалника продават кецове адидас по 30 лв. Но не виждам някой да мрънка,че са фалшиви.

rado87
Мнения: 8
Регистриран на: 15 дек 2014 17:22
Контакти:

Re: Върнете ни си парите ! Защо ви плащам бе ?

Мнениеот rado87 » 07 мар 2015 18:21

Качеството на картината е ниско, но коментара е под всякаква критика! Какъв е този стажант-коментатор! :) :) :) :!: :?:
Като го слушам започва да ми липсва Петела :)

Потребителски аватар
hajitsu
Мнения: 16274
Регистриран на: 20 яну 2010 19:31

Re: Гонг Плей затова ли ви плащаме ?

Мнениеот hajitsu » 07 мар 2015 18:26

trokadero_ написа:Пълна глупост - само прекъсва

Като ти е смотан интернетът, ще прекъсва не, ами няма и да зарежда. 8-)
[center]

Код: Избери всички

01001000 01100001 01101100 01100001
01001101 01100001 01100100 01110010 01101001 01100100
[/center]

Потребителски аватар
streetbard
Мнения: 142
Регистриран на: 09 апр 2011 02:48
Контакти:

Re: Върнете ни си парите ! Защо ви плащам бе ?

Мнениеот streetbard » 07 мар 2015 18:28

от18, тези, които живеем в чужбина и няма как да гледаме на Булсатком, се абонираме в гонгплей. Имам и друг абонамент за интернет телевизия. Майтиви.Там, такива проблеми нямам. И никога не съм имал. Вече две години. Преди тях бях на Телемост и на DJ TACHO. Там също не съм срещал затруднения. Така че, просто, Нова телевизия, предлагат некачествен продукт.

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Гонг Плей затова ли ви плащаме ?

Мнениеот Tommi » 07 мар 2015 18:28

diplomat написа:
Tommi написа:
diplomat написа:
Tommi написа:Пуснете 50 теми за излъчването, че нещо ми се малеят. :roll:Никой не е задължен да плаща, а като сте балъци това си е лично ваш проблем. ;)

Те не са задължени да плащат, но след това имат право да се оплакват, ако продуктът не отговаря на описанието и изискванията. ;) Нали заради това има КЗП.

Какви са изискванията и стандартите за излъчване на мач по интернет и къде са описани?

Не смея да твърдя, че ги знам, но най-малкото е да се гледа нормално мачът, без описаните проблеми да се случват постоянно, както твърди авторът на темата.

Ами това предлагат - който иска да плаща. Като не си доволен, пиеш една студена вода и другия път не си купуваш услугата им. ;) А при положение, че даже самият сайт им е пълен майтап (откакто го обновиха) и все има някакви бъгове (дали няма да се отваря видео с определени браузъри, дали класирането няма да излиза както трябва, дали лайвскорът ще прави проблеми, дали ще е нещо друго), то не знам какъв оптимист трябва да си, за да очакваш, че ще ти осигурят перфектно излъчване на мач. :)
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Гонг Плей затова ли ви плащаме ?

Мнениеот trokadero_ » 07 мар 2015 18:30

hajitsu написа:
trokadero_ написа:Пълна глупост - само прекъсва

Като ти е смотан интернетът, ще прекъсва не, ами няма и да зарежда. 8-)


Ти си плати първо и тогава говори . :lol:

Потребителски аватар
Libera
Мнения: 1010
Регистриран на: 28 юни 2009 19:09
Контакти:

Re: Гонг Плей затова ли ви плащаме ?

Мнениеот Libera » 07 мар 2015 18:32

Мислех си, че народът не е чак толкова прост, но да гледам толков рев от тъпаци, които плащат пари, за да гледат онлайн мач, ми пълни душата. Хубаво е да има глупост, че да и се надсмиваме! Давайте все така - утре може да дадете някой лев и за сестра ви, която я е блъснала кола и трябват за операция! :mrgreen: :mrgreen:


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта