"Градски стадион Ловеч"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mafti4ko
Мнения: 177
Регистриран на: 22 фев 2014 02:22
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Градски стадион Ловеч"

Мнениеот mafti4ko » 24 ное 2014 21:29

paceto написа:Сложи цялата новина де :)

Литекс отлага ремонта на стадиона за края на сезона

Ръководството на Литекс е взело решение да отложи ре­монта на терена на градския стадион в Ловеч, съобщава „Тема Спорт". Очакваше се това да стане по време на зимната пауза, но от управата на оран­жевите са преценили, че ще е по-добре това да се случи през лятото.

Така до края на сезона ловчанлии ще приемат съпер­ниците си на настоящата на­стилка, която е в отчайващо състояние. През лятото освен чимове ще бъде поставена и нова по­ливна система, както и ото­плителна такава. За тогава е отложено и поставянето на информационно табло, какво­то в момента на градския стадион няма.

След титлата през 2010 година благодетелят Гриша Ганчев предприе основен ремонт на съоръжението, за да може то да приема мачове от плейофи­те и групите на Шампионска­та лига.


ОК Вече ще знам! :D

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: "Градски стадион Ловеч"

Мнениеот Pride » 26 ное 2014 21:04

Терена ви стана катто нашата кална нива и тези на Черно море и Локо Пд и вие пари ли нямате.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
MaX
Мнения: 1379
Регистриран на: 13 юли 2011 16:35
Контакти:

Re: "Градски стадион Ловеч"

Мнениеот MaX » 27 ное 2014 18:34

Pride написа:Терена ви стана катто нашата кална нива и тези на Черно море и Локо Пд и вие пари ли нямате.



Пари за излишни екстри нема ;)

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: "Градски стадион Ловеч"

Мнениеот Pride » 30 ное 2014 20:57

Да не свикнат на хубаво и като отидат в Дупница, Хасково, Варна, София, Пловдив да не са неподготвени ;)
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

CHE
Мнения: 1166
Регистриран на: 22 дек 2011 11:28
Контакти:

Re: "Градски стадион Ловеч"

Мнениеот CHE » 08 дек 2014 20:47

Вчера Балъков каза по Бнт че е говорил със собственика и че тои е обещал лятото терена да се подмени защото тои е на 10г. и е краино амортизиран.Дано наи после го направят и да сложат видеостена за Евротурнирите.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: "Градски стадион Ловеч"

Мнениеот paceto » 09 дек 2014 06:53

То уж с терена да слагат и видео стена, а дали ще е заради турнири или не няма значение, защото е хубаво да го има.
То не се знае дали ще се класира Литекс за Европа, защото сега шансовете не са големи освен през купата, която не е взимана вече 5 години.

CHE
Мнения: 1166
Регистриран на: 22 дек 2011 11:28
Контакти:

Re: "Градски стадион Ловеч"

Мнениеот CHE » 10 дек 2014 20:59

Преди около месец в Тема Спорт написаха че лятото ще се подмени терена като ще му се сложи отопление и ще се сложи видеостена.Но аз си мисля че това не е инфо от клуба а журналиста си е измислил част от нещата защото иска те да се случат.Струва ми се че Гришата ще подмени само чимовете на терена и няма да сложи отопление и да купи видеостена ,защото не му се дават пари.Ако имаше намерение да ги прави тези неща досега щеше да ги е направил,дано не съм прав и тои се поотпусне и купи видеостена[*тя струва 150 000 Евро което не толкова много за него] и сложи отопление[*то е 200 000 лв].

Потребителски аватар
parazit
Мнения: 1085
Регистриран на: 10 сеп 2014 12:36

Re: "Градски стадион Ловеч"

Мнениеот parazit » 12 дек 2014 10:34

CHE написа:Преди около месец в Тема Спорт написаха че лятото ще се подмени терена като ще му се сложи отопление и ще се сложи видеостена.Но аз си мисля че това не е инфо от клуба а журналиста си е измислил част от нещата защото иска те да се случат.Струва ми се че Гришата ще подмени само чимовете на терена и няма да сложи отопление и да купи видеостена ,защото не му се дават пари.Ако имаше намерение да ги прави тези неща досега щеше да ги е направил,дано не съм прав и тои се поотпусне и купи видеостена[*тя струва 150 000 Евро което не толкова много за него] и сложи отопление[*то е 200 000 лв].



Литекс продава доста добре в Европа.Сега зимата пак ще продаде някой за милионче.Гришата уж щеше освен 4 табла да развива и комплекса басейни да закрива секторите и други там работи.Какво стана,че нищо не се прави?

CHE
Мнения: 1166
Регистриран на: 22 дек 2011 11:28
Контакти:

Re: "Градски стадион Ловеч"

Мнениеот CHE » 05 мар 2015 18:35

Като видях LED рекламите на 2та мача с Лудогорец и се зарадвах защото си помислих че са тези от Бургас защото се писа че те са конфискувани заради дълг на Събев .А Гришата е шеф на Петрол и си помислих че може дългът да е към тях и тои да ги е взел,но като се вгедах внимателно във видеозапи от мача вече знам че не са те.Тези които са в Ловеч в момента се отдават под наем от частна фирма[*и фенове на Левски пишат че са единствени в България заедно с тези на Черноморец разбира се] и от Левски ,Цска и Националния отбор редовно ги наемат ,познавам ги по това че тези се слагат директно на земята а Бургаските имат бетони крачета под рекламите.Дано все пак лятото има някакви ремонти по стадиона[*терена е ясно че вече няма как да не се подмени,дано се направят ъгловите сектори и да се купи видеостена ,или поне 1 от тези 2 неща] каквито и да са те още повече че през зимната пауза се взеха над 2мил. Евро от трансфери така че пари има ,дано и желание да има от Гришата.

Потребителски аватар
MaX
Мнения: 1379
Регистриран на: 13 юли 2011 16:35
Контакти:

Re: "Градски стадион Ловеч"

Мнениеот MaX » 10 мар 2015 19:44

Абе на Ганчев защо не му се прави нов терен и светлинно табло?


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта