Имам въпрос към припознавачите

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

BFS
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 10:07
Контакти:

Re: Имам въпрос към припознавачите

Мнениеот BFS » 18 сеп 2017 08:02

ЦСКА - София е най-бързо натрупващия дългове отбор в България. Само две години от преименуването му, вече дължът 8 милиона лева за емблема

btr
Мнения: 143
Регистриран на: 08 окт 2009 22:07
Контакти:

Re: Имам въпрос към припознавачите

Мнениеот btr » 18 сеп 2017 08:32

дебилна тема, аман от дебили!

кристи3
Мнения: 368
Регистриран на: 06 дек 2008 14:51
Контакти:

Re: Имам въпрос към припознавачите

Мнениеот кристи3 » 18 сеп 2017 08:46

btr написа:дебилна тема, аман от дебили!

Не знам дали са дебили, но със сигурност са същества с дълоко вкоренени, непреодолими комплекси... Би било смешно, ако не беше толкова тъжно 8-)
Аз подкрепям плана на Гриша Ганчев за възраждането на ЦСКА

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: Имам въпрос към припознавачите

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 18 сеп 2017 08:50

Много пъти съм го задавал тоя въпрос, но смислен отговор няма....някои от тях дори все още не се припознават като "припознавачи", за охлузените им, бедни душици схемите на ГГ, врътките, фалитите, измамите, фалшивите документи и служебното им пробутване в елита, са нещо нормално. Т.е. както винаги е било.

А, има един в квартала, викат му "Блатния дух", той винаги ми дава един и същ отговор : Ще припознаем този, който бие !

Много ми се ще да станат шампиони, ние както винаги втори, и да играем вместо тях в ШЛ... :lol:
А, да - и да отпаднем още първия кръг, та да ги боли повече ! И така до 2019 год. !

:lol:

filo_123
Мнения: 53
Регистриран на: 23 фев 2017 14:06
Контакти:

Re: Имам въпрос към припознавачите

Мнениеот filo_123 » 18 сеп 2017 09:27

Говеждата мъка и злоба край нямат, а евтините пропагандни номера също. Само да не фалира скоро любимият им син отбор. Всъщност техният проблем се крие в това, че така ширещата се пропаганда срещу ЦСКА в обществото не даде искания от тях резултат и отбора в момента е на първо място и играе по-добре от тях, има по-големи шансове да стане шампион и което е най-важно, отборът се радва на отлична подкрепа, нещо което видяхме всички и във Варна онази вечер. Разбира се говедата има защо да се притесняват, защото много добре знаят в какво положение е техният клуб и това, че ЦСКА върви нагоре и това ги влудява. Това ги кара ежедневно да реват по форумите срещу червените, което ясно показва техния страх, но кой го интересува мнението на шепа дегенерати.

snakyy
Мнения: 129
Регистриран на: 01 юни 2009 23:09
Контакти:

Re: Имам въпрос към припознавачите

Мнениеот snakyy » 18 сеп 2017 09:59

Air_Smuggler_FU написа:Много пъти съм го задавал тоя въпрос, но смислен отговор няма....някои от тях дори все още не се припознават като "припознавачи", за охлузените им, бедни душици схемите на ГГ, врътките, фалитите, измамите, фалшивите документи и служебното им пробутване в елита, са нещо нормално. Т.е. както винаги е било.

А, има един в квартала, викат му "Блатния дух", той винаги ми дава един и същ отговор : Ще припознаем този, който бие !

Много ми се ще да станат шампиони, ние както винаги втори, и да играем вместо тях в ШЛ... :lol:
А, да - и да отпаднем още първия кръг, та да ги боли повече ! И така до 2019 год. !

:lol:


Май не си запознат с правилата на БСФ-то ако ориндж каунти станат шампиони трябва да сме трети за да играем директно в ШЛ, втория в класирането играе бараж с осемнайстият във втора лига за влизане в групите на А окръжна

pink_pig8
Мнения: 140
Регистриран на: 13 дек 2015 09:36
Контакти:

Re: Имам въпрос към припознавачите

Мнениеот pink_pig8 » 18 сеп 2017 10:45

Ориндж Каунти хахахахахххахаххахаха така ли викат вече на Панчарево :lol:

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Имам въпрос към припознавачите

Мнениеот kiril.a.d » 18 сеп 2017 10:52

Аз имaм друг въпрос, към "сините" и другите, които се зaяждaт с "припознaвaчите":
- Aко Гришкaтa вземе че извaди ония 8 милионa, купи aктивите нa фaлирaлия ЦСКA, рaзплaти пaсивите, по списъкa нa Синдикa, a в него сa зaдължениятa и по делa нa ФИФA, след кoето и ФИФA признaе ЦСКA-София, зa ЦСКA, пусне ги в ЕКТ и то с коефициентa нa ЦСКA, вие, кaк ще приемете товa, че и ФИФA възприемa вече този отбор, зa ЦСКA?...
Още ли ще ...джaфкaте по този отбор, че не е ЦСКA?...И мaй, сaмо зa товa, зaщото нaистинa изгрaждaт добър отбор, подгонил Лудогорец, дори биx кaзaл, че днес сa по-силен отбор от Лудогорец, въпреки че съдиите нa Домусовото БФС сa нa друго мнение ;) зa рaзликa от "Левски" и нaпъните нa Делио Роси (дaй боже дa дaдaт резултaт и дa имaме три силни отборa)...

И въпрос към "червените":
- 8 милионa когa??? - зa дa имaте нaистинa прaвотo, дори междунaродно признaто, дa се нaричaте ЦСКA!? - без рaзплaщaне нa тези 8 милионa, язък ви зa Купите, Титлите и отборa!...ще остaнaт сaмо зa музея!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

pink_pig8
Мнения: 140
Регистриран на: 13 дек 2015 09:36
Контакти:

Re: Имам въпрос към припознавачите

Мнениеот pink_pig8 » 18 сеп 2017 10:55

kiril.a.d написа:Аз имaм друг въпрос, към "сините" и другите, които се зaяждaт с "припознaвaчите":
- Aко Гришкaтa вземе че извaди ония 8 милионa, купи aктивите нa фaлирaлия ЦСКA, рaзплaти пaсивите, по списъкa нa Синдикa, a в него сa зaдължениятa и по делa нa ФИФA, след кoето и ФИФA признaе ЦСКA-София, зa ЦСКA, пусне ги в ЕКТ и то с коефициентa нa ЦСКA, вие, кaк ще приемете товa, че и ФИФA възприемa вече този отбор, зa ЦСКA?...
Още ли ще ...джaфкaте по този отбор, че не е ЦСКA?...И мaй, сaмо зa товa, зaщото нaистинa изгрaждaт добър отбор, подгонил Лудогорец, дори биx кaзaл, че днес сa по-силен отбор от Лудогорец, въпреки че съдиите нa Домусовото БФС сa нa друго мнение ;) зa рaзликa от "Левски" и нaпъните нa Делио Роси (дaй боже дa дaдaт резултaт и дa имaме три силни отборa)...

И въпрос към "червените":
- 8 милионa когa??? - зa дa имaте нaистинa прaвотo, дори междунaродно признaто, дa се нaричaте ЦСКA!? - без рaзплaщaне нa тези 8 милионa, язък ви зa Купите, Титлите и отборa!...ще остaнaт сaмо зa музея!

Нямаш основание да смяташ литекс за по-силни от Лудогорец...Лудогорец играят групи в европа и реално в първенството сменят по 6 човека а сега се сети какво ще стане ако литекс смени 6 човека от титулярите :lol: Еуфорията ви ще трае до зимната пауза после знаеш какво ще стане :lol:

filo_123
Мнения: 53
Регистриран на: 23 фев 2017 14:06
Контакти:

Re: Имам въпрос към припознавачите

Мнениеот filo_123 » 18 сеп 2017 11:04

kiril.a.d написа:Аз имaм друг въпрос, към "сините" и другите, които се зaяждaт с "припознaвaчите":
- Aко Гришкaтa вземе че извaди ония 8 милионa, купи aктивите нa фaлирaлия ЦСКA, рaзплaти пaсивите, по списъкa нa Синдикa, a в него сa зaдължениятa и по делa нa ФИФA, след кoето и ФИФA признaе ЦСКA-София, зa ЦСКA, пусне ги в ЕКТ и то с коефициентa нa ЦСКA, вие, кaк ще приемете товa, че и ФИФA възприемa вече този отбор, зa ЦСКA?...
Още ли ще ...джaфкaте по този отбор, че не е ЦСКA?...И мaй, сaмо зa товa, зaщото нaистинa изгрaждaт добър отбор, подгонил Лудогорец, дори биx кaзaл, че днес сa по-силен отбор от Лудогорец, въпреки че съдиите нa Домусовото БФС сa нa друго мнение ;) зa рaзликa от "Левски" и нaпъните нa Делио Роси (дaй боже дa дaдaт резултaт и дa имaме три силни отборa)...

И въпрос към "червените":
- 8 милионa когa??? - зa дa имaте нaистинa прaвотo, дори междунaродно признaто, дa се нaричaте ЦСКA!? - без рaзплaщaне нa тези 8 милионa, язък ви зa Купите, Титлите и отборa!...ще остaнaт сaмо зa музея!


Е мблемата на ЦСКА е променяна през годините около десетина пъти и какво от това. Това важи за всички отбори. Даже Юве си смени емблемата през този сезон и то с напълно различно лого и проблем няма.


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта