Проблеми свързани с "Gong Play"

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Гонг Плей затова ли ви плащаме ?

Мнениеот Балкански Орел » 07 мар 2015 18:32

Libera написа:Мислех си, че народът не е чак толкова прост, но да гледам толков рев от тъпаци, които плащат пари, за да гледат онлайн мач, ми пълни душата. Хубаво е да има глупост, че да и се надсмиваме! Давайте все така - утре може да дадете някой лев и за сестра ви, която я е блъснала кола и трябват за операция! :mrgreen: :mrgreen:


:lol:
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: Непозволена потребителска сесия! Връзката Ви е прекъсната.

Мнениеот dunavfc » 07 мар 2015 18:32

Балкански Орел, рано или късно и ти ще се включиш, сигурен съм :) Мачове по радиото не си е работа...

Потребителски аватар
hajitsu
Мнения: 16274
Регистриран на: 20 яну 2010 19:31

Re: Гонг Плей затова ли ви плащаме ?

Мнениеот hajitsu » 07 мар 2015 18:33

trokadero_ написа:
hajitsu написа:
trokadero_ написа:Пълна глупост - само прекъсва

Като ти е смотан интернетът, ще прекъсва не, ами няма и да зарежда. 8-)


Ти си плати първо и тогава говори . :lol:

Не съм от балъците дето дават пари за глупости. ;)
[center]

Код: Избери всички

01001000 01100001 01101100 01100001
01001101 01100001 01100100 01110010 01101001 01100100
[/center]

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Гонг Плей затова ли ви плащаме ?

Мнениеот trokadero_ » 07 мар 2015 18:34

hajitsu написа:
trokadero_ написа:
hajitsu написа:
trokadero_ написа:Пълна глупост - само прекъсва

Като ти е смотан интернетът, ще прекъсва не, ами няма и да зарежда. 8-)


Ти си плати първо и тогава говори . :lol:

Не съм от балъците дето дават пари за глупости. ;)


Тогава недей коментирай като не те вълнува ;)

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Върнете ни си парите ! Защо ви плащам бе ?

Мнениеот Tommi » 07 мар 2015 18:34

Blagoy написа:
Tommi написа:
Blagoy написа:
OT18 написа:Гледане на мач през интернет. Нормално да се закачат 100 000 човека и да се прецака работата. Затова даваш 4 лв. и гледаш като бял човек на голям екран. Все ще искаш да изгледаш два мача, за да си избиеш парите. А ако оператора ви не предлага въпросният канал просто го сменяте.


Аз лично телевизор нямам. Преценил съм, че е ненужна вещ, личен избор е. А щом gong.bg и Нова предлагат услуга за гледане на мачове онлайн, те са длъжни да я обезпечат, а не да търсим алтернативни източници. Това е все едно да ти продават хранителен продукт с изтекъл срок на годност в магазина. Не ме интересува, дори и 1млн. човека да искат да гледат, тия са длъжни да направят така, че да се предава нормално, след като сме си заплатили за ползването на услугата!

Те си предлагат някаква услуга с някакво качество, а риска си го носиш ти. ;) Ако си купиш един салам от магазина и не ти хареса вкуса (качеството) да не би производителя да е длъжен да си смени производствената линия?


Какъв риск? Всичко е точно и ясно в случая (или поне би трябвало да е) - давам им парите си, като срещу тях трябва да получа услуга с определено качество (което в момента не е това, което е обещано от доставчика на услугата), освен това - услугата не е "пълна", ако мога да така да се изразя. Добре, може би аналогията с хранителния продукт не беше съвсем точна. Да предположим, че си заплатиш екскурзия в чужбина, като ти обещават, че ще се возиш в 5-звезден автобус, ще спиш в 5-звезден хотел и ще посетиш 10 забележителности. Вместо това, пътуваш в 3-звезден автобус, спиш в 3-звезден хотел и посещаваш 5 забележителности. Същото е и в случая - не получаваш обещаното нито като качество, нито като количество.

Някъде определено ли е качеството, за да можем да кажем "ето те са обещали 5-звезден хотел, а дадоха 3-звезден"?
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Върнете ни си парите ! Защо ви плащам бе ?

Мнениеот Tommi » 07 мар 2015 18:39

veni__85 написа:
Tommi написа:
Blagoy написа:
OT18 написа:Гледане на мач през интернет. Нормално да се закачат 100 000 човека и да се прецака работата. Затова даваш 4 лв. и гледаш като бял човек на голям екран. Все ще искаш да изгледаш два мача, за да си избиеш парите. А ако оператора ви не предлага въпросният канал просто го сменяте.


Аз лично телевизор нямам. Преценил съм, че е ненужна вещ, личен избор е. А щом gong.bg и Нова предлагат услуга за гледане на мачове онлайн, те са длъжни да я обезпечат, а не да търсим алтернативни източници. Това е все едно да ти продават хранителен продукт с изтекъл срок на годност в магазина. Не ме интересува, дори и 1млн. човека да искат да гледат, тия са длъжни да направят така, че да се предава нормално, след като сме си заплатили за ползването на услугата!

Те си предлагат някаква услуга с някакво качество, а риска си го носиш ти. ;) Ако си купиш един салам от магазина и не ти хареса вкуса (качеството) да не би производителя да е длъжен да си смени производствената линия?

В случая вкуса на салама е качеството на футбола които ще покажат и двата отбора , за това си прав. Но това което правят от Гонг е все едно да ти продадат развален салам , тогава нещата са съвсем други.

Не ти продават развален салам, а такъв с ниско качество, като под качество имам предвид не качеството на играта, а качеството на излъчване.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Непозволена потребителска сесия! Връзката Ви е прекъсната.

Мнениеот sunscres92 » 07 мар 2015 18:40

dunavfc написа:Балкански Орел, рано или късно и ти ще се включиш, сигурен съм :) Мачове по радиото не си е работа...


Той сигурно се е включил, но изглежда му прави удоволствие да дразни.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Гонг Плей затова ли ви плащаме ?

Мнениеот diplomat » 07 мар 2015 18:40

Libera написа:Мислех си, че народът не е чак толкова прост, но да гледам толков рев от тъпаци, които плащат пари, за да гледат онлайн мач, ми пълни душата. Хубаво е да има глупост, че да и се надсмиваме! Давайте все така - утре може да дадете някой лев и за сестра ви, която я е блъснала кола и трябват за операция! :mrgreen: :mrgreen:

Селяндурско мислене, у Враца всите ли сте такива мангали? :x

Потребителски аватар
Blagoy
Мнения: 1699
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:30
Контакти:

Re: Върнете ни си парите ! Защо ви плащам бе ?

Мнениеот Blagoy » 07 мар 2015 18:41

Tommi написа:
Blagoy написа:
Tommi написа:
Blagoy написа:
OT18 написа:Гледане на мач през интернет. Нормално да се закачат 100 000 човека и да се прецака работата. Затова даваш 4 лв. и гледаш като бял човек на голям екран. Все ще искаш да изгледаш два мача, за да си избиеш парите. А ако оператора ви не предлага въпросният канал просто го сменяте.


Аз лично телевизор нямам. Преценил съм, че е ненужна вещ, личен избор е. А щом gong.bg и Нова предлагат услуга за гледане на мачове онлайн, те са длъжни да я обезпечат, а не да търсим алтернативни източници. Това е все едно да ти продават хранителен продукт с изтекъл срок на годност в магазина. Не ме интересува, дори и 1млн. човека да искат да гледат, тия са длъжни да направят така, че да се предава нормално, след като сме си заплатили за ползването на услугата!

Те си предлагат някаква услуга с някакво качество, а риска си го носиш ти. ;) Ако си купиш един салам от магазина и не ти хареса вкуса (качеството) да не би производителя да е длъжен да си смени производствената линия?


Какъв риск? Всичко е точно и ясно в случая (или поне би трябвало да е) - давам им парите си, като срещу тях трябва да получа услуга с определено качество (което в момента не е това, което е обещано от доставчика на услугата), освен това - услугата не е "пълна", ако мога да така да се изразя. Добре, може би аналогията с хранителния продукт не беше съвсем точна. Да предположим, че си заплатиш екскурзия в чужбина, като ти обещават, че ще се возиш в 5-звезден автобус, ще спиш в 5-звезден хотел и ще посетиш 10 забележителности. Вместо това, пътуваш в 3-звезден автобус, спиш в 3-звезден хотел и посещаваш 5 забележителности. Същото е и в случая - не получаваш обещаното нито като качество, нито като количество.

Някъде определено ли е качеството, за да можем да кажем "ето те са обещали 5-звезден хотел, а дадоха 3-звезден"?


Да, тук:
http://play.gong.bg/faq

Какво е качеството на излъчване?

Всеки видео стрийм е достъпен в два варианта: ниско качество ( под 1000 kbps) и високо качество (над 1500 kbps). Според вашите предпочитания, може да избирате между тези два варианта.


Да не говорим, че и цялата маркетинг стратегия им е насочена към това, че мачовете могат да се гледат и в HD качество (това го каза и лично шефът на Нова в едно интервю). А на практика не се получава точно това.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Непозволена потребителска сесия! Връзката Ви е прекъсната.

Мнениеот Балкански Орел » 07 мар 2015 18:54

sunscres92 написа:
dunavfc написа:Балкански Орел, рано или късно и ти ще се включиш, сигурен съм :) Мачове по радиото не си е работа...


Той сигурно се е включил, но изглежда му прави удоволствие да дразни.


Ела да видиш дали съм се включил душице.
[center]Levski & Lazio[/center]


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта