Литекс отстрани Черно Море и е на полуфинал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Литекс отстрани Черно Море и е на полуфинал

Мнениеот hydetoshi » 07 апр 2017 12:44

nghcvth написа:
hydetoshi написа: Аз не знам някой да нарича Локо (Пловдив) с името Левски(Кюстендил) или Велбъжд. Нито Берое да ги наричат Олимпик(Галата). Нито Ботев да ги наричат Металик(Сопот).Те са си Локо(Пловдив),Берое, Ботев.

Затова и футболът ни е на махленско ниво, защото всякакви подобни схеми са позволени.

Съгласен съм! Аз съм от тези които не искат обединение с Литекс. Ако си беше минало всичко мирно и кротко сега ЦСКА щеше да е изминал половината от пътя обратно от чистилището. А сега какво? Но се дразня че феновете на някои отбори си мислят,че схемата няма да се приложи и при тях,ако се наложи. А вероятността да се наложи е доста голяма....
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Литекс отстрани Черно Море и е на полуфинал

Мнениеот 7 е добро число » 07 апр 2017 13:47

още ли вярвате на припознавачките , че това е Литекс ?

Ботев Луковит стана Литекс Ловеч - https://gong.bg/bg-football/treta-liga/ ... ech-392770


оранжеви Бобеее , а за подписа ще кажеш ли нещо :mrgreen:
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Литекс отстрани Черно Море и е на полуфинал

Мнениеот paceto » 07 апр 2017 18:46

paceto написа:Ми браво на малките, но ще са до тук и сега ще им се паднат Лудогорец и всичко приключва. :)


Пророк поне в първата част за сега. :)

Лудогорец срещу аматьорския Литекс на 1/2-финал за Купата

Шампионът Лудогорец ще се изправи срещу третодизивионият Литекс в полифуналите за Купата на България. Това определи тегленият днес жребий за тази фаза на състезанието.

Лугодорец ще е домакин в първия сблъсък, а Литекс - в реванша.

Верея и Ботев ще играят един срещу друг във втория полуфинал. Верея ще е домакин в първия мач, а Ботев - в реванша. Двойките бяха определени с пълен жребий.

Според регламента победителите ще бъдат определени по системата на отстраняване в две футболни срещи. Първите срещи от полуфиналите ще се играят след Великденските празници. Финалът ще се играе на 24-и май на стадион "Васил Левски".


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта