GONG.BG - мнения и препоръки

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот fen1914 » 05 ное 2017 21:51

До кога авторите и редакторите на сайта ще се правят, че ЦСКА - София е правоприемник на истинското ЦСКА?

Направете справка в търговския регистър по ЕИК 110501548 и ще видите кой клуб се представя с фирменото наименование ЦСКА - София.

Ако не ви се търси, ще ви помогна - това е Литекс Ловеч.

Потребителски аватар
Stailio
Мнения: 196
Регистриран на: 28 юни 2009 14:24
Контакти:

Re: Въпрос към Гонг!

Мнениеот Stailio » 08 ное 2017 17:57

кристи3 написа:
Stailio написа:ЦСКА играе в трета лига :!:


А, "Левски" също играе в трета лига - даже в поне 2 - има го в Югоизточна и Северозападна. И кво? :idea:


Левски е в “А”-група, винаги е бил и винаги ще бъде, за разлика от там тире нещо си и един покойник :)

Потребителски аватар
ktarpanov
Мнения: 1
Регистриран на: 12 ное 2017 21:40
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот ktarpanov » 12 ное 2017 22:12

Добър вечер, днес приключи Световното първенство по самбо в Сочи, Русия.
Мариан Димитров спечели бронзов медал за България в категория до 90кг. по бойно самбо, отстъпвайки в полуфиналната среща на Вячеслав Василевский (вече 6-кратен световен шампион, ако не се лъжа).
Не видях медиите да са отразили нещо подобно...
Или толкова много медали печели България напоследък, че на хората вече им е писнало да четат за постиженията на сънародниците си

JayRZee17
Мнения: 3
Регистриран на: 14 ное 2017 23:38
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот JayRZee17 » 14 ное 2017 23:54

Здравейте,
От много време се питам защо няма и една българска медия която да предава мачове по Американски футбол от НФЛ. Неделните мачове са в часови диапазон 20:00 за ранните мачове и 23:15 за късните българско време. Не вярвам ,че българските медии са по-малки от Беларуските и Румънските които притежават канали за НФЛ. Ако е проблем да се излъчва по Диема Спорт 1и2 поради масовия зрителски интерес от други спортове на останалата част от Българското население, според мен не би представлявало проблем мачовете по Американски футбол да се излъчват само в платформата Гонг Плей

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот boabbb » 16 ное 2017 12:52

JayRZee17 написа:Здравейте,
От много време се питам защо няма и една българска медия която да предава мачове по Американски футбол от НФЛ. Неделните мачове са в часови диапазон 20:00 за ранните мачове и 23:15 за късните българско време. Не вярвам ,че българските медии са по-малки от Беларуските и Румънските които притежават канали за НФЛ. Ако е проблем да се излъчва по Диема Спорт 1и2 поради масовия зрителски интерес от други спортове на останалата част от Българското население, според мен не би представлявало проблем мачовете по Американски футбол да се излъчват само в платформата Гонг Плей


Дават ги по и SK - сръбските спортни телевизии, които смея да кажа са поне класа над Диемите :|
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43876
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот rhaegar » 16 ное 2017 13:41

Мерси, да ми коментира някой като Жоро Драгоев, който от обикновения футбол си няма идея, а какво остава за американския. Нема нужда. Стриймове колкото искаш, за всички мачове.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

JayRZee17
Мнения: 3
Регистриран на: 14 ное 2017 23:38
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот JayRZee17 » 16 ное 2017 23:19

boabbb написа:
JayRZee17 написа:Здравейте,
От много време се питам защо няма и една българска медия която да предава мачове по Американски футбол от НФЛ. Неделните мачове са в часови диапазон 20:00 за ранните мачове и 23:15 за късните българско време. Не вярвам ,че българските медии са по-малки от Беларуските и Румънските които притежават канали за НФЛ. Ако е проблем да се излъчва по Диема Спорт 1и2 поради масовия зрителски интерес от други спортове на останалата част от Българското население, според мен не би представлявало проблем мачовете по Американски футбол да се излъчват само в платформата Гонг Плей


Дават ги по и SK - сръбските спортни телевизии, които смея да кажа са поне класа над Диемите :|


Здравей,
Случайно да знаеш как мога да се добера до въпросния канал ?

JayRZee17
Мнения: 3
Регистриран на: 14 ное 2017 23:38
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот JayRZee17 » 16 ное 2017 23:21

rhaegar написа:Мерси, да ми коментира някой като Жоро Драгоев, който от обикновения футбол си няма идея, а какво остава за американския. Нема нужда. Стриймове колкото искаш, за всички мачове.

Стриймове има да, но те са с ужасно качество. А и не виждам никакъв проблем мачовете да се предават с коментар на англиийски език

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43876
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот rhaegar » 16 ное 2017 23:40

JayRZee17 написа:
rhaegar написа:Мерси, да ми коментира някой като Жоро Драгоев, който от обикновения футбол си няма идея, а какво остава за американския. Нема нужда. Стриймове колкото искаш, за всички мачове.

Стриймове има да, но те са с ужасно качество. А и не виждам никакъв проблем мачовете да се предават с коментар на англиийски език


Не знам какви стриймове гледаш. Тук има предостатъчно с HD: https://www.reddit.com/r/nflstreams/
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот boabbb » 17 ное 2017 10:32

JayRZee17 написа:
boabbb написа:
JayRZee17 написа:Здравейте,
От много време се питам защо няма и една българска медия която да предава мачове по Американски футбол от НФЛ. Неделните мачове са в часови диапазон 20:00 за ранните мачове и 23:15 за късните българско време. Не вярвам ,че българските медии са по-малки от Беларуските и Румънските които притежават канали за НФЛ. Ако е проблем да се излъчва по Диема Спорт 1и2 поради масовия зрителски интерес от други спортове на останалата част от Българското население, според мен не би представлявало проблем мачовете по Американски футбол да се излъчват само в платформата Гонг Плей


Дават ги по и SK - сръбските спортни телевизии, които смея да кажа са поне класа над Диемите :|


Здравей,
Случайно да знаеш как мога да се добера до въпросния канал ?


Някои кабеларки ги пускат ;)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта