Пътят към титлата (orange power)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

debilcho
Мнения: 92
Регистриран на: 23 сеп 2016 21:01
Контакти:

Re: Пътят към титлата (orange power)

Мнениеот debilcho » 24 сеп 2016 11:21

Ще изчакам още малко и сам ще си отговоря

rambobg
Мнения: 35
Регистриран на: 15 авг 2016 02:52

Re: Пътят към титлата (orange power)

Мнениеот rambobg » 24 сеп 2016 11:33

Фен клубовете убиха ЦСКА , продажни и тъпи , всяка нощ баба Дора да сънуват

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Пътят към титлата (orange power)

Мнениеот Cheradonna » 24 сеп 2016 14:18

дребно човече,комплексарска тема.......
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

nghcvth
Мнения: 3503
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Пътят към титлата (orange power)

Мнениеот nghcvth » 24 сеп 2016 19:31

debilcho написа:Роден съм на 01.01.2016г. Имам само един въпрос към всички преждепишещи по темата.
Колко титли имат ''Глазгоу Рейнжърс'', ''Фиорентина'' и ..... ''Ботев'' Пловдив.
Чакам отговори от всички преждепишещи по темата, които са явно изключителни футболни специалисти, прависти , юристи / но предимно и само буфосинхронисти, чекисти, чекиджисти,глисти въобще всякакви исти/ и явно заклети фенове които нямат титла, нямат купа......нямат даже козирка. :)

Аз пък съм малък, от скоро гледам футбол и затова искам да питам кой отбор се премести в Глазгоу и смени името си на Рейнджърс и кой отбора отиде във Флоренция и бе прекръстен на Фиорентина?
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
Shaka
Мнения: 388
Регистриран на: 14 авг 2012 17:17
Контакти:

Re: Пътят към титлата (orange power)

Мнениеот Shaka » 25 сеп 2016 02:14

дебилчо, като гледам си дал линк за овце и предвид, че си новородено и става дума за припознаване се сещам за един виц много на място.

В едно африканско село имало бял католически свещеник мисионер. Един ден вожда на племето отишъл смутен при мисионера и го заговорил. Питал го:" Ти си умен човек, божи човек, кажи ми как така в селото всички сме черни, а почнаха да се раждат бели деца. Мисионерът не загубил самообладание и му отгорил: " Виж сега не ни е писано на нас да се месим в божиите дела. виж например онова стадо кози, Козите и козлите са бели, но има и черни ярета." Тогава вождът се смутил и му рекъл: " Виж сега аз викам да си траем, аз ще си трая за бебетата, пък ти не казвай на никого за яретата..."

Та и така на теб корена като ти е оранжев и като си се родил такъв, как да те припознаем за червен? Ако тези дето са те направили са оранжеви и ти ще си. Ако бяха зелени и ти щеше да си зелен, ама кръвта вода не става казали са хората. Литекс колкото и да се червенее оранжевото ще избива отдолу както черното избиваше на Майкъл Джексън.

Иначе по темата.

Литекс не е реално по-силен от миналата година. Манолев е класа, но Джордън е много далеч от добрата си форма, а другите попълнения са посредствени. Чорбата и Китанов ги видяхме колко струват в мача за Купата, чужденците не убеждават , а липса определено най-силния футболист - Асприля. Треньора също не вдъхва доверие , да не кажа че е слаб. На базата на това тъмно оранжевите , трудно могат да се борят срещу Лудогорец, та дори ще им е трудно в борбата в тройката.

През паузата ще има промени , със сигурност ще има нови играчи, някои ще си тръгнат , а може би ще има нов треньор. Надеждата на Литекс ще бъде Лудогорец да загуби много точки заради участието в Европа, но дори това да е стане факт , едва ли отборът ще се възползва. Просто миналия сезон преди отстраняването си от А Група, Литекс бе по-силен според мен.
Hrabar написа:Току що се прибирам от командировка, още във Франкфурт прочетох статията на Георги Атанасов,но нямах време да поствам от летището, затова поствам сега! Както винаги е ПЕРФЕКТЕН!

:D :D

debilcho
Мнения: 92
Регистриран на: 23 сеп 2016 21:01
Контакти:

Re: Пътят към титлата (orange power)

Мнениеот debilcho » 25 сеп 2016 12:38

nghcvth написа:
debilcho написа:Роден съм на 01.01.2016г. Имам само един въпрос към всички преждепишещи по темата.
Колко титли имат ''Глазгоу Рейнжърс'', ''Фиорентина'' и ..... ''Ботев'' Пловдив.
Чакам отговори от всички преждепишещи по темата, които са явно изключителни футболни специалисти, прависти , юристи / но предимно и само буфосинхронисти, чекисти, чекиджисти,глисти въобще всякакви исти/ и явно заклети фенове които нямат титла, нямат купа......нямат даже козирка. :)

Аз пък съм малък, от скоро гледам футбол и затова искам да питам кой отбор се премести в Глазгоу и смени името си на Рейнджърс и кой отбора отиде във Флоренция и бе прекръстен на Фиорентина?

Като си малък , извикай некой батко/но да си свали сините очила преди това и да не е очко-бибочко/ да ти прочете истината :
1.https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0 ... 0%BD%D0%B0
2.https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0 ... 1%80%D1%81
няма да ти подчертавам важното ,намери го сам

debilcho
Мнения: 92
Регистриран на: 23 сеп 2016 21:01
Контакти:

Re: Пътят към титлата (orange power)

Мнениеот debilcho » 25 сеп 2016 12:45

Shaka написа:дебилчо, като гледам си дал линк за овце и предвид, че си новородено и става дума за припознаване се сещам за един виц много на място.

В едно африканско село имало бял католически свещеник мисионер. Един ден вожда на племето отишъл смутен при мисионера и го заговорил. Питал го:" Ти си умен човек, божи човек, кажи ми как така в селото всички сме черни, а почнаха да се раждат бели деца. Мисионерът не загубил самообладание и му отгорил: " Виж сега не ни е писано на нас да се месим в божиите дела. виж например онова стадо кози, Козите и козлите са бели, но има и черни ярета." Тогава вождът се смутил и му рекъл: " Виж сега аз викам да си траем, аз ще си трая за бебетата, пък ти не казвай на никого за яретата..."

Та и така на теб корена като ти е оранжев и като си се родил такъв, как да те припознаем за червен? Ако тези дето са те направили са оранжеви и ти ще си. Ако бяха зелени и ти щеше да си зелен, ама кръвта вода не става казали са хората. Литекс колкото и да се червенее оранжевото ще избива отдолу както черното избиваше на Майкъл Джексън.

Иначе по темата.

Литекс не е реално по-силен от миналата година. Манолев е класа, но Джордън е много далеч от добрата си форма, а другите попълнения са посредствени. Чорбата и Китанов ги видяхме колко струват в мача за Купата, чужденците не убеждават , а липса определено най-силния футболист - Асприля. Треньора също не вдъхва доверие , да не кажа че е слаб. На базата на това тъмно оранжевите , трудно могат да се борят срещу Лудогорец, та дори ще им е трудно в борбата в тройката.

През паузата ще има промени , със сигурност ще има нови играчи, някои ще си тръгнат , а може би ще има нов треньор. Надеждата на Литекс ще бъде Лудогорец да загуби много точки заради участието в Европа, но дори това да е стане факт , едва ли отборът ще се възползва. Просто миналия сезон преди отстраняването си от А Група, Литекс бе по-силен според мен.


Това че става дума за припознаване е само в твоята глава.А иначе относно вица не е лош, ама ако си учил генетика и биология малко повече ,а не само раздела за синьото искърско говедо ще разбереш ,че е далеч от истината.

nghcvth
Мнения: 3503
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Пътят към титлата (orange power)

Мнениеот nghcvth » 25 сеп 2016 13:20

debilcho написа:
nghcvth написа:
debilcho написа:Роден съм на 01.01.2016г. Имам само един въпрос към всички преждепишещи по темата.
Колко титли имат ''Глазгоу Рейнжърс'', ''Фиорентина'' и ..... ''Ботев'' Пловдив.
Чакам отговори от всички преждепишещи по темата, които са явно изключителни футболни специалисти, прависти , юристи / но предимно и само буфосинхронисти, чекисти, чекиджисти,глисти въобще всякакви исти/ и явно заклети фенове които нямат титла, нямат купа......нямат даже козирка. :)

Аз пък съм малък, от скоро гледам футбол и затова искам да питам кой отбор се премести в Глазгоу и смени името си на Рейнджърс и кой отбора отиде във Флоренция и бе прекръстен на Фиорентина?

Като си малък , извикай некой батко/но да си свали сините очила преди това и да не е очко-бибочко/ да ти прочете истината :
1.https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0 ... 0%BD%D0%B0
2.https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0 ... 1%80%D1%81
няма да ти подчертавам важното ,намери го сам

Не ми отговори на въпроса кои отбори са се преместили в Глазгоу и Флоренция и са били наречени Рейнджърс и Фиорентина? Хората там поне са си създали нови отбори и са тръгнали от долните нива, не като едни червено- оранжеви тарикати. За приемственост на историята явно е различно в различните страни, защото например Олимпия (Любляна) се води като нов клуб, създаден преди няколко години. Но никой от изброените отбори не е припознавал чужд прекръстен клуб.
И не съм говедо, сините ми бяха по- неприятни и от вас преди да сътворите всичките тези циркове.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

debilcho
Мнения: 92
Регистриран на: 23 сеп 2016 21:01
Контакти:

Re: Пътят към титлата (orange power)

Мнениеот debilcho » 25 сеп 2016 14:27

1.По въпроса за припознаването на чужд прекръстен клуб-, доведен в София-един път ще го напиша и няма да влизам повече в безмислени/измислени полемики:

"ПРОФЕСИОНАЛЕН ФУТБОЛЕН КЛУБ ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД


Общ статус


Обявени актове


Актуален учредителен акт



Дело


Назначения


Указания





Основни обстоятелства

1. ЕИК/ПИК 110501548 20080918141122 История Документи
2. Фирма ПРОФЕСИОНАЛЕН ФУТБОЛЕН КЛУБ ЦСКА - СОФИЯ 20160602135157 История Документи
3. Правна форма Еднолично акционерно дружество 20160602135157 История Документи
5. Седалище и адрес на управление БЪЛГАРИЯ
област София (столица), община Столична
гр. София 1504
район р-н Средец
бул. "Драган Цанков" № 3 - Стадион "Българска армия"
20160602135157 История Документи
6. Предмет на дейност РЪКОВОДСТВО НА ПРЕДСТАВИТЕЛЕН ПРОФЕСИОНАЛЕН МЪЖКИ ФУТБОЛЕН ОТБОР И УЧАСТИЕТО МУ В РЕПУБЛИКАНСКИ ПЪРВЕНСТВА И ТУРНИРИ; РАЗВИТИЕ НА ДЕТСКО-ЮНОШЕСКА ШКОЛА ПО ФУТБОЛ; ОСЪЩЕСТВЯВАНЕ НА ТРАНСФЕР НА СЪСТЕЗАТЕЛИ В СТРАНАТА И ЧУЖБИНА; ИЗГРАЖДАНЕ И СТОПАНИСВАНЕ НА СПОРТНИ СЪОРЪЖЕНИЯ; ПРОЕКТИРАНЕ И ПРОИЗВОДСТВО НА СПОРТНИ СТОКИ; ОСЪЩЕСТВЯВАНЕ НА СДЕЛКИ С ИНТЕЛЕКТУАЛНА СОБСТВЕНОСТ; УСЛУГИ В ОБЛАСТТА НА СПОРТА; ТЪРГОВСКО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО И ПОСРЕДНИЧЕСТВО; ВНОС, ИЗНОС, БАРТЕР, РЕЕКСПОРТ; ВСЯКАКВИ ДРУГИ ТЪРГОВСКИ ДЕЙНОСТИ, НЕЗАБРАНЕНИ ОТ ЗАКОНА. 20080918141122 История Документи
10. Представители ТРИФОН СТОЯНОВ ПОПОВ
20081001162643 История Документи
12. Съвет на директорите РУМЕН АЛЕКСАНДРОВ КОНСТАНТИНОВ
ТРИФОН СТОЯНОВ ПОПОВ
АНДОН РАДОСЛАВОВ ДИМИТРОВ
20140529113041 История Документи
23. Едноличен собственик на капитала "ПФК ЦСКА - 1948" АД, ЕИК/ПИК 200269839, държава: БЪЛГАРИЯ 20160602135157 История Документи


Капитал

31. Размер 6600000 лв. 20091125164742 История Документи
31а. Акции Акция:
Вид: ПОИМЕННИ, Брой: 1000, Номинал: 100 лв.
Акция:
Вид: ОБИКНОВЕНИ ПОИМЕННИ, Брой: 66 000, Номинал: 100 лв.
20091125164742 История Документи
32. Внесен капитал 100000 лв. 20080918141122 История Документи
33. Непарична вноска Описание: Непарична вноска представляваща вземания, които "Литекс Комерс" АД - гр.София има към ПФК "Литекс Ловеч" АД - гр. Ловеч
Стойност: 6500000 лв.
Номер на акт за назначаване на вещи лица: 20090313143946/14.03.2009
20091125164742 История Документи

© 2007, Агенция по вписванията
справка Търговски регистър/единствения меродавен източник/
2. По втория въпрос- няма различни държави ,има правилници и наредби на ФИФА и УЕФА
През 2001 г. започват рязко влошаване на финансовото състояние на клуба. Той е неспособен да плаща заплатите на играчите си, а дългът набъбва до 50 милиона долара. В унисон с финансовото състояние отборът изпада в Серия Б след края на сезон 2001/2002. Малко след това клубът е обявен в несъстоятелност и закрит.

''На първи август 2002 г. кметът на Флоренция Леонардо Доменичи основава Фиорентина 1926 Флоренция (Fiorentina 1926 Florentia), който се включва в шампионата в Серия Ц2. Скоро след това новооснованият клуб е закупен от Диего Дела Вале и преименуван на Флоренция Виола (Florentia Viola). На 15-ти март 2003 г. Диего Дела Вале закупува търговската марка A.C. Fiorentina. при което четири дни по-късно клубът официално приема името ACF Fiorentina, както и придобива правото да носи характерните за клуба цветове на екипите си. ''
Точка по въпроса.В момента в който активите на дружеството в ликвидация се придобият на търг /търговска марка,емблема, история и т.н./ от ПРОФЕСИОНАЛЕН ФУТБОЛЕН КЛУБ ЦСКА - СОФИЯ процедурата ще бъде окончателно завършена и напред към 32-та /без сини сълзи и оплаквачки/

debilcho
Мнения: 92
Регистриран на: 23 сеп 2016 21:01
Контакти:

Re: Пътят към титлата (orange power)

Мнениеот debilcho » 25 сеп 2016 14:40

За ''Глазгоу Рейнджърс'' го няма на български затова не ти го публикувам.
А между другото съм от ''Септември'' София - наследник на ''Ботев'' София.


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта