Новини за Литекс !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

forever bluet
Мнения: 558
Регистриран на: 04 мар 2013 08:24
Местоположение: СОФИЯ

Re: Новини за Литекс !

Мнениеот forever bluet » 04 юли 2016 20:52

Бъркате името! Хибрида ще се казва ЦСКА-ОПЕЛ / Обединени Партизани от Етрополе и Ловеч/ :shock:
Членестоногите са примитивни създания

count_horror
Мнения: 11
Регистриран на: 30 сеп 2015 15:36
Контакти:

Re: Новини за Литекс !

Мнениеот count_horror » 14 юли 2016 14:48

Много ми е интересно как точно розовата част от феновете на ЦСКА припознават отбор от Етрополе, който е придобил отборът, дал им най-големият пердах в историята им и ще викат за него :) 8:0 благодарение на ГГ. Спонсорът е от Ловеч, Щабът е от Ловеч и футболистите са от Ловеч ... ма вие му казвате ЦСКА - вари го печи го ... то си е Литекс и ви би 8:0 - ай чистито!

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Новини за Литекс !

Мнениеот paceto » 17 юли 2016 18:31

Само и само да са в А група и Левски ще припознаят. :)

Потребителски аватар
Altarf
Мнения: 1193
Регистриран на: 31 май 2015 20:22
Контакти:

Re: Новини за Литекс !

Мнениеот Altarf » 21 юли 2016 12:10

http://www.sportal.bg/news.php?news=614988
Литекс започна подготовка

Отборът на Литекс Ловеч започна своята предсезонна подготовка. Легендата на "оранжевите" от близкото минало Живко Желев ще е наставник на тима, който се очаква да играе през новия сезон в първенството на Северозападната "В" група. В щаба на ексбранителя влиза и неговият дългогодишен съотборник Витомир Вутов, който ще работи с вратарите.

Желев в момента тренира с близо 15 футболисти, по-голямата част от които са си ловчанлии или минали през Академията в различни периоди. Немалко от тях играха и в юношеските национални гарнитури.Треньорът прави селекцията в движение, като в хода на подготовката ще се канят още играчи и чак след контролите той ще прецени на кого да разчита.

За първото занимание излязоха някои популярни в града състезатели като Йоан Петков-Цимито, Васил Тодоров-Мамбо, Александър Скорчев и Константин Генков, които през последните години играха успешно във втория и третия ешелон. Отбелязалият два гола в елита за Литекс бранител Емил Грозев също ще подсили ариергарда. Възпитаници на школата от най-силния набор 92/93 пък са стражът Диян Вълков и нападателят Тошко Тодоров.

count_horror
Мнения: 11
Регистриран на: 30 сеп 2015 15:36
Контакти:

Re: Новини за Литекс !

Мнениеот count_horror » 21 юли 2016 15:43

paceto написа:Само и само да са в А група и Левски ще припознаят. :)


И аз имам това чувство :)

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Новини за Литекс !

Мнениеот mozart » 21 юли 2016 18:35

Кога играете с удинезе?
Аз съм от Микре Юнайтед

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6022
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Новини за Литекс !

Мнениеот MASTER_COOL » 26 юли 2016 09:27

mozart написа:Кога играете с удинезе?


Жалък човек си ти ! Дано ви пръснат дупките довечера ;)
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Новини за Литекс !

Мнениеот paceto » 20 авг 2016 17:56

Официално: Ботев (Луковит) е преименуван на Литекс

Футболен клуб Ботев (Луковит) е преименуван на Литекс, съобщи кметът на Луковит Иван Грънчаров. По думите му това е станало по време на състоялото се на 15 август общо събрание на третодивизионния тим. Избран е и нов Управителен съвет. Седалището на клуба е преместено в Ловеч. По този начин отборът ще продължи да се състезава в Северозападната "В" група, но вече под името Литекс, а домакинските си мачове ще играе на стадиона в Ловеч.

Новият Литекс стана факт, след като от Ловеч все пак са дарили на Луковит необходимата сума за създаване на нов клуб там. Грънчаров допълни, че новият отбор в Луковит отново ще носи името Ботев и ще играе през новия сезон в "А" областна футболна група - Ловеч.

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Новини за Литекс !

Мнениеот ELFen » 27 авг 2016 22:48

Не знам кога е мача на Монтана с Етрополе-Литекс-ЦСКА, но мисля, че ако в този град има все още футболни фенове е редно, да излязат и да подкрепят монтанци, с МОЩНО ОСВИРКВАНЕ НА УРОДА ! Добре е да се покаже , че не сте безразлични към гаврата с града ви...поне аз бих постъпил така :!:
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Новини за Литекс !

Мнениеот Tiberius » 19 окт 2016 01:23

ELFen написа:Не знам кога е мача на Монтана с Етрополе-Литекс-ЦСКА, но мисля, че ако в този град има все още футболни фенове е редно, да излязат и да подкрепят монтанци, с МОЩНО ОСВИРКВАНЕ НА УРОДА ! Добре е да се покаже , че не сте безразлични към гаврата с града ви...поне аз бих постъпил така :!:

Хората там живеят в бедност и нищета, има потресаваща безработица и това, че местният феодал решил да си прекръсти отбора на ЦСКА :x , най-малко ги интересува. И да отидат да протестират най-вероятно ще са не повече от 10-20 човека и най-вероятно животните ще им потрошат краката, ръцете и ребрата. Сам разбираш, че жертвата не си заслужава, особено за изгубена кауза, като Литекс Ловеч. Така е при фирмените отборчета.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта