Предложения за форума на Гонг

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот k_oleto » 22 юни 2017 22:20

И аз имам едно предложение.
Не съм много сигурен (не помня), но мисля, че за първи път от 2008г. получих бан. Получих го, с ясното съзнание, че ще го имам. Не виня никого.
Обаче подфорума на ЦСКА е станал пълна боза.
Аз влизам тук, за да чета спорт, да дискутирам спортни теми, а напрактика не се получава.

В Магията например има изписани един куп страници с юридически, морални и всякакви други, но не и спортни теми. Влизам да прочета мнения от контролата между ЦСКА и Зенит - налага се да връщам 100 страници назад, за да намеря нещо. Ако пък взема да пусна тема - за играта на ЦСКА, за състава или нещо в този смисъл - ще ми бъде препратена в Магията. Става калабълък - много спам и много простотия там, че и отделно има 3-4 човека, които главно влизат за да спамят и да пишат всякакви други неща, но не и за футбол. Нямам нищо против това: всеки да си изразява мнението, но имам срещу това - въпросното мнение да се пише по 20 пъти на ден.

Та.........с оглед горното, искам да помоля (да попитам) е ли е възможно да бъде направен подфорум/подтема свързана с ЦСКА, в която да се пише за НЕ футболните, НЕ спортните неща ?
Нямам против, лично ще направя тема със заглавие например: ЦСКА София - наследник ли е на ПФК София. Аз, разбира се, няма да пиша там, но искам да съм сигурен, че във всекидневната за ЦСКА ще мога да си пиша за футбол.
Ето, в подфорума на Левски - хората си обсъждат тренера и играчите и аз не съм влязъл там, за да им "сера мненията"
Та.....ще може ли да се измисли нещо по темата ?

Другото е - ако направя тема в стил: Всекидневна за ЦСКА на тема футбол = ще я поддържате ли чиста от спам ?

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот k_oleto » 22 юни 2017 22:43

Ето, влизам и чета:
Tире София регистрираха най-слабото участие на български отбор в Европа - отпаднаха още нa жребия!


и така е 50 страници нагоре.

Какво стана с правилата в този форум ?

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2920
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот JimBeam » 23 юни 2017 16:52

Чудя се това ако беше в обратната посока т.е. да става във форума на Левски дали щеше да си така загрижен за същността на една тема и най-вече дали се спазват правилата на форума? Искам да ми отговориш напълно честно. :roll:

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот k_oleto » 23 юни 2017 18:54

JimBeam написа:Чудя се това ако беше в обратната посока т.е. да става във форума на Левски дали щеше да си така загрижен за същността на една тема и най-вече дали се спазват правилата на форума? Искам да ми отговориш напълно честно. :roll:


Можеш да ми проследиш мненията - не коментирам други отбори или ако го правя.........то е веднъж в месеца - обикновено след победа над ЦСКА
Но.....
Толкова ли е трудно да натиснеш бутона НОВА ТЕМА, да напишеш за заглавие "Контролни срещи" и в нея да се дискутира конкретно само за футбол?


това как ще го коментираш ?
Това спортен сайт ли е или нещо друго ?
Ще ти дам и друго мнение без да показвам ника - въпреки, че не е трудно да се види:
Първо - не сме забравили, второ - не ме интересува какво имаш да кажеш, единствения ми проблем е, че задръстваш темата със спам и ми е по-трудни да достигна до смислената информация - тва ми е кръста.


или........
Стига си се правил на умен..Я посочи къде пише:СПОРТЕН форум Гонг!

Явно е политически - незнам........:)

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3105
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот dindan » 21 юли 2017 09:37

Не знам дали някой чете темата но е хубаво ненужните теми да се изтриват а не да се заключват,защото дълго време стоят на първа страница на сайта Gong.bg.
Само там можеш да видиш най новите 5 теми и 2 от тях глупави и заключени.
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот Warped » 31 юли 2017 09:20

Днес форума при мен изглежда така
Изображение
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот iliev72 » 17 сеп 2017 10:32

Кога някой от администрацията ще схване , че този "форум" ще заприлича на форум когато добавят shoutbox.
Чудя се има ли темата в твоята форум която да не се е превърнала в чат !
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот loko1 » 26 окт 2017 15:38

Направо, го затрихте с тази нова версия.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот loko1 » 09 яну 2018 16:36

7-8 отбора имат жив форум явно нарочно направихте тази промяна за да се ползва сайта повече, но си е чист автогол, дори аз взех да не влизам вече.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот Дидо » 02 сеп 2018 21:18

Форума умря баце-глътка въздух за модераторите,даже и по шише ракия ще пият от нямане на работа! :mrgreen:
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта