GONG.BG - мнения и препоръки

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3803
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Един въпрос към Гонг

Мнениеот loko1 » 06 дек 2016 15:51

GOLEADOR написа:За това са нужни пари (не много) които ГОНГ няма да даде.Все пак те са частна медия и не можеш да ги накараш да направят такава инвестиция.Виж,БНР е друга бира.Преди 2000 година имаше предаване "Спорт и музика" в което се предаваха мачовете от А и Б група директно.Но ако те възстановят тази практика и си пуснат сайт в който да се коментира спорта, частните медии умират.Няма как да се преборят с мощната БНР,за това и спорта в БНР се неглижира. ;)


Нашите мачове се дават с коментар на живо в www.lokosf.info така, че не е до пари, а до желание. Няма да им коства повече от 2 часа време на един човек да въвежда резултатите на живо.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот Alex » 09 дек 2016 21:55

Има ли някакъв начин да спра autoplay-я на тия дразнещи клипчета от vbox, които ги блъскат навсякъде да подвеждат читателите, че уж имало видео?

Щото заради тях не отварям половината новини, за да не мисе налага да минавам после таб по таб да ги спирам?
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот 7 е добро число » 10 дек 2016 01:03

Alex написа:Има ли някакъв начин да спра autoplay-я на тия дразнещи клипчета от vbox, които ги блъскат навсякъде да подвеждат читателите, че уж имало видео?

Щото заради тях не отварям половината новини, за да не мисе налага да минавам после таб по таб да ги спирам?


е хайде де и аз това питах преди няколко месеца , но нали се сещаш никой от припознавачите не отговори .
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

Неутрален
Мнения: 925
Регистриран на: 07 сеп 2009 17:16
Контакти:

На вниманието на спортно шоу гонг

Мнениеот Неутрален » 12 яну 2017 09:01

Снощи започна световното първенство по хандбал ! Моля, ако има как, кажете по 2-3 думи за този позабравен вече спорт в България. Тъй като измисленото ни футболно първенство е в летаргия, а трансферите на разни афро-латино измилсени футболисти слабо интересуват хората, както и това колко километра са тичали по време на лагерите члага футболистите ни, моля отделете 1-2 минути за този хубав спорт. Вие сте единстваната ми надежда за отразяване на това първенствто. Благодаря Ви !

Потребителски аватар
fcw
Мнения: 83
Регистриран на: 09 авг 2008 20:56
Контакти:

Re: На вниманието на спортно шоу гонг

Мнениеот fcw » 12 яну 2017 10:24

А кога най-после пак ще има спортно радио, за да има мегдан и за хандбал?
Praemonitus – praemunitus (от латински: „Предупреденият е въоръжен”)
Иванков за първата тренировка в Бурса: 15 000 турци скандираха името ми, почувствах се като на "Герена".

Потребителски аватар
Joni_
Мнения: 1700
Регистриран на: 19 ное 2008 20:37
Местоположение: София
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот Joni_ » 24 яну 2017 20:34

Гонг, защо свалихте декларацията на Сектор Г от днес ?
Домусчиев ли ви наред?
Мислех Ви за сериозни хора, но явно съм се объркал....
[wrapimg=]http://img.imghosting.biz/251/b65659a3f92478e6adca70b977ab7063.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот Кашчей » 24 яну 2017 22:29

Joni_ написа:Гонг, защо свалихте декларацията на Сектор Г от днес ?
Домусчиев ли ви наред?
Мислех Ви за сериозни хора, но явно съм се объркал....


Те, ако са сериозни, ще пишат в материалите си за ЦСКА-София, а не само за ЦСКА. както и ще имат новини за ЦСКА 1948.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

peliforewer
Мнения: 9487
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот peliforewer » 24 яну 2017 23:12

Joni_ написа:Гонг, защо свалихте декларацията на Сектор Г от днес ?
Домусчиев ли ви наред?
Мислех Ви за сериозни хора, но явно съм се объркал....

Спортал,Блиц пък въобще не я публикуваха,в Гонг поне я споменаха,но бързо се усетиха че ще притеснят велможата..
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Тъпа реклама в Гонг ?

Мнениеот ogrizko » 24 мар 2017 10:47

Искам да питам, на вас появява ли ви се на целия екран някаква тъпа реклама, която след някъде 3-4 секунди изчезва? Или грешката е при мен само, ако ми е прецакан нещо компа или браузера? Щото аз почти спрях да влизам няколко дни във форума и сайта като се надявах да са махнали тая малоумщина, обаче явно не са ...или поне на мен ми се появява реклама дето заема целия прозорец в браузера. Отделно, че много ме нерви и като браузвам спортните новини постоянно ми се пускат разни клипчета ....реклами, след туй някакви мачове и работи. Някак може ли да се направи да не стартират, а аз да решавам дали искам да си пусна и да гледам даден клип?! Или от екипа на гонг би трябвало да го направят и не зависи от мен?! Абе, то така или иначе почти спрях да чета новини в сайта на Гонг заради тия клипове и реклами дето постоянно ми се пускат без да искам да ги гледам ...понеже аз доста често имам отворени много прозорци в браузера и ми забива само и няма смисъл. Но заради тая реклама май и от форума ще трябва да се огранича доста. Та, затова питам да не би нещо на мен да ми има на браузера или компа и само на мен да ми изкача така на цял екран ...щото с някои други програми имам разни проблеми, ама с браузера уж нямах.... :evil:
Изображение

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Тъпа реклама в Гонг ?

Мнениеот TNT » 24 мар 2017 10:55

Нямаш ли качено на компа си нещо като Adblock Plus? :roll: да ти възспира рекламите. :)
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта