Турско първенство 2

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

SKYSPORTS
Мнения: 59
Регистриран на: 07 дек 2012 17:50
Skype: Icko.Gazeto
Местоположение: Плевен
Контакти:

Турско първенство 2

Мнениеот SKYSPORTS » 13 мар 2013 09:11

Преди време когато написах че турското първенство е страхотно и интересно много хора не бяха съгласни имало уговорени мачове и все от този сорт!Добре до вчера до 23:30ч след като завърши мача Шалке-Галатасарай 2:3 всички съмнения отпаднаха!Оказва се че съм бил много прав и в Турция футбола е на много високо ниво!Само можем да завиждаме на привържениците на отборите им че имат възможност да гледат страхотен футбол всяка седмица!А с вчерашната уникална победа на Галатасарай се доказа че там се играят истински мачове а уговорките са малко ако въобще ги има!През уикенда хората спокойно може да се наслаждават на това първенство не само на мачове от Испания,Англия,Италия!Може и да не ни е много приятно но турското първенство трябва да признаем че отдавна е едно от силните на планетата!И още по мъчно ми става като виждаме нашето си шампионатче...! Минаха два кръга и старата песен на нов глас Левски трагедия в Пловдив!Да не говорим за другия ни така наречен гранд ЦСКА вече смениха треньора!УЖАС футбол явно нямаме!Но аз щте продължавам да мечтая да отида на мач от първенството ни и да си дам последните пари за да го гледам...и до като мечтата ми се изпълни щте гледам турски футбол не само Барселона,Манчестър Юн и т.н.

Rodn1
Мнения: 3229
Регистриран на: 14 окт 2008 15:32

Re: Турско първенство 2

Мнениеот Rodn1 » 13 мар 2013 10:28

Като толкова ти харесва, ходи да ти разширяват кръга на приятелството.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Турско първенство 2

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 13 мар 2013 10:32

Нормално е, турското първенство да е силно. Все пак Турция е голяма страна, много по-силна икономически от България. В истанбулските грандове се наливат доста пари - вижте само какви имена имаше снощи на Фелтинс Арена: Фатих Терим, Дрогба, Снайдер... ;) Не случайно и в класацията на УЕФА първенството на Турция понастоящем е на 12-то място - на малка разлика след това на Гърция и Белгия. Лично аз съм разочарован от отпадането на "Шалке", но - това е положението... Надявам се баварската машина (почти сигурно) и Дортмунд да продължат колкото може повече напред в турнира. 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
patron
Мнения: 750
Регистриран на: 19 май 2011 11:09
Контакти:

Re: Турско първенство 2

Мнениеот patron » 13 мар 2013 11:43

Какво ми се превъзнасяте толкова по турците, ако в България се наливаха финансите, които се наливат там картинката нямаше да е по различна и при нас! Нека турските клубове се оправят с парите с които разполагат нашите отбори и да ги видим тогава! И накрая авторе, предпочитам да си гледам "така нареченият гранд" ЦСКА пред всеки един друг, било то дори Барса или Реал, защото съм българин и си обичам клубът, колкото и жалък да изглежда в момента, но знай че няма нищо по жалко от чуждопоклонничеството!
ЦСКА ЗАВИНАГИ!!!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Турско първенство 2

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 13 мар 2013 12:40

Чукча не читатель, чукча - писатель... ;)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: Турско първенство 2

Мнениеот saffron » 13 мар 2013 12:44

patron написа:Какво ми се превъзнасяте толкова по турците, ако в България се наливаха финансите, които се наливат там картинката нямаше да е по различна и при нас! Нека турските клубове се оправят с парите с които разполагат нашите отбори и да ги видим тогава! И накрая авторе, предпочитам да си гледам "така нареченият гранд" ЦСКА пред всеки един друг, било то дори Барса или Реал, защото съм българин и си обичам клубът, колкото и жалък да изглежда в момента, но знай че няма нищо по жалко от чуждопоклонничеството!


Отбора ти да носи името на руския гранд ЦСКА не е ли пак един вид чуждопоклонничество бе ? :mrgreen: Що не си измислите отбор с име различно от руския оригинал?
Иначе по темата , браво на турците , браво на Дрогба! Очаквам да стигнат колкото се може по далече! Играят хубав футбол , имат качествено първенство и супер добри ръководители , който обичат спорта! Те за това са на това ниво. Нашите гледат само да имитират ,че дават пари ! Не че ги нямат!
[rimg]http://media.tumblr.com/tumblr_masms49oVh1qhe3fh.gif[/rimg]

Потребителски аватар
JACKO
Мнения: 4086
Регистриран на: 13 мар 2013 17:40
Skype: Лудогорец
Местоположение: ВТ
Контакти:

Re: Турско първенство 2

Мнениеот JACKO » 15 мар 2013 13:05

Да си обичаме нашето лошо няма,но защо винаги да бъдем като кон с капаци(на конете поне им ги слагат за да не виждат какво става настрани,а ние сами си ги слагаме)пари-пари да,да ама трябва и пот малко!Голмайстор на ШЛ досега не е Роналдо-Меси-Дрогба,комшийче натурално е,но защо ли трябва да гледаме настрани като си имаме "Централен спортен клуб на армията"опс грешка и това нямаме но кой да види-нали сме с капаци
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта