Предложения за форума на Гонг

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4463
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот tiamat » 07 апр 2017 17:44

loko1 написа:
tiamat написа:Това е някакъв трик да се влиза повече в гонг.бг май :) Тяхната първа страница показва последните и най-популярни теми от тук.


има нещо такова :idea:


Не знам, ама аз лично влизах по 50 пъти на ден сигурно, ей така, да видя дали има някоя нова темичка интересна. Откакто го смениха сайта, дали и 15 пъти съм влязал, за последните 3-4-5 дена...

Red_Pride написа:С извинение ама новият форум е заприличал на дрисня.Не мисля да го посещавам повече.Благодаря!


На мене пък ми харесва как изглежда.

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот FCD » 08 апр 2017 01:50

Не ми харесва новата форма на форума. Гоните си потребителите така. Преди си беше по-хубава. Имаше си списък с актуалните теми, водещите клубове си имаха подфоруми, а сега е пълна каша, неудобна, да се чудиш откъде да почнеш и къде да свършиш по вертикалата. Подфоруми на отбори и отборчета, които и без това не са активни, а не виждаш най-важното, което те интересува. Ако искаш да го намериш пък, трябва да пребродиш целия форум. Да бяхте сложили подфорум и на Долно Уйно. Абе въобще манджа с грозде. Предлагам най-отговорно да върнете стария форум или поне да направите този в подобен вид на премахнатия и целия траш и ненужни неактивни подфоруми някъде надолу. :)

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот slash1912 » 08 апр 2017 15:43

Ние тук хубаво си пишем и правим предложения,ама не виждам някой да им обръща внимание и най-важното-да прави нещо.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот FCD » 08 апр 2017 23:22

Ами хубаво. Като са решили да ни демотивират да влизаме тук, проблемът си остава техен. И без това гледам активността е спаднала драстично. По-големите клубове си имаме форуми, сайтове и социални медии, но тук поне преди беше хубаво място на обща среща, а сега е просто един вял и непрегледен форум, тип тематичен, "на килограм".

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3105
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот dindan » 09 апр 2017 00:20

Може да се направи така,че като се коментира някоя статия от сайта на Гонг.бг да става тема от форума.
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


Потребителски аватар
Себастиан Фетел
Мнения: 2084
Регистриран на: 11 юни 2012 19:31
Skype: Байерн Мюнхен
Местоположение: Алианц Арена
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот Себастиан Фетел » 09 апр 2017 16:12

На мен новият вид на форума ми харесва. Всичко е просто, изчистено и подредено, без излишна шарения и кич.
[wrapimg=center]https://c1.staticflickr.com/8/7511/16011066645_a2a38581e2_b.jpg[/wrapimg]

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот guglata » 10 апр 2017 15:57

Предлагам да направите една анкета, примерно :
1. Да се запази новия вид на форума.
2. Да се върне старият формат.
и евентуално трети отговор:
3. Успяхте успешно да ме изгоните с тези неадекватни промени.

Вижте резултатите и решавайте какво искате да правите. След като изгонихте доста от слушателите на радио гонг, струва ми се че успешно вървите и към закриване на форумите си или поне към посещението им в камерен състав потребители.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Новия форум

Мнениеот ЕМИЛ » 11 апр 2017 23:05

не става

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот loko1 » 12 апр 2017 10:17

tiamat написа:
loko1 написа:
tiamat написа:Това е някакъв трик да се влиза повече в гонг.бг май :) Тяхната първа страница показва последните и най-популярни теми от тук.


има нещо такова :idea:


Не знам, ама аз лично влизах по 50 пъти на ден сигурно, ей така, да видя дали има някоя нова темичка интересна. Откакто го смениха сайта, дали и 15 пъти съм влязал, за последните 3-4-5 дена...

Red_Pride написа:С извинение ама новият форум е заприличал на дрисня.Не мисля да го посещавам повече.Благодаря!


На мене пък ми харесва как изглежда.


И аз така.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот loko1 » 12 апр 2017 10:17

guglata написа:Предлагам да направите една анкета, примерно :
1. Да се запази новия вид на форума.
2. Да се върне старият формат.
и евентуално трети отговор:
3. Успяхте успешно да ме изгоните с тези неадекватни промени.

Вижте резултатите и решавайте какво искате да правите. След като изгонихте доста от слушателите на радио гонг, струва ми се че успешно вървите и към закриване на форумите си или поне към посещението им в камерен състав потребители.


Подкрепям.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта