Литекс (ЦСКА-София) - Берое 25 септември от 19 часа

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Shaka
Мнения: 388
Регистриран на: 14 авг 2012 17:17
Контакти:

Re: Литекс (ЦСКА-София) - Берое 25 септември от 19 часа

Мнениеот Shaka » 19 сеп 2016 22:00

гражданин от село написа:
Shaka написа:Аз да не държа Леденика, че за всяка прогноза да черпя. 8-)

Ама иначе признавам, показа известен напредък, скоро може на мачове да почнеш да броиш до 8 :geek:

Черпи се за излязла прогноза. ;) Ти за броенето не се кахъри.
И няма какво да се правите на обидени и изоставени.Така или иначе ЦСКА му беше фикс идея на Ганчев и прави няколко опита да ни вземе.Ако му бяха разрешили да участва с новото д-во във В група щеше да си остане Литекс с неговия си ЕИК, но играчите и персонала пак щеше да си ги вземе в ЦСКА.Разликата щеше да е един ЕИК, който и без това си е негов.



Да видим ще излезе ли. ;)

Иначе като е имал мерак жив и здрав да е , но факта е че стана една глусна измама с благословията на тиквоча. Но нека не се отклоняваме от темата за мача ;)
Hrabar написа:Току що се прибирам от командировка, още във Франкфурт прочетох статията на Георги Атанасов,но нямах време да поствам от летището, затова поствам сега! Както винаги е ПЕРФЕКТЕН!

:D :D

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Литекс (ЦСКА-София) - Берое 25 септември от 19 часа

Мнениеот гражданин от село » 19 сеп 2016 22:33

В сряда имаме мач с Локо Сф, още една възможност за обиграване и стиковане на играчите.Като качества не са лоши, но кой на какво ниво като подготовка е и че е водена в различни отбори е проблем.Диого, ако бързо влезе в ритъм ще доста сериозно предимство за нас.

koko86
Мнения: 12
Регистриран на: 15 сеп 2015 14:36
Контакти:

Re: Литекс (ЦСКА-София) - Берое 25 септември от 19 часа

Мнениеот koko86 » 19 сеп 2016 23:21

nghcvth написа:Припознавачите наистина са много зле. Момчета, защо си мислите, че само левскарите не ви харесват и изкарвате всички, че са говеда? Не, вас цяла България ви мрази. Аз нямам нищо общо със сините, хич не ги харесвам, но вашата гнусотия бие всякакви граници.
Страхували сме се?!? :lol: Кой го е страх, Лудогорец ли, дето с третия отбор да играе пак ще си вземе титлата.


Кой бяха тези Лудогорец ли? Лайногорец ли или може би Антибиотик ли там какви бяха има от какво да се страхуват не винаги със съдии и съдииски комисии се печелят титли и мачове

koko86
Мнения: 12
Регистриран на: 15 сеп 2015 14:36
Контакти:

Re: Литекс (ЦСКА-София) - Берое 25 септември от 19 часа

Мнениеот koko86 » 19 сеп 2016 23:24

Shaka написа:
koko86 написа:
Shaka написа:
Kasperle написа:FYI, в неделя (25 септември 2016 г.) Литекс гостува на автентичния Левски от гр. Левски в мач от Трета лига.



Имаш предвид Ботев Луковит и Левски играят. Какво общо има това с Литекс?



А ти от кой отбор си? От Спартак София ли? Галчев го нямало и без Галчев нямало ЦСКА.,но пък ми харесвате де не съм виждал говедата да се страхувате толкова много от ЦСКА от много време.Треперете и се страхувайте,определено има защо



Аз от 20 години съм превърженик на Литекс, ти си от юни така че си трай. Или коментирай мача или се омитай. Тук никой не говори за Левски и никой не го интересува Левски.



Аааа ти си от онези 20 -30 фена на Литекс,и между другото нещо си се пообъркал на кой ще казваш да се омита и също така и за това,че съм бил фен на Литекс,но нищо де от коментарите ти се вижда че умственият потенциал отсъства при теб

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Литекс (ЦСКА-София) - Берое 25 септември от 19 часа

Мнениеот 1982 » 19 сеп 2016 23:49

Смятам, че предстои тежък и равностоен сблъсък между отбора на символичните домакини от Литекс и гостите от Стара Загора. Все пак, очаквам победа с гол разлика за оранжевите.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Stopira
Мнения: 12
Регистриран на: 31 мар 2016 20:49
Контакти:

Re: Литекс (ЦСКА-София) - Берое 25 септември от 19 часа

Мнениеот Stopira » 19 сеп 2016 23:58

Ще си позволя да цитирам:
в неделя играем с ЧЕЛСИ (Чавдар Етрополе Литекс София Идруги)

Потребителски аватар
Shaka
Мнения: 388
Регистриран на: 14 авг 2012 17:17
Контакти:

Re: Литекс (ЦСКА-София) - Берое 25 септември от 19 часа

Мнениеот Shaka » 20 сеп 2016 00:23

гражданин от село написа:В сряда имаме мач с Локо Сф, още една възможност за обиграване и стиковане на играчите.Като качества не са лоши, но кой на какво ниво като подготовка е и че е водена в различни отбори е проблем.Диого, ако бързо влезе в ритъм ще доста сериозно предимство за нас.



Новото Локо не е реален тест. Диого и вчера изработи фала преди гола. Но с Берое ще е труден мач. А Джордан си е нашишавял бая :)
Hrabar написа:Току що се прибирам от командировка, още във Франкфурт прочетох статията на Георги Атанасов,но нямах време да поствам от летището, затова поствам сега! Както винаги е ПЕРФЕКТЕН!

:D :D

Потребителски аватар
Shaka
Мнения: 388
Регистриран на: 14 авг 2012 17:17
Контакти:

Re: Литекс (ЦСКА-София) - Берое 25 септември от 19 часа

Мнениеот Shaka » 20 сеп 2016 00:34

koko86 написа:
Shaka написа:
koko86 написа:
Shaka написа:
Kasperle написа:FYI, в неделя (25 септември 2016 г.) Литекс гостува на автентичния Левски от гр. Левски в мач от Трета лига.



Имаш предвид Ботев Луковит и Левски играят. Какво общо има това с Литекс?



А ти от кой отбор си? От Спартак София ли? Галчев го нямало и без Галчев нямало ЦСКА.,но пък ми харесвате де не съм виждал говедата да се страхувате толкова много от ЦСКА от много време.Треперете и се страхувайте,определено има защо



Аз от 20 години съм превърженик на Литекс, ти си от юни така че си трай. Или коментирай мача или се омитай. Тук никой не говори за Левски и никой не го интересува Левски.




Аааа ти си от онези 20 -30 фена на Литекс,и между другото нещо си се пообъркал на кой ще казваш да се омита и също така и за това,че съм бил фен на Литекс,но нищо де от коментарите ти се вижда че умственият потенциал отсъства при теб




Леко само с нервите да не глътнеш някой клавиш. Видях ви аз колко сте. Скоро ще ви пускат още по-евтини билетчета.

И разбира се че си фен на Литекс, иначе нямаше да си толкова стреснат.

Ей ти поздравче.

http://www.vbox7.com/play:e9b4d089
Hrabar написа:Току що се прибирам от командировка, още във Франкфурт прочетох статията на Георги Атанасов,но нямах време да поствам от летището, затова поствам сега! Както винаги е ПЕРФЕКТЕН!

:D :D

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Литекс (ЦСКА-София) - Берое 25 септември от 19 часа

Мнениеот TNT » 20 сеп 2016 09:51

Литекс винаги се е стремял да влезе в четворката,но без сериозна съдийска подкрепа това първенство ще е непосилно.Очаквам големи съдийски тесли за Берое.Последните години между двата отбора стават резултатни сблъсъци,но сега и двата отбора са доста ялови.Да видим как ще е...
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Литекс (ЦСКА-София) - Берое 25 септември от 19 часа

Мнениеот kiril.a.d » 20 сеп 2016 10:41

Берое, ако не повтори грешката на Гонзо, да играе защитно - само той е виновен с тактиката си за загубата на ЧМ!!! - може да си тръгне с 3-те точки, от...разпасания отбор на ....-София.
Плюс това, беройци по принцип играят по-силно като гости - доказаха го и в ЕКТ, но с новия треньор...да видим!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта