Пътят към титлата (orange power)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

nghcvth
Мнения: 3503
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Пътят към титлата (orange power)

Мнениеот nghcvth » 28 сеп 2016 21:44

Да живее Тодор Батков, светилото на футбола и правото. Гонзо е най- великият нападател в историята, а Левски е шампионски отбор. Бях зловещо разкрит, че съм говедо, Иво Тонев дори ми превежда хонорар на 5-о число всеки месец.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

debilcho
Мнения: 92
Регистриран на: 23 сеп 2016 21:01
Контакти:

Re: Пътят към титлата (orange power)

Мнениеот debilcho » 28 сеп 2016 23:32

nghcvth написа:Да живее Тодор Батков, светилото на футбола и правото. Гонзо е най- великият нападател в историята, а Левски е шампионски отбор. Бях зловещо разкрит, че съм говедо, Иво Тонев дори ми превежда хонорар на 5-о число всеки месец.

Ти сега не се бутай.Разкрит е засега само 1982, а и Иво Трофея , не обича да плаща , той обича само да взима. ;)
А сега сериозно ''http://gong.bg/bg-football/vtora-liga/multimedia/video/tyzhnoto-minalo-na-edna-legenda-no-s-lych-za-bydeshteto-399122 - това е стадиона на който съм израснал, изгледай видеото и си кажи мнението.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Пътят към титлата (orange power)

Мнениеот 1982 » 29 сеп 2016 18:11

Ще изгледаме видеото, когато се научиш как се поставя, дотогава ще ни е малко трудно да го гледаме, драга вкаменелост. :mrgreen: :mrgreen:

Иначе, браво, че ме разкри, сега вече спокойно мога да си го преместя в другия крачол. :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

debilcho
Мнения: 92
Регистриран на: 23 сеп 2016 21:01
Контакти:

Re: Пътят към титлата (orange power)

Мнениеот debilcho » 29 сеп 2016 22:51

1982 написа:Ще изгледаме видеото, когато се научиш как се поставя, дотогава ще ни е малко трудно да го гледаме, драга вкаменелост. :mrgreen: :mrgreen:

Иначе, браво, че ме разкри, сега вече спокойно мога да си го преместя в другия крачол. :mrgreen:

За твое голямо съжаление, съм сигурен че просто няма какво да преместиш, защото просто там имаш липса/което е нещо характерно, особено за прикритите левскари/
А иначе просто си копирай линка, и ще изгледаш видеото малкия.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Пътят към титлата (orange power)

Мнениеот 1982 » 30 сеп 2016 00:16

Ами няма да го копирам, ще изчакам да се научиш как се поставя, нямам бърза работа. :mrgreen: :mrgreen: (като те гледам, бая ще си почакам :mrgreen: )
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта