Бивши играчи и треньори

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот PFC Litex » 31 май 2013 18:08

Астън Вила с апетит към Попето?
http://gong.bg/view_article.php?article_id=349995
Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот paceto » 15 юли 2013 19:25

ПСВ: Манолев да си ходи

Изображение

ПСВ Айндховен не иска в състава си Станислав Манолев и ще се опита да продаде българина за малка сума, съобщи техническият директор на клуба Марсел Брандс пред холандско издание.

Българинът се завърна в състава на "филипсите" след период под наем във Фулъм, където обаче не успя да си спечели постоянен трансфер.

Сантяго Ариас пък е спечелил доверието на треньорския щаб на ПСВ и ще се бори за мястото на десния бек с Джошуа Бренет, което оставя Манолев извън сметките.

"Общо взето имаме Ариас и Бренет за тази позиция. Манолев може да напусне", сподели Брандс. Агентът на бившия играч на Литекс Мино Райола също е бил уведомен за решението на холандците, които ще намалят исканията си в желанието си да се разделят с Манолев.

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот shotgun blues » 24 авг 2013 16:38

Много слаб дебют за Георги Миланов като титуляр за ЦСКА Москва .Сменили са го на полувремето след много слаба игра ,при 1-0 за ТОМ и без него обръщат мача

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот paceto » 24 авг 2013 21:35

На всеки футболист му трябва време за адаптация, така че тези неща са нормални още повече след като идва от България.
И без това от както е там всеки ден е във фитнеса, за да вдига маса по техни препоръки.

simeon128
Мнения: 22
Регистриран на: 02 сеп 2013 12:48
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот simeon128 » 02 сеп 2013 14:01

Никой не очаква от първия мач да заиграе перфектно, но и аз четох, че се е представил слабичко. Когато вратаря не си знае собствената врата, по-добре да се огледа и да си купи нова вътрешна врата и да и се любува в къщи!
Последна промяна от simeon128 на 04 окт 2013 17:43, променено общо 1 път.
Kogato reshite da si kupuvate interiorni vrati - potarsete firma Borman Komers - polski interiorni vrati v nalichnost.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот paceto » 03 окт 2013 11:35

Голмайстор №1 в историята на Литекс стана полицай, ще варди метрото

Изображение

Шампионът с Литекс за 1999 година и голмайстор №1 на клуба за всички времена Стефан Юруков смени футбола с униформата. С екипа на ловчанлии юношата на Левски има 60 точни попадения, като все още няма кой да подобри това постижение. Бившият нападател вече е завършил школата в Пазарджик и очаква назначението си. Стажът си е карал в 8-о РПУ в столицата, но вероятно ще охранява метрото. Паралелно с това Юруков набляга и на образованието си в НСА, където пък е четвърти курс.

"Отдавна трябваше да го направя. Мислех още след като завърших кариерата си да запиша школата, но все отлагах. Ето сега съм доволен, че влязох в МВР", каза Юруков, известен с прякора си Чики. Това обаче не означава, че е спрял окончателно във футбола. Редовно играе по турнири с полицейските отбори. Поддържа формата си и с тенис.

Юруков признава, че отдавна е спрял да гледа родното първенство. "Просто мачовете съвпадат с английските и няма как да се раздвоя", обяснява таранът.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот paceto » 23 окт 2013 20:54

Георги Миланов с първи 90 минути в ШЛ с ЦСКА Мосва :)

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот paceto » 08 ное 2013 21:46

Ивелин Попов влиза в музея на УЕФА

Изображение

Капитанът на българския национален отбор по футбол Ивелин Попов вече ще има свое място в музея на УЕФА в Нион. От европейската футболна централа изпратиха искане до „Кубан“ да предостави фланелка, разписана от българина, за музеен експонат. Причината - подопечните на Мишел Платини искат да поставят сред уникалните си футболни вещи и екипа на първия голмайстор за „Кубан“ в евротурнирите в цялата история на руския клуб.

Преди снощния мач на краснодарци срещу „Суонси“ от груповата фаза на Лига Европа шефовете на руския тим връчиха екипа на Попето на делегата на УЕФА, който трябва да го предаде в музея в Швейцария.

„Това е голямо признание за мен. А и за българския футбол и българската държава, защото фланелката на един българин ще стои на такова място - музея на европейския футбол. Горд съм от това признание. Това е доказателство, че когато работиш здраво и се трудиш неуморно, това винаги се забелязва и те оценяват", заяви Попето пред "24 часа".

"С първия ми гол в евротурнирите в историята на Кубан знам, че хората в Краснодар и феновете няма да ме забравят никога. Всички, които ме срещат по улицата ми казват: Това, което направи за нашия отбор в Европа, никога няма да го забравим", добави капитанът на България.

На 1 август Ивелин заби и двете попадения за Кубан за 2:0 във визитата на Мадъруел в Шотландия в първи двубой от третия предварителен кръг на Лига Европа. Голът му в 52-ата мин обаче бе и дебютен в Европа от основаването на Кубан през 1928 г., тъй като и настоящото участие на клуба в евротурнирите е дебютно.

Всъщност Попето осигури и въпросното историческо участие в Лига Европа с гола си за 1:0 над Анжи на 26 май в последния кръг от руското първенство.

УЕФА използва най-модерната и голяма от трите си сгради в Нион и за музей. В него се организират тематични изложби - посветени на различните турнири, победителите в тях и големите и значими имена в историята на европейския футбол. Там, където отдавна заслужено място е заел легендарният Христо Стоичков, вече ще бъде и Ивелин Попов заради историческия си гол за Кубан.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот PFC Litex » 27 фев 2014 14:15

Руският гранд Зенит е предложил 10 милиона евро за капитана на националния ни отбор Ивелин Попов, съобщава един от водещите руски журналисти Юрий Розанов. Трансферният прозорец в Русия затваря днес и според медиите в страната са възможни няколко големи сделки в последния момент.
Според Розанов офертата на Зенит е била отхвърлена от клуба на Попов - Кубан (Краснодар), но националът е бил съгласен. За момента няма яснота дали питерци ще увеличат офертата си в идните часове или ще изчакат лятото за по-сериозна офанзива.

http://www.sportal.bg/news.php?news=474854
Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот paceto » 27 фев 2014 19:19

Според мен няма шанс да напусне сега, но лятото като нищо може да го направи дори и да смени първенството.


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта