Падението на Гонг продължава

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

michok
Мнения: 116
Регистриран на: 06 юни 2016 23:47
Контакти:

Re: Падението на Гонг продължава

Мнениеот michok » 13 сеп 2016 16:22

Момчета мили,парите не миришат.Излезна ,че дребнити душици в България са безчет,така че следвайте поговорката: 'преклпнена главица остра сабя не сече".Искатхте си робството,на ви робство!
Поздрави от един свободен българин!

Потребителски аватар
SaNdOoO
Мнения: 145
Регистриран на: 07 юли 2012 11:01
Контакти:

Re: Падението на Гонг продължава

Мнениеот SaNdOoO » 13 сеп 2016 16:26

Аз не знам на какво се очудвате ? В Гонг има един червен "припознавач", Вие сами ще се досетите за кого става въпрос, няма да му казвам името, тези хора са без грам достойнство и са пълни жалкари, припознаха си ГМО-клубчето, а на нас ни откраднаха отбора, обаче видиш ли това бил ЦДНА, само дето целият отбор е преместен от Ловеч и отиде в София и му беше сменено името, каква реформа, какви 5 лева - просто нарушиха законите, за да вкарат нещо си с името ЦСКА, ама вече такъв отбор не съществува и всички това много добре го знаят, на който не му изнася истината си е негов проблем, аз Ботев Луковит НИКОГА няма да го припозная за Кърпачев, Осъм, Лекс, Литекс, НИКОГА и на стадиона повече не стъпвам след тези подигравки, а на онази мутра Ганчев, много скоро ще го изгонят от там, и ще дойде видов ден за този "човек", който си мисли, че е над закона въпреки слагаческото поведение на повечето български журналисти - ФК Микрекс-Чавдар НИКОГА няма да постигне, каквито и да било успехи, с плъхове като тези, който го управляват :twisted:
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.

Потребителски аватар
botevist_75
Мнения: 946
Регистриран на: 21 май 2013 19:48
Контакти:

Re: Падението на Гонг продължава

Мнениеот botevist_75 » 13 сеп 2016 16:57

Абе Литекс-Митекс, зарежете го тези простотии. Има по-важни неща
Аз съм много притеснен. От известно време изчезна духовния гуру на този форум "urcoto".
Силно се надявам да не се е случило нещо лошо с него,а просто да е заминал да си лекува чурката, за чиито проблеми ни беше осветлил преди време.

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Падението на Гонг продължава

Мнениеот CTAHKO » 13 сеп 2016 17:00

botevist_75 написа:Абе Литекс-Митекс, зарежете го тези простотии. Има по-важни неща
Аз съм много притеснен. От известно време изчезна духовния гуру на този форум "urcoto".
Силно се надявам да не се е случило нещо лошо с него,а просто да е заминал да си лекува чурката, за чиито проблеми ни беше осветлил преди време.

Тук е, но сега се подвизава под друго партизанско име, което не мога да спомена, поради страх за личната си сигурност 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21138
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Падението на Гонг продължава

Мнениеот metodito » 13 сеп 2016 17:54

Верно urkoto беше голям пич. Баси, и аз се надявам да е ок.

Иначе по темата... Каква солидарност, хора? Вие шегувате ли се? Погледнете някой път като вземат от някой интервюта как се блъскат като овце. Пък Гонг не чета. Влизам почти всеки ден (напоследък) във FORUM.gong.bg. Оттук научавам новините. Гонг никога не са имали топки, но откакто се събраха с онези, сайта съвсем олигофреняса! Що се отнася до форума... надявам се да има повече нови потребители и горе-долу има - за да има различни мнения. По-интересно е така. Спарцал пък е най-нагъзенiя сайт. Айде, айде. Га ядоха кифтета не риваха.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21138
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Падението на Гонг продължава

Мнениеот metodito » 13 сеп 2016 17:57

boabbb написа:Тема срещу Гонг във форума на Гонг :lol: :lol: :lol: Това само истински динамовец може да го измисли и то точно този, който в момента експлоатира общата им мозъчна клетка ... Останалите седят afk :lol: :lol: :lol:


Колега, аз например си имам букмарка на синия подфорум. Не посещавам сайта и не ме интересува. Щеше добре да е и да не ме занимават с новинарските ленти отстрани и отгоре.

Браво на модераторите, че не са заключили темата. И защо тя да е само за Гонг. Тя е за цялата малоумна наша спортна журналистика - безтопковци, копипейстъри, безмозъчни кюфтетояди.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Падението на Гонг продължава

Мнениеот Балкански Орел » 13 сеп 2016 18:46

CTAHKO написа:
botevist_75 написа:Абе Литекс-Митекс, зарежете го тези простотии. Има по-важни неща
Аз съм много притеснен. От известно време изчезна духовния гуру на този форум "urcoto".
Силно се надявам да не се е случило нещо лошо с него,а просто да е заминал да си лекува чурката, за чиито проблеми ни беше осветлил преди време.

Тук е, но сега се подвизава под друго партизанско име, което не мога да спомена, поради страх за личната си сигурност 8-)



:lol:
[center]Levski & Lazio[/center]

Liteks_ne_e_CSKA
Мнения: 8
Регистриран на: 14 сеп 2016 18:35
Контакти:

Re: Падението на Гонг продължава

Мнениеот Liteks_ne_e_CSKA » 14 сеп 2016 20:33

Микренския гном, убиецът на ЦСКА Гриша Ганчев гони неудобните медии , които казват истината , намалява билетите, понеже го тресе страх, че на припознавачите им се свиди да дадат 15лв за Литекс/КОРЕКЦИЯ/ЦСКА-София, който няма нищо общо най-великият български клуб. Припознавачите, издигнали в култ към личността Гриша Ганчев, вече и заплашват неудобните за тях хора,като синдикът Дора Милева, която до последно се опита да спаси ЦСКА, който ГГ уби и на негово място си докара Литекс , който е пребоядисан в червено и има наглостта да играе на Армията. Това е ГАВРА с ЦСКА! Но ГГ да разбере едно - София не е нито Микре, нито Ловеч и тук селските му номера да бъде дерибей няма да минат и рано или късно ще си плати за пъкленото дело, което извърши с ЦСКА. Вместо да го оздрави, той го уби!

Потребителски аватар
SaNdOoO
Мнения: 145
Регистриран на: 07 юли 2012 11:01
Контакти:

Re: Падението на Гонг продължава

Мнениеот SaNdOoO » 17 сеп 2016 17:33

Liteks_ne_e_CSKA написа:Микренския гном, убиецът на ЦСКА Гриша Ганчев гони неудобните медии , които казват истината , намалява билетите, понеже го тресе страх, че на припознавачите им се свиди да дадат 15лв за Литекс/КОРЕКЦИЯ/ЦСКА-София, който няма нищо общо най-великият български клуб. Припознавачите, издигнали в култ към личността Гриша Ганчев, вече и заплашват неудобните за тях хора,като синдикът Дора Милева, която до последно се опита да спаси ЦСКА, който ГГ уби и на негово място си докара Литекс , който е пребоядисан в червено и има наглостта да играе на Армията. Това е ГАВРА с ЦСКА! Но ГГ да разбере едно - София не е нито Микре, нито Ловеч и тук селските му номера да бъде дерибей няма да минат и рано или късно ще си плати за пъкленото дело, което извърши с ЦСКА. Вместо да го оздрави, той го уби!


Колега, това чак сега ли го проумяхте, аз отдавна не стъпвах на стадиона, ясно е, че тези циркови номера се гласяха от много от отдавна, Ботев Луковит не е Осъм, Кърпачев, Лекс, Литекс! А Литекс не е ЦСКА и никога НЯМА да бъде, същото се отнася и за Луковит, но много скоро след няколко провала, защото това ще се случи, ако ще да ги прекръсти и на Барселона или Реал Мадрид, ще се сринат и тогава... тогава гози гном ще бъде изгонен с камъни от там, нямам търпение това да се случи, :evil: в Ловеч всички ненавиждат тази утрепка, аз повече на стадиона никога не стъпвам след тези гаври, Вутовци, Мутовци, Желевци всичките изпълняват каквото им каже гнома, затова отдавна спрях да се интересувам от тази фирма, това е разликата с Лудогорец - отбор, който има и по-голяма фенска маса, от по-футболен град и там правят всичко, за да развиват отбора и да привличат фенска маса, а в Ловеч такова нещо за съжаление никога нямаше и никой не правеше постъпки за това, след гаврата с преместването за мен футболен отбор от Ловеч, за който съм си късал много нервите, вече не съществува! :evil:
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта