Северозападна В група !!!

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

valran
Мнения: 2
Регистриран на: 19 апр 2014 07:17
Контакти:

Северозападна В група !!!

Мнениеот valran » 19 апр 2014 07:26

Здравейте всички, бих искал да обърнем повече внимание на случващото се тази година в Северозападната В група - 5 отбора някои от които, с голяма история в родния футбол се борят за първото място и се намират на 4 точки разлика - нещо незапомнено за този регион!!!

Потребителски аватар
mironi88
Мнения: 1802
Регистриран на: 23 дек 2008 17:17
Местоположение: навсякъде с ЦСКА
Контакти:

Re: Северозападна В група !!!

Мнениеот mironi88 » 19 апр 2014 08:23

Аз като габровец имам поглед върху нещата, макар родната Янтра да е в дъното на класирането. Общо взето за разлика от някои от другите групи тук всички искащи да влязят може би заслужават най-вече заради материалната си база за едни и историческия аспект за други. Мездра още миналата година заслужаваха да влезят и сега именно заради това, че не се отказаха въпреки дисквалификацията пак заслужават. От друга страна Етър, Локо ГО и Спартак Плевен имат фенска маса заслужаваща футбол дори от А група. Единствено Луковит не знам как се появиха в челото, та дори да са втори към момента. Както и да е надявам се в края на сезона Б група да има нужда от запълване с повече от 4 отбора от В групите и поне още един от изброените да влезе. Честно казано искам това да са два от измежду Етър, Локо ГО и Спартак Плевен.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
mironi88
Мнения: 1802
Регистриран на: 23 дек 2008 17:17
Местоположение: навсякъде с ЦСКА
Контакти:

Re: Северозападна В група !!!

Мнениеот mironi88 » 19 апр 2014 08:40

За да бъдем по-подробни ето и класирането след изиграването на Великендския кръг на Разпети петък: 1. Локомотив Мездра 55т., 2. Етър 53т., 3. Ботев Луковит 53т., 4. Локомотив Г.Оряховица 52т., 5. Спартак Плевен 51т.

Трябва да отбележим, че Локо ГО първо отстъпиха преди няколко седмици с 0:3 удома на съименникът от Мездра, а в петък отнасят тройка и при визитата си в Плевен, така че с оглед загубите им срещу директни конкуренти мисля, че заслужават с една идея по-малко промоция.
ИзображениеИзображение

valran
Мнения: 2
Регистриран на: 19 апр 2014 07:17
Контакти:

Re: Северозападна В група !!!

Мнениеот valran » 19 апр 2014 09:32

Аз съм от Велико Търново и не ми е приятно, че отбора на Етър е във В група, но за толкова години не се намери рецепта да има нормално финансиране и съществуване поне в долната половина на елитната група или поне в челото на Б група. Конкуренция като тази година не си спомням да е имало в Северозапада, обикновено такава оспорвана борба се наблюдаваше през годините в Югозападната група, а при нас винаги се открояваше един отбор и той влизаше в Б група / ако средства за издръжка разбира се /!


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост