Литекс отстрани Черно Море и е на полуфинал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Литекс отстрани Черно Море и е на полуфинал

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 06 апр 2017 02:48

1982 написа:Не знам на какво е собственик Данаил Ганчев, но той постоянно виси на Армията, откакто Литекс се премести там. И на търга го видях на кадрите, че е с баща си, поне пред сградата. На мачовете пък виси в ложата, заедно с другите 58 директора на Литекс-София.

А в Ловеч не знам дали се е вяснал на повече от 1-2 мача на Ботев Луковит ....

Ами това е, защото по навик е свикнал да ходи на мачове на Литекс.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Литекс отстрани Черно Море и е на полуфинал

Мнениеот sizif » 06 апр 2017 06:53

Долно уйно написа:
peliforewer написа:За тези дето ревяха че Литекс е бил умрял и негов убиец бил Гриша Ганчев ако обичат да се хванат за палците,Ганчев показа че е цесекар,но няма да остави Ловеч без добър отбор.Днес видях че футболът в Ловеч пак вълнува феновете в града,след като бяха се поразглезели когато отборът играеше в А група и не си правиха труда да отидат до стадиона днес зажаднели за качествен футбол се завърнаха и подкрепяха отбора.Тетевенския бек да не коментира нищо защото е компроментиран отвсякъде.

Колкото и да се напъвате ЦСКА няма станете, а винаги ще си останете ЦСКА-Sофия, а и гледам, че здраво ви вълнува отбора на Ботев луковит, защо ли.
:lol:


То и ти само от ЦСКА се интересуваш вместо от Марулите.
Нищо общо нямате с Апостола

petar_m_popov
Мнения: 353
Регистриран на: 11 авг 2014 00:12
Контакти:

Re: Литекс отстрани Черно Море и е на полуфинал

Мнениеот petar_m_popov » 06 апр 2017 08:47

peliforewer написа:
petar_m_popov написа:Още есента при жребия писах че е възможно аматьорския отбор на Ганчев пак да вземе купата.Подобно на м.г. и сега все удобни съперници и все домакински мачове.Още малко остана да видим

Смешен плач,досега отборите от долните групи винаги са били домакини по правилник,не знам миналата година не го ли смениха това правило защото ЦСКА им пречеше.Днес не видях нещо извън футбола да помогне на Литекс,момчетата си играха правилно и си взеха мача.

Не знам на кое викаш Смешен плач.Аз лично искам Литекс да вземе купата.Поне ще има нова порция забава с ганчевите отбори."Днес не видях нещо извън футбола да помогне на Литекс" ---ако срещу вас свирят такава дузпа дали ще твърдиш същото

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Литекс отстрани Черно Море и е на полуфинал

Мнениеот boabbb » 06 апр 2017 08:57

1982 написа:Не знам на какво е собственик Данаил Ганчев, но той постоянно виси на Армията, откакто Литекс се премести там. И на търга го видях на кадрите, че е с баща си, поне пред сградата. На мачовете пък виси в ложата, заедно с другите 58 директора на Литекс-София.

А в Ловеч не знам дали се е вяснал на повече от 1-2 мача на Ботев Луковит ....


Той и Стойне Манолов е всеки мач на "Армията" - и "Царско село" ли няма право да отиде в "Б" група :lol: Чъки и Букарев вчера бяха в Пловдив - не ги е срам ... Иначе, браво на момчетата от Литекс, гледах последните 5-6 минути и дузпите, но наистина показаха класа при дузпите - 5 от 5 почти без шанс за вратаря. Втора поредна година отбор от "В" група на полуфинал 8-) Леко неприятен мирис на обор се носи от темата, но ... няма как :|
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Литекс отстрани Черно Море и е на полуфинал

Мнениеот Кролик » 06 апр 2017 09:11

Айде пак се почна - кое е Литекс, кое ЦСКА, кое Луковит ... шшшшшш аман от вашите драми. Много искам да ви тегля една българска приказка и да ви събудя от съня тип "Дързост и Красота".
На терена излязоха 2 отбора и този, който искаше повече победата си я заслужи. Факт ! За N-ти път последните дни пиша, че българския футбол е много много много много слаб. Единствения отбор, който изобщо я играе тази игра е Лудогорец. Играе я с чужденци, защото те могат. Българите се занимаваме с драми, задкулисия, Дързост и Красота, ама на терена ... НУЛА.
Ако феновете почнат да схващат къде е проблема и набиват този проблем в главите на ръководствата, журналята и футболерите, може и да имаме прогрес. Докато ние се боричкаме на юридическо-хайванска основа, това ще правят и пишман професионалните ни играчи. Със здраве !
Браво на Литекс !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Литекс отстрани Черно Море и е на полуфинал

Мнениеот 7 е добро число » 06 апр 2017 09:46

Кролик написа:Айде пак се почна - кое е Литекс, кое ЦСКА, кое Луковит ... шшшшшш аман от вашите драми. Много искам да ви тегля една българска приказка и да ви събудя от съня тип "Дързост и Красота".


Ето го и поредният живеещ в заблуда припознавач .

Вече няма , няма Цска . Това там тире е Литекс + Етрополе . ФАКТ.
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Литекс отстрани Черно Море и е на полуфинал

Мнениеот boabbb » 06 апр 2017 09:50

7 е добро число написа:
Кролик написа:Айде пак се почна - кое е Литекс, кое ЦСКА, кое Луковит ... шшшшшш аман от вашите драми. Много искам да ви тегля една българска приказка и да ви събудя от съня тип "Дързост и Красота".


Ето го и поредният живеещ в заблуда припознавач .

Вече няма , няма Цска . Това там тире е Литекс + Етрополе . ФАКТ.


Винаги ми е било странно - да си сложиш на емблемата легендарния номер 4, който ви е изнасилвал ритуално N пъти :lol: :lol: Стокхолмски синдром, може би :? :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

warhead
Мнения: 985
Регистриран на: 08 юли 2009 13:18
Skype: palmen.g
Контакти:

Re: Литекс отстрани Черно Море и е на полуфинал

Мнениеот warhead » 06 апр 2017 10:41

Само "юристи" и "специалисти" ,сте събрани в тоя форум .Ако акумулирате тая енергия ,която губите в четене на глупости и започнете да работите нормална работа ,ще е доста по добре и за вас и за тези около вас!Писнало ми е от хора ,които не са платили и два лева данък на тая Държава да се изказват като последна инстанция ,че и акъл , дават!

petar_m_popov
Мнения: 353
Регистриран на: 11 авг 2014 00:12
Контакти:

Re: Литекс отстрани Черно Море и е на полуфинал

Мнениеот petar_m_popov » 06 апр 2017 11:08

boabbb написа:
7 е добро число написа:
Кролик написа:Айде пак се почна - кое е Литекс, кое ЦСКА, кое Луковит ... шшшшшш аман от вашите драми. Много искам да ви тегля една българска приказка и да ви събудя от съня тип "Дързост и Красота".


Ето го и поредният живеещ в заблуда припознавач .

Вече няма , няма Цска . Това там тире е Литекс + Етрополе . ФАКТ.


Винаги ми е било странно - да си сложиш на емблемата легендарния номер 4, който ви е изнасилвал ритуално N пъти :lol: :lol: Стокхолмски синдром, може би :? :lol:

Аз пък си спомням доста мачове в които той е бил изнасилван ритуално ,дори и такива в които е имал каръшки изпълнения и страх да се появи на терена

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Литекс отстрани Черно Море и е на полуфинал

Мнениеот hydetoshi » 06 апр 2017 11:36

Все още такива класирания се смятат за изненада. Но нивото на българския футбол в момента е доста ниско. Няма изявени звезди,които да са с класи над другите футболисти,както беше преди години. От школите на отборите излизат футболисти с някакви сходни качества. Като се разделят по клубовете главно от по ниските дивизии,защото в първа лига играят основно недоказани чужденци се получава така,че разликата в нивото на отборите не е много голямо. Единствената разлика се получава от работата на кондиционните треньори и физическата издръжливост на футболистите,а не толкова от спортно-техническите им качества. Така,че ако не се промени нещо в работата на детските отбори и в политиката на мъжките по отношение на чужденците,все по-често третодивизионни отбори ще достигат далече в турнира за купата, а някои дори може да я печелят.
Arsenal- a new era begins ! Again!...


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта