До Ники Александров

Модератори: modor, kartago, SkArY_9, paceto, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
bobo_13
Контакти:

Re: До Ники Александров

Мнениеот bobo_13 » 15 юли 2016 20:37

Вълчан написа:Ники Александров си е чиста проба журналист.От където изгрее слънцето натам се обръща.Цесекар е няма спор но го вълнува единствено отборът да върви и да има пари за играчи.По какъв начин идват средствата и как се погазват закони него не го е грижа и не го интересува.Тои няма да обясни липсата на морал на новите собственици нито ще обясни защо не постъпаха както Реинджърс преди години за да запазят честа си.Тои ще даде леко в ляво както винаги и ще се прави че не е разбрал и не е склонен точно във момента да дискутира.Журналист както казах... :mrgreen:

То в тази медия е така. Той Томето го каза в ефир: "Мен ме вълнува Левски и ЦСКА да са добре и да вървят напред. От това ни зависят заплатите, рекламата и слушателите."

Ники казва: Когато има новини за Левски и ЦСКА, има много импресии, кликове, в края на месец на мен ми искат определен брой посещения"

guglata
Контакти:

Re: До Ники Александров

Мнениеот guglata » 10 апр 2017 15:09

Ами да са живи и здрави, аз и почти всичките ми приятели отдавна не слушаме "спортно шоу гонг" защото ни писна да слушаме кой каква малоумщина е измъдрил в двата псевдо гранда и почти никакви новини за останалите отбори, или да им слушам ехидните коментари за "малките отборчета", или как си запълват предаванията с анализи защо някой от двата отбора не е победил в даден мач уф само като ги пиша тези неща и се изнервям. Сега влязох във форума да предложа анкета за връщането на стария му вид и ако не се върне спирам да влизам въобще в сайта и във форума.
"Забелязали ли сте, че всеки който кара по-бавно от вас е идиот, а всеки който кара по-бързо е маниак?"

Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”