Gong.bg и Sportni.bg се сливат в полза на читателите

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23694
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Gong.bg и Sportni.bg се сливат в полза на читателите

Мнениеот paceto » 20 мар 2014 12:31

Кашчей написа:
rhaegar написа:Нещо бъркаш "не могат да бъдат видяни" с "остават ненаказани". Първото е възможно, второто едва ли 8-)


За съжаление и второто е възможно.. зависи на кой отбор си фен и кой модератор го е видял провинението. Кировец , примерно, беше докладван за обиди, но мненията му са изтрити, а той си пише. Аз написах в един пост към някого "нещастник" и отнесох 10 дена.
Много са ви размити стандартите!


Това си е до преценка на Модератора и затова се получават такива разминавания и остава с впечатлението, че единият има закрила, а другият няма :)
Аз например предпочитам първо да трия мненията и ако видя, че няма ефект и потребителят не си взима поука тогава взимам мерки за Бан. При по сериозни обиди и ако потребителят е редовен в листата с наказания му се слага Бан без да се мисли много.

Иначе е ясно на всички, че няма как да бъде следен целият форум и винаги ще има такива коментари като примера на предната страница, защото ние нямаме паник бутон при който някой като напише обидна дума като въпросната и веднага да ни сигнализира къде и кой го е написал и да действаме. Разчитаме на това ние да го видим като преглеждаме форумите и темите и най-вече разчитаме и на вас потребителите да докладвате мнението и да отидем по бързо до него. Един доклад не означава, че в рамките на 10 минути Модератор ще мине през мнението и ще вземе мерки, защото на ден пристигат страшно много доклади и преглеждането им става бавно.

Това, че някой е напсувал някого и няма последствия да речем 1-2 дни не означава, че след като Модератора е видял мнението няма да получи наказание поради някаква давност на мнението - няма такова нещо т.е. може да получи наказание и на старо мнение.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Gong.bg и Sportni.bg се сливат в полза на читателите

Мнениеот boabbb » 20 мар 2014 13:32

че след като Модератора е видял мнението няма да получи наказание поради някаква давност на мнението - няма такова нещо т.е. може да получи наказание и на старо мнение.


Мернах това и ми стана интересно как може модератора да е сигурен дали няма да набомби някого за 2-ри път за едно и също нещо, т.е. друг да го е наказвал преди това :?
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43910
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Gong.bg и Sportni.bg се сливат в полза на читателите

Мнениеот rhaegar » 20 мар 2014 14:22

nam_si_koy написа:Не се притеснявайте от наказанията на този рептил Регъра.Той вече не е фактор.В квартала в който живея, живее и котаракът Мишо, който ми е близък приятел и смело се саморазправя с пълзящите гущерчета.В момента съм го подложил на протеинова програма(уискас джуниър) и го пращам на специална мисия в Бъкингамския палас, където се подвизава прекия началник на лицето модератор Регър, а именно - това бабе - Елизабет Две.
Това е от мен.Поздрави.


Моя котарак е по-голем от твоя, нъцки :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23694
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Gong.bg и Sportni.bg се сливат в полза на читателите

Мнениеот paceto » 20 мар 2014 14:27

boabbb написа:
че след като Модератора е видял мнението няма да получи наказание поради някаква давност на мнението - няма такова нещо т.е. може да получи наказание и на старо мнение.


Мернах това и ми стана интересно как може модератора да е сигурен дали няма да набомби някого за 2-ри път за едно и също нещо, т.е. друг да го е наказвал преди това :?


Като му дадеш наказание и вече има такова т.е. той е в листата бана на последният Модератор не се засича от системата.
Иначе няма как да набомби за едно и също нещо даден потребител, защото колегата решил да го накаже няма да остави след това мнението да стои в темата и ще го изтрие. Подобно нещо може да се случи за друго негово мнение в друга тема, която до този момент не е видяно от колега.

Няма как да се накаже два пъти един и същи потребител.
Е има вариант ако Бана му е да речем за 1 ден и бъде пуснато след това доклад или някой колега види негово старо мнение, в което обижда и веднага след като му е изтекло наказанието получава и нов. Не казвам, че го чака колегата да му изтече, а просто може да стане случайно т.е. бана му изтича да речем сутринта към 10 и да речем към 12 часа колегата случайно вижда негово мнение за наказание от преди 1-2 дни и му слага бана и така потребителят е с нов бан.

Затова казвам, че ако има стари мнения и си заслужават наказанието ще си го получи без значение дали е било преди 3-4 дни или преди 12 часа.

Потребителски аватар
I_Tuk_Froid_Pobedi
Мнения: 506
Регистриран на: 11 мар 2014 17:59
Контакти:

Re: Gong.bg и Sportni.bg се сливат в полза на читателите

Мнениеот I_Tuk_Froid_Pobedi » 20 мар 2014 19:33

rhaegar написа:Нещо бъркаш "не могат да бъдат видяни" с "остават ненаказани". Първото е възможно, второто едва ли 8-)


Нищо не бъркам, тук дни наред всякакви капацитети се обясняваха как те са силно против простотията, която едва ли не се шири до безкрай в Спортни, а те са затворени тук в този форум в своя малък оазис на аристократично поведение и обноски.

Потребителски аватар
I_Tuk_Froid_Pobedi
Мнения: 506
Регистриран на: 11 мар 2014 17:59
Контакти:

Re: Gong.bg и Sportni.bg се сливат в полза на читателите

Мнениеот I_Tuk_Froid_Pobedi » 20 мар 2014 19:39

[quote]Фройд, очевидно приятелския разговор, който сте цитирали отговаря на Вашите интелектуални потребности.[quote]

Уважаемий, съвсем случайно преглеждах последните теми по форумите, когато се натъкнах на тази любопитна находка. Не съм тръгнал с някакви потребности екс анте, та да ги задоволявам тук. А вие очевидно имате доста интересни разбирания за приятелски разговори. Епистоларната блювня, която сте сътворил след първото изречение няма дори и да я коментирам.


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта