Имам въпрос към припознавачите

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Добруджа
Мнения: 38
Регистриран на: 10 окт 2009 11:30
Контакти:

Имам въпрос към припознавачите

Мнениеот Добруджа » 17 сеп 2017 20:06

Ако ЦСКА 1948 влезе в ППЛ, а ЦСКА-София отпадне или умре като истинското ЦСКА ще припознаете ли новия си отбор? Аз съм сигурен, че ще го припознаете. :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Имам въпрос към припознавачите

Мнениеот sslevski » 17 сеп 2017 20:28

Мислил съм много за тази схема и мисля че ще работи.Рано или късно този балон розов ще се спука.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Имам въпрос към припознавачите

Мнениеот amoros » 17 сеп 2017 20:34

Да не се спука първо синия балон.Добруджанчето много да ходи да вика за отбора си да влиза в Б група ,че Каварна и Балчик ги задминаха,за ЦСКА да не се притеснява.

Потребителски аватар
umen
Мнения: 55
Регистриран на: 10 апр 2015 22:13
Контакти:

Re: Имам въпрос към припознавачите

Мнениеот umen » 17 сеп 2017 21:31

Скоро ще има 2 ЦСКА в А група. Едното на Черепа (който издържаме от Национална Лотария, Еврофутбол и т.н.) а другото на Гришата Ганчев - дърта мутра популярен с качествените си трансфери, но и с уредените мачове, купените рефери и пребоядисаният си тим, който пробута директно в София.

Аз лично нямам желание да следя подобно първенство. Нека мутрите и престъпниците си се надцакват. ЦСКА умря, а ние платихме 30 милиона преди време ползвани за трансфери, с които печелиха титли.

КЪДЕ Е НАП? БФС Припозна ЦСКА София, а УЕФА не! Това говори достатъчно кой на кой е.

Неутрален
Мнения: 925
Регистриран на: 07 сеп 2009 17:16
Контакти:

Re: Имам въпрос към припознавачите

Мнениеот Неутрален » 17 сеп 2017 23:43

Мен лично не ми пука за тирета, скоби или кавички. По скоро ме притеснява това че българина гледа сламката в окото на другия, а гредата в собственото не ! Имате си милиони проблеми , тези номера с "плащаме си към НАП" няма да са вечни. Как успяха да направят толкова трансфери, при милиони задължения ? Ако имаше нормална държава , още когато Лупи на глас каза истината за плащането в БГ футбол, данъчни и тем подобни щаха да погнат всички, от първия в А група, до последния във В окръжна. Иначе мен ще ми е интересно, от тези които помнят за последните 30 години, колко отбора припознаха "елитни" такива , колко пъти са разигравани циркове с лицензи и прочие. Иначе , падне ли Бай *** от власт, шишонко ще спре парите на Леевски а Спасчо шофьора ще се върне в същата миша дупка, където беше всичките тези години. За да не звучи като заяждане, ще повторя , всеки да си гледа в чинията (кочината ако щете) и да си решават собствените проблеми.

champoin
Мнения: 63
Регистриран на: 23 апр 2017 20:56

Re: Имам въпрос към припознавачите

Мнениеот champoin » 17 сеп 2017 23:59

Престанете да се занимавате с ЦСКА! ГГ успява на изгради силен отбор, за да върнем българската футболна слава! Вие искате да останат само подуенци-1 отбор, 1 титла? И после бой по терените на Европа! Много ви притеснява името ЦСКА! Както и Лудогорец! В Европа не се казва отбор от бразилци, а отбор от БЪЛГАРИЯ!!!!!!

Потребителски аватар
Red thunderstorm
Мнения: 1502
Регистриран на: 01 авг 2012 15:43

Re: Имам въпрос към припознавачите

Мнениеот Red thunderstorm » 18 сеп 2017 00:20

umen написа:Скоро ще има 2 ЦСКА в А група.

Няма да има! Нали си umen, сети се що. :roll:
Иначе на въпроса на автора - възможно е да има такова припознавачество, но по-вероятно е сламарите от Толбухин да станат шампиони. :lol:
Към подуенци - и вашата не е лесна. Засега се присмивате на припознавачите, но с това неясно бъдеще, да не се наложи да припознавате някой от останалите над 10 на брой клубове с вашето име? Пък било то с кавички, тирета и прочее препинателни знаци. Гледайте да има рога в емблемата и нещо с идиотски поглед, та да може сами да се припознаете, а и пред УЕФА да сте легитимни. 8-) :mrgreen:

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Имам въпрос към припознавачите

Мнениеот Mathias_Coureur » 18 сеп 2017 00:40

Ако спечелят някоя тенекия и играят в Европа - ще ги припознаят и от "авиатори" , бързо ще станат "горди армейци". :mrgreen: :lol: :mrgreen:
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Потребителски аватар
Red thunderstorm
Мнения: 1502
Регистриран на: 01 авг 2012 15:43

Re: Имам въпрос към припознавачите

Мнениеот Red thunderstorm » 18 сеп 2017 00:48

Ох, робите на ТИМ и те надават вой. Добре, че се уредихте с министър, та да ви купи крушки и малко райграс, че щяхте да си гниете в Каварна докато на Гонзо му изсъхнат м*дите. :mrgreen:
[offtopic]Гадно е да ти го набутат в 9 минутното продължение, а? Абе реално 0:2 си беше, ама айде влачете, нали сте бедни тимаджийчета. :lol:[/offtopic]

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Имам въпрос към припознавачите

Мнениеот 7 е добро число » 18 сеп 2017 06:54

за сега са си от Литекс , ако нещо с Гришата веднага минават от Лудогорче 1948 :mrgreen:
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта