Литекс заби 7 в последния си официален мач за годината

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3096
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Литекс заби 7 в последния си официален мач за годината

Мнениеот suni » 21 ное 2016 14:24

Долно уйно написа:Важното в случая е, че аматьорски отбор ни го представят, като професионален :lol:

...ПФК „Литекс“ е български футболен отбор от Ловеч. Той е четирикратен шампион на България по футбол. Играе своите мачове на „Градския стадион“ с капацитет 10 000 седящи места, с електрическо осветление, покриващ изискванията на УЕФА за провеждане на международни мачове...

... и так далее... :lol:
Изображение
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Литекс заби 7 в последния си официален мач за годината

Мнениеот 1982 » 21 ное 2016 14:30

green_silence написа:
delqnski47 написа:Хахахахха,умрях от смях.Ебати шараните има в тая тема.Не виждате ли че автора умишлено пуска такива теми,за да ви провокира. :lol:

От модератор разбираме, че темата е провокативна. Тогава не смяташ ли за редно, че темата трябва бъде заключена от теб или твой колега с права във форума? Все пак форумът си има правила. ;)


И още нещо - провокаторът трябва да получи БАН. :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3096
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Литекс заби 7 в последния си официален мач за годината

Мнениеот suni » 21 ное 2016 14:33

1982 написа:И още нещо - провокаторът трябва да получи БАН. :mrgreen:

Ааааа, не!.. ,,Цифра,, ти си за бан от година време, ама ,,крадеца вика...,,! :lol:
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3096
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Литекс заби 7 в последния си официален мач за годината

Мнениеот suni » 21 ное 2016 14:39

Отборът на Литекс за мен си е в Ловеч. Още повече, че аз съм треньор. Всеки има право на мнение в България и всеки си изразява мнението. Мисля, че в София е отборът на ЦСКА. Това че бившият собственик на Литекс е собственик в момента на ЦСКА, не прави ЦСКА - Литекс. През лятото беше зададен въпрос на хора от Лудогорец и на хора от Левски дали дербито с ЦСКА им липсва, всички бяха единодушни, че българският футбол губи от липсата на ЦСКА, а сега в момента е точно обратното.

"Фирма "Литекс" помага на Литекс за издръжката и затова се казва Литекс. Иначе ако общината помагаше, можеше да бъде Осъм-ЛЕКС", каза Желев.
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6728
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Литекс заби 7 в последния си официален мач за годината

Мнениеот icko65 » 21 ное 2016 14:41

Делянски..От теб по-голям шаран нема!Щото авторчето пуснало провокативна тема и ние да мълчим...Съгласен съм с колегите -закривай темата.Бан на Суни и на теб..Задълженията са си задължения.Ае комуне! :mrgreen:
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3096
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Литекс заби 7 в последния си официален мач за годината

Мнениеот suni » 21 ное 2016 14:46

Изображение
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3096
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Литекс заби 7 в последния си официален мач за годината

Мнениеот suni » 21 ное 2016 14:50

Халфът на Литекс Стефан Иванов е обект на интерес от два тима, единият от които от Втора лига.

Другият отбор, който се интересува от младия футболист на ловчанлии, се подвизава в Североизточната Трета лига и е от отборите, които се борят за промоция в професионалния футбол.

От началото на сезона младокът е записал едва 5 мача под ръководството на Живко Желев. През миналата кампания обаче той се представи изключително силно в Академик Свищов.

Потърсен за коментар от нашата медия талантливият футболист обяви категорично, че към момента е лоялен изцяло към ловешкия клуб и неговия треньор.

Това е истината, стига сте спамили.
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Литекс заби 7 в последния си официален мач за годината

Мнениеот 1982 » 21 ное 2016 15:08

icko65 написа:Делянски..От теб по-голям шаран нема!Щото авторчето пуснало провокативна тема и ние да мълчим...Съгласен съм с колегите -закривай темата.Бан на Суни и на теб..Задълженията са си задължения.Ае комуне! :mrgreen:


Заеби някакъв си форум, тук всичко е ташак, но те наистина са шарани, защото в реалния живот една мутра си ги качи на гола кукичка и си врътна поредната далавера, използвайки ги по елементарен начин. Мутрата си направи схемичката, а те ...... те го издухаха накрая. Ама ще дойде тепърва време да го осъзнаят, ние сме търпеливи, тогава ще се наслаждаваме в пълна степен.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6749
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Литекс заби 7 в последния си официален мач за годината

Мнениеот soilwork » 21 ное 2016 15:52

[center]Браво на Литекс!! Успех и догодина във Втора Лига.....където е текло пак ще тече ;) [/center]

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Литекс заби 7 в последния си официален мач за годината

Мнениеот Groucho » 21 ное 2016 15:53

Честито на Литекс. Като вземем под внимание какво се случва с ловешките отбори след подобни изразителни победи... Очакваме появата в българския или италианския футбол на Ювентус-Торино(Малчика) :lol: :lol: :lol: :lol:

delqnski47 написа:Хахахахха,умрях от смях.Ебати шараните има в тая тема.Не виждате ли че автора умишлено пуска такива теми,за да ви провокира. :lol:

Много шарани, много нещо. Хубаво е, че сами излизат на повърхността.


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта