GONG.BG - мнения и препоръки

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23087
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Въпрос към Гонг!

Мнениеот W84me » 25 окт 2017 10:39

boro1964 написа:Казвал съм го и друг път, ще го повтарям докато го запомните: Ако няма ЦСКА, няма да има футбол в България, няма да има Левски, Лудогорец и т. н. ЦСКА притежава половината фенска маса и е лесно да си представите какви ще са тв. правата и всичко свързано със зрителския интерес... опитайте се да си го представите. Леко-полеко всички мачове ще заприличат на мачовете Септември-Верея(нищо лично), например. Без фенове, които са на върха на футболната пирамида, всичко надолу се разпада.
И друго много смешно нещо е, че играете с Чавдар Етрополе, а пълните стадиона и правите мача на живот и смърт за вас.

Да не би мача на Цска тире София срещу Враца да беше ултра, гига посетен?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Въпрос към Гонг!

Мнениеот защо » 25 окт 2017 11:44

Е, Черно море засега е единственият отбор в света, бил в едно първенство шампион и вицешампион (следващата година втори и трети...), да не те притеснява нещо, че може да се наложи да делите славата?
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12252
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Въпрос към Гонг!

Мнениеот TristaNNN » 25 окт 2017 11:45

boro1964 написа:Казвал съм го и друг път, ще го повтарям докато го запомните: Ако няма ЦСКА, няма да има футбол в България, няма да има Левски, Лудогорец и т. н.

:lol: :lol: :lol: Комедиант, Левски е отбор с повече от 100 години история, докато Лудогорец очевидно бързо се превърна във фактор, че даже вече са добре в материално и финансово отношение. Умрялото цесека не може да наклони капата на тези два отбора!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12252
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Въпрос към Гонг!

Мнениеот TristaNNN » 25 окт 2017 11:46

W84me написа:Да не би мача на Цска тире София срещу Враца да беше ултра, гига посетен?

Не, ама ако го нямаше умрялото и пребрандирано цесека, нямаше да има и Ботев Враца. :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3965
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Въпрос към Гонг!

Мнениеот djd » 25 окт 2017 12:00

Абе що не си гледате отборите, ами сте тръгнали да разсъждавате за ЦСКА?
Докато има цесекари, ще има и ЦСКА. А пък дали бил оригинален, преименуван, фалшив или истински, това е важно само за нас.

Потребителски аватар
Stailio
Мнения: 196
Регистриран на: 28 юни 2009 14:24
Контакти:

Re: Въпрос към Гонг!

Мнениеот Stailio » 25 окт 2017 12:13

ЦСКА играе в трета лига :!:

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12252
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Въпрос към Гонг!

Мнениеот TristaNNN » 25 окт 2017 13:06

djd написа:Абе що не си гледате отборите, ами сте тръгнали да разсъждавате за ЦСКА?
Докато има цесекари, ще има и ЦСКА. А пък дали бил оригинален, преименуван, фалшив или истински, това е важно само за нас.

Да бе, ама ние не може да седим и безучастно да гледаме наглата подмяна и потъпкването на всякакви правила и морални норми. Никакво припознаване от никого! Позорене и сочене с пръст на тази безпардонна измама, това е важното за всички нас.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Въпрос към Гонг!

Мнениеот kamilata3 » 25 окт 2017 14:06

Като не можеш да седиш безучастно ,къде си и защо не взимаш отношение по темата на сините че не плащат разходите по герена а държавата ги поема или само по темата ЦСКА си компетентен.А и се видя нагледно като бяхме в В група каква беше гледаемоста на А група и по колко ходеха на мач,не може да наклони капата затова идвате по 15 000-16 000 на мач с ЦСКА.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3801
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Въпрос към Гонг!

Мнениеот loko1 » 25 окт 2017 14:55

icko65 написа:Журналя!След като БФС представя за Купата на България среща между Литекс и Локомотив1929 Сф Вие как аджеба определихте че Локо Сф с традиции в елита е отпаднал за купата?Според умньото в студиото на Диема!...и според инфото Ви на Парадната страница със срещите за деня!Локо Сф футбол не практикува от 2 г...


Страдаш ли :mrgreen: има ни колкото и да ти е зле :mrgreen: :mrgreen: и да и традициите са си същите.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
howmen
Мнения: 287
Регистриран на: 08 окт 2008 15:57
Контакти:

Re: Въпрос към Гонг!

Мнениеот howmen » 25 окт 2017 15:01

TristaNNN написа:Да бе, ама ние не може да седим и безучастно да гледаме наглата подмяна и потъпкването на всякакви правила и морални норми. Никакво припознаване от никого! Позорене и сочене с пръст на тази безпардонна измама, това е важното за всички нас.

Прав си!!!
Всички Левскари трябва да ги е срам :( за това че позволиха да откраднат отбора!!!
:roll: Ама ти това не го знаеш май?-Знаеш ли къде ви е емблемата?Оригиналната става дума :mrgreen:
Запорирана-продава се де,не за 8млн. явно не струвате толкова,но и за 1,2млн. няма кой да я купи :lol:
Върти ми се нещо в главата,за едни 36часа в които Левски беше регистриран.И това не беше преди 100 години а на скоро,само не знам как без портекции стана тази галимация.Но както и да е....то ще вземе да се окаже че тази процедура Вие сте я открили ;)
Но за Левски може,за другите не....Добре че има хора като теб,да ги е срам и да се сочат с пръст :mrgreen: за наглата подмяна и потъпкването на всякакви правила и морални норми.
You`re My Wicked Live


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта