Новини за Литекс !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Новини за Литекс !

Мнениеот PFC Litex » 12 юни 2011 17:17

Азиатци правят Литекс шампион и догодина

Изображение

Собствениците на "Грейт Лоу" наливат милиони в клуба

Китайците от "Грейт лоу", които съвместно с Гриша Ганчев започват от есента производство на автомобили край Ловеч, вече сериозно обмислят и обвързване с футболния клуб. Азиатците останали очаровани от интереса към марката им на изложението в столицата и са готови за нова инвестиция, за да я популяризират. Това ще стане чрез превръщането на Литекс в рекламен отбор, който да прокламира марката не само у нас, но и в Европа.

Очаква се при постигане на договореност, в касата на клуба да влязат около 8 милиона долара за следващите 4 години


Прекалено хубаво звучи за да е истина, но както се казва, а дано, 12 милиона лева за 4 години си е една доста сериозна сума за футболен клуб в България.
Изображение

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Great Wall новият основен спонсот на Литекс?

Мнениеот Parmalat » 12 юни 2011 17:26

Ако се налеят тези 8 милиона долара в Литекс следващите 4 години не виждам кой ще ги спре в А група.4 години ще са шампиони.Тези пари най-вериятно ще ги вложат в школата и за нови футболисти тъй като стадиона е почти готов.Остава само псоледния етап след като се изгради новата трибуна.Последния етап- затваряне на ъглите,музей и 4 нови табла.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

LokoFan87
Мнения: 19
Регистриран на: 12 юни 2011 17:26
Контакти:

Re: "Great Wall", новият основен спонсор на Литекс?

Мнениеот LokoFan87 » 12 юни 2011 17:27

Абе, курса на долара ти е малко крив, но парите са добре дошли! Ще вдигнат с малко нивото на А - Група!

blue_lagoon
Мнения: 430
Регистриран на: 30 дек 2010 15:33

Re: "Great Wall", новият основен спонсор на Литекс?

Мнениеот blue_lagoon » 12 юни 2011 17:28

Видях Хувърите на автосалона в София. Дизайна и интериора е на автомобили от 90-те години. Цените са като за свестни коли и джипове,но не бих дал пари за такаеа кола. За мен и всичко които са ги видяли досега за дървета. А дали китайците ще станат спонсори не ми дреме. По-добре ще е да вкарат някой и друг фен на отбора на Джуджето. :lol: Иначе на ръст'Пътника" го докарва на китайче :lol:

stg333
Мнения: 2531
Регистриран на: 02 мар 2009 21:53
Контакти:

Re: "Great Wall", новият основен спонсор на Литекс?

Мнениеот stg333 » 12 юни 2011 17:34

абе 8 милиона долара са добри пари , но за 4 години изобщо не е някава извънземна сума едва ли бюджета на Литекс е под 5 милиона лева на година по скоро е по вече, или вие мислите че бюджета са трансферите ми не са, те са малка част просто

Потребителски аватар
petrof
Мнения: 1415
Регистриран на: 02 окт 2008 11:37
Skype: Да го духа София
Местоположение: ПЕРНИК СТАДИОН "МИНЬОР"
Контакти:

Re: "Great Wall", новият основен спонсор на Литекс?

Мнениеот petrof » 12 юни 2011 17:40

Гришата си е голям. И бизнеса му и отбора му нямат грешка. Феновете на софиийските "грандове", колкото и да ги боли, това е положенето. Само злобеят и се пеняват. Абе нека ги боли, много важно... Просто човека си го бива. Евала...
ПОДКРЕПЯЙ МЕСТНИЯ СИ ОТБОР! НЕ БЪДИ К*РВА!
Реконтра от Перник http://vbox7.com/play:ce211868

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12135
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: "Great Wall", новият основен спонсор на Литекс?

Мнениеот TristaNNN » 12 юни 2011 18:00

За моя голяма изненада вчера на Автосалона в София имаше изложени модели, които не бяха прототипи иле нещо такова. Даже имах възможността да седна в някои от тях, и ще ви кажа че Hover-a е много, ама много добър автомобил. Това е при положение, че равнопоставяме цена, комфорт, дизайн с доходите и възможностите на хората в България.

Странното за мен беше, че като разгледах брошурите, които красавиците раздаваха, заводите в Китай не бяха реални снимки, а компютърни, даже приличаха на проект а не на реално функциониращо предприятие. Както и да е - става интересно с тия жълти инвеститори :)
Офтопик:
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:

blue_lagoon
Мнения: 430
Регистриран на: 30 дек 2010 15:33

Re: "Great Wall", новият основен спонсор на Литекс?

Мнениеот blue_lagoon » 12 юни 2011 18:10

TristaNNN написа:За моя голяма изненада вчера на Автосалона в София имаше изложени модели, които не бяха прототипи иле нещо такова. Даже имах възможността да седна в някои от тях, и ще ви кажа че Hover-a е много, ама много добър автомобил. Това е при положение, че равнопоставяме цена, комфорт, дизайн с доходите и възможностите на хората в България.

Странното за мен беше, че като разгледах брошурите, които красавиците раздаваха, заводите в Китай не бяха реални снимки, а компютърни, даже приличаха на проект а не на реално функциониращо предприятие. Както и да е - става интересно с тия жълти инвеститори :)

И на теб 22 000 хиляди лева за кола от малкия клас ,с мотор 1,3 и вътрешен дизайн като на Дачия ти се струва малко ли? За твое инфо в тази ценова листа има модели на Форд Фиеста,Опел Корса,Рено Клио, Дачия! Говорят ти нещо нали? А Джип Хувър с мотор на базата на Мерцедес от 97-99 година и плитко равно табло за 58 000 лева как ти звучи? Освен това производствената гама на сглобяваните в БГ коли ще бъде съвсем друга. Тази от брошурите на мадамите. Какъв тарикат е Джуджето ще се разбере скоро. Румънците имат своя марка,Турците правят Рено,Фиат и Пежо 206. Чак пък толкова да сме отворени в Микре :lol:

Потребителски аватар
KennyG
Мнения: 120
Регистриран на: 16 ное 2010 17:50
Контакти:

Re: "Great Wall", новият основен спонсор на Литекс?

Мнениеот KennyG » 12 юни 2011 18:18

blue_lagoon написа:
TristaNNN написа:За моя голяма изненада вчера на Автосалона в София имаше изложени модели, които не бяха прототипи иле нещо такова. Даже имах възможността да седна в някои от тях, и ще ви кажа че Hover-a е много, ама много добър автомобил. Това е при положение, че равнопоставяме цена, комфорт, дизайн с доходите и възможностите на хората в България.

Странното за мен беше, че като разгледах брошурите, които красавиците раздаваха, заводите в Китай не бяха реални снимки, а компютърни, даже приличаха на проект а не на реално функциониращо предприятие. Както и да е - става интересно с тия жълти инвеститори :)

И на теб 22 000 хиляди лева за кола от малкия клас ,с мотор 1,3 и вътрешен дизайн като на Дачия ти се струва малко ли? За твое инфо в тази ценова листа има модели на Форд Фиеста,Опел Корса,Рено Клио, Дачия! Говорят ти нещо нали? А Джип Хувър с мотор на базата на Мерцедес от 97-99 година и плитко равно табло за 58 000 лева как ти звучи? Освен това производствената гама на сглобяваните в БГ коли ще бъде съвсем друга. Тази от брошурите на мадамите. Какъв тарикат е Джуджето ще се разбере скоро. Румънците имат своя марка,Турците правят Рено,Фиат и Пежо 206. Чак пък толкова да сме отворени в Микре :lol:

Удари един валидол , че нещо взе да ме притесняваш ! :) :) :)
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

--------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: "Great Wall", новият основен спонсор на Литекс?

Мнениеот PFC Litex » 12 юни 2011 18:23

Къде в темата става дума за това що за коли са тази марка :lol:
Темата става дума за спонсорство и ако ще същата да произвежда тамогочита ми е все тази.
Изображение


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта