УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Мнениеот ММ1914 » 28 юли 2016 14:55

bellamy_99 написа:
ММ1914 написа:
bellamy_99 написа:
ММ1914 написа:
CSKA 78 написа:
ММ1914 написа:Орално - само при зъболекарката ми, анално само при гастроентеролога. Такъв е живота на хората от бялата раса в напреднала възраст, при вас сиганските малцинства може и да е по-различно, не знам. А сам да си го душа - е толкова надарен не съм. Казах ти вече Кондьо - малко елементарен ми идваш, но пък си забавен.




Муа-ха-ха! Хората от бялата раса ли казваш? Да не би лилавото да е станало новото бяло? :lol: :lol: Не се излагай, просто си признай, че си безработен и не можеш да си позволиш да отидеш на лекар!

ПП Аре, до скив , че имам работа, за разлика от теб! :mrgreen:

Не че нещо, но работя в болница, а за лекарите, кажи какъв ти трябва, само трябва да си осигурен. В противен случай ще те насоча към социалният работник в болницата, лекуваме и клошари като теб.


С персонал като теб, май вярно се върви към убийство на здравеопазването в БГ... И после се чудим, защо най-добрите лекари напускат след като имат колеги като теб

И как прецени професионалната ми компетентност от изказвания в спортен форум? Убийството на здравеопазването в БГ си върви с пълна сила от има няма 30 години. Да си чул за осъден лекар, за допусната лекарска грешка? Да си чул за качеството на лекарствата в България? За цените не медикаментите? Когато не разбираш от една област, не е хубаво да се изказваш за нея.

Аз да те питам, как пък прецени дали разбирам дадена област или не? И по какво прецених ли? Ако си на годините, които казваш, че си(коментарът за студентките) не отива да ръсиш обиди, независимо дали си на работа, в църква или в спортен форум, нали? И да точно подобни на теб, водят здравеопазването към убийство. Ти след като работиш в тази сфера, какво стори, за да не се случи това нещо? НИЩО! Седиш на държавна работа с всички произлизащи облаги и не ти е зор? Може да седиш и да ръсиш простотии по форуми и прочие.. НО то си е показателно...

Не пичага, продължавам да се боря, затова напуснах предишното си работно място, опитвам се да си пазя хората, опитвам се когато се купува нещо - машина или консуматив, независимо че за него се взимат пари под масата или предварително се знае какво ще се купи /това не зависи от мен/, но с малки манипулации се опитвам да е такова, че да ни върши работа, да не се набиваме с безбожно скъпи консумативи, да не сключваме сделки тип кон за кокошка, не винаги успявам, но все още съм тук и продължавам да си върша моето. Да те светна само, явно не си запознат с материята, не всички служители в държавни или общински фирми/повечето болници са общински/ са по закона за държавния служител, таво е в НАП и министерствата. Повечето служители са по кодекса на труда, плащат си осигуровките, отпуската не е като при държавните служители, работи се при непрекъснато свиваща се численост на персонала /медицински и немедицински/. Отстрани всичко е лесно - знам, но не забравяй че в това направление си като кучето на месаря.
Прецених дали разбираш от медицина с това което си написал като причина лекарите да напускат страната - никой от познаващите материята няма да напише подобно нещо.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

bellamy_99
Мнения: 288
Регистриран на: 22 юли 2015 16:03

Re: УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Мнениеот bellamy_99 » 28 юли 2016 15:01

ММ1914 написа:Не пичага, продължавам да се боря, затова напуснах предишното си работно място, опитвам се да си пазя хората, опитвам се когато се купува нещо - машина или консуматив, независимо че за него се взимат пари под масата или предварително се знае какво ще се купи /това не зависи от мен/, но с малки манипулации се опитвам да е такова, че да ни върши работа, да не се набиваме с безбожно скъпи консумативи, да не сключваме сделки тип кон за кокошка, не винаги успявам, но все още съм тук и продължавам да си върша моето. Да те светна само, явно не си запознат с материята, не всички служители в държавни или общински фирми/повечето болници са общински/ са по закона за държавния служител, таво е в НАП и министерствата. Повечето служители са по кодекса на труда, плащат си осигуровките, отпуската не е като при държавните служители, работи се при непрекъснато свиваща се численост на персонала /медицински и немедицински/. Отстрани всичко е лесно - знам, но не забравяй че в това направление си като кучето на месаря.
Прецених дали разбираш от медицина с това което си написал като причина лекарите да напускат страната - никой от познаващите материята няма да напише подобно нещо.


Имах предвид като цяло, а не в даденото заведение... И не си мисли, че не съм навътре в нещата ;) това, че не правя такива умозаключение, не значи че не разбирам материята.. даже съм малко по-навътре отколкото си мислиш... Знам доста неща, виждал съм доста неща по болници и прочие ;)
Да със сигурност не напускат заради колегите си :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Със сигурност в здравеопазването няма шуробаджанащина? :lol: :lol: Със сигурност няма, този е син на озни и прочие ;)
Проблемът е, че правата на сегашните модератори са безсрочни и те блокират всякакви опити да организираме избор на нови. Моля, отнесете това оплакване до някое отговорно лице, което да осигури възможност да проведем избори на нови модератори.

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Мнениеот ММ1914 » 28 юли 2016 15:07

bellamy_99 написа:
ММ1914 написа:Не пичага, продължавам да се боря, затова напуснах предишното си работно място, опитвам се да си пазя хората, опитвам се когато се купува нещо - машина или консуматив, независимо че за него се взимат пари под масата или предварително се знае какво ще се купи /това не зависи от мен/, но с малки манипулации се опитвам да е такова, че да ни върши работа, да не се набиваме с безбожно скъпи консумативи, да не сключваме сделки тип кон за кокошка, не винаги успявам, но все още съм тук и продължавам да си върша моето. Да те светна само, явно не си запознат с материята, не всички служители в държавни или общински фирми/повечето болници са общински/ са по закона за държавния служител, таво е в НАП и министерствата. Повечето служители са по кодекса на труда, плащат си осигуровките, отпуската не е като при държавните служители, работи се при непрекъснато свиваща се численост на персонала /медицински и немедицински/. Отстрани всичко е лесно - знам, но не забравяй че в това направление си като кучето на месаря.
Прецених дали разбираш от медицина с това което си написал като причина лекарите да напускат страната - никой от познаващите материята няма да напише подобно нещо.


Имах предвид като цяло, а не в даденото заведение... И не си мисли, че не съм навътре в нещата ;) това, че не правя такива умозаключение, не значи че не разбирам материята.. даже съм малко по-навътре отколкото си мислиш... Знам доста неща, виждал съм доста неща по болници и прочие ;)
Да със сигурност не напускат заради колегите си :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Със сигурност в здравеопазването няма шуробаджанащина? :lol: :lol: Със сигурност няма, този е син на озни и прочие ;)

В коя сфера в България я няма шуробаджанащината? Посочи една. Не малко такива синчета и дъщери се ориентираха също към чужбина. Способните се спасяват, за тях търсене има. Некадърниците остават, но дори и на тях не им се търси отговорност. Ти да не си мислиш че ако отидеш в чужда клиника като специализант и там специализира, детето на някой от управата, шансовете ти за професионално израстване са по-големи от неговите?
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

bellamy_99
Мнения: 288
Регистриран на: 22 юли 2015 16:03

Re: УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Мнениеот bellamy_99 » 28 юли 2016 15:18

ММ1914 написа:
bellamy_99 написа:
ММ1914 написа:Не пичага, продължавам да се боря, затова напуснах предишното си работно място, опитвам се да си пазя хората, опитвам се когато се купува нещо - машина или консуматив, независимо че за него се взимат пари под масата или предварително се знае какво ще се купи /това не зависи от мен/, но с малки манипулации се опитвам да е такова, че да ни върши работа, да не се набиваме с безбожно скъпи консумативи, да не сключваме сделки тип кон за кокошка, не винаги успявам, но все още съм тук и продължавам да си върша моето. Да те светна само, явно не си запознат с материята, не всички служители в държавни или общински фирми/повечето болници са общински/ са по закона за държавния служител, таво е в НАП и министерствата. Повечето служители са по кодекса на труда, плащат си осигуровките, отпуската не е като при държавните служители, работи се при непрекъснато свиваща се численост на персонала /медицински и немедицински/. Отстрани всичко е лесно - знам, но не забравяй че в това направление си като кучето на месаря.
Прецених дали разбираш от медицина с това което си написал като причина лекарите да напускат страната - никой от познаващите материята няма да напише подобно нещо.


Имах предвид като цяло, а не в даденото заведение... И не си мисли, че не съм навътре в нещата ;) това, че не правя такива умозаключение, не значи че не разбирам материята.. даже съм малко по-навътре отколкото си мислиш... Знам доста неща, виждал съм доста неща по болници и прочие ;)
Да със сигурност не напускат заради колегите си :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Със сигурност в здравеопазването няма шуробаджанащина? :lol: :lol: Със сигурност няма, този е син на озни и прочие ;)

В коя сфера в България я няма шуробаджанащината? Посочи една. Не малко такива синчета и дъщери се ориентираха също към чужбина. Способните се спасяват, за тях търсене има. Некадърниците остават, но дори и на тях не им се търси отговорност. Ти да не си мислиш че ако отидеш в чужда клиника като специализант и там специализира, детето на някой от управата, шансовете ти за професионално израстване са по-големи от неговите?


Примери за 2рото съм виждал.. Но не може да твърдиш, че лекарите напускат само по икономически или социални подбуди... Или шуробаджанащината ще я причислим към социалния аспект? Въпросът беше, че твърдиш, че работиш в болница, но падаш доста под нивото, което бива да има човек, работещ в болница... Не искам да те обиждам. но от това, което видях(прочетох) може да се твърди, че си част от така наречените от теб некадърници... ЧЕ форумите се използват от доста хора да избиват комплекси е вярно. ЧЕ има такива комплексари и от ЦСКА и от Левски, и от Ботев, и от Локо също е вярно!?!? НО според мен хора като теб(твърдиш, че работиш в финансов отдел на болница) трябва да са пример за подражание в спортните форуми. Окей бъзици ЦСКА(Литекс), Етрополе, Вечно втори, пилета и прочие нека има, но да се спазва добрия тон, а не да се говори за сперми, гълтания, е*ания и т.н
Лек ден от мен
Проблемът е, че правата на сегашните модератори са безсрочни и те блокират всякакви опити да организираме избор на нови. Моля, отнесете това оплакване до някое отговорно лице, което да осигури възможност да проведем избори на нови модератори.

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Мнениеот ММ1914 » 28 юли 2016 15:22

bellamy_99 написа:
ММ1914 написа:
bellamy_99 написа:
ММ1914 написа:Не пичага, продължавам да се боря, затова напуснах предишното си работно място, опитвам се да си пазя хората, опитвам се когато се купува нещо - машина или консуматив, независимо че за него се взимат пари под масата или предварително се знае какво ще се купи /това не зависи от мен/, но с малки манипулации се опитвам да е такова, че да ни върши работа, да не се набиваме с безбожно скъпи консумативи, да не сключваме сделки тип кон за кокошка, не винаги успявам, но все още съм тук и продължавам да си върша моето. Да те светна само, явно не си запознат с материята, не всички служители в държавни или общински фирми/повечето болници са общински/ са по закона за държавния служител, таво е в НАП и министерствата. Повечето служители са по кодекса на труда, плащат си осигуровките, отпуската не е като при държавните служители, работи се при непрекъснато свиваща се численост на персонала /медицински и немедицински/. Отстрани всичко е лесно - знам, но не забравяй че в това направление си като кучето на месаря.
Прецених дали разбираш от медицина с това което си написал като причина лекарите да напускат страната - никой от познаващите материята няма да напише подобно нещо.


Имах предвид като цяло, а не в даденото заведение... И не си мисли, че не съм навътре в нещата ;) това, че не правя такива умозаключение, не значи че не разбирам материята.. даже съм малко по-навътре отколкото си мислиш... Знам доста неща, виждал съм доста неща по болници и прочие ;)
Да със сигурност не напускат заради колегите си :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Със сигурност в здравеопазването няма шуробаджанащина? :lol: :lol: Със сигурност няма, този е син на озни и прочие ;)

В коя сфера в България я няма шуробаджанащината? Посочи една. Не малко такива синчета и дъщери се ориентираха също към чужбина. Способните се спасяват, за тях търсене има. Некадърниците остават, но дори и на тях не им се търси отговорност. Ти да не си мислиш че ако отидеш в чужда клиника като специализант и там специализира, детето на някой от управата, шансовете ти за професионално израстване са по-големи от неговите?


Примери за 2рото съм виждал.. Но не може да твърдиш, че лекарите напускат само по икономически или социални подбуди... Или шуробаджанащината ще я причислим към социалния аспект? Въпросът беше, че твърдиш, че работиш в болница, но падаш доста под нивото, което бива да има човек, работещ в болница... Не искам да те обиждам. но от това, което видях(прочетох) може да се твърди, че си част от така наречените от теб некадърници... ЧЕ форумите се използват от доста хора да избиват комплекси е вярно. ЧЕ има такива комплексари и от ЦСКА и от Левски, и от Ботев, и от Локо също е вярно!?!? НО според мен хора като теб(твърдиш, че работиш в финансов отдел на болница) трябва да са пример за подражание в спортните форуми. Окей бъзици ЦСКА(Литекс), Етрополе, Вечно втори, пилета и прочие нека има, но да се спазва добрия тон, а не да се говори за сперми, гълтания, е*ания и т.н
Лек ден от мен

Тук вече не си прав. Не съм толерантен и не искам да бъда. Всеки получава такова отношение, каквото дава. Трябва да има взаимност в отношенията. С теб се получи приличен диалог, но това е този път. Ако в следващия разговор тръгнеш с обиди или "хранене" ще получиш същото в отговор. Това че съм попрочел някоя книга и нося очила, не означава автоматично че съм балък и ще остана длъжен на някого.Щом тръгва да храни, ще получи същото, че и с лихва. Щом се води нормален разговор, то съм длъжен да отговоря със същото.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

bellamy_99
Мнения: 288
Регистриран на: 22 юли 2015 16:03

Re: УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Мнениеот bellamy_99 » 28 юли 2016 15:30

ММ1914 написа:Тук вече не си прав. Не съм толерантен и не искам да бъда. Всеки получава такова отношение, каквото дава. Трябва да има взаимност в отношенията. С теб се получи приличен диалог, но това е този път. Ако в следващия разговор тръгнеш с обиди или "хранене" ще получиш същото в отговор. Това че съм попрочел някоя книга и нося очила, не означава автоматично че съм балък и ще остана длъжен на някого.Щом тръгва да храни, ще получи същото, че и с лихва. Щом се води нормален разговор, то съм длъжен да отговоря със същото.


Всеки си има разбирания.. Аз бих се опитал да го оборя с аргументи, а той нека си продължава с нападките и обидите.. Това, че някой си няма работа и избива комплекси из форумите е съвсем отделна тема.. лично според мен не трябва да се пада толкова ниЗко.. Пак казвам всеки сам избира :) Нормален разговор се получава, когато има нормално отношение.. Когато се говори нещо смислено, а не едно и също, но облечено с други думи.
Сполай и гууд лък
Проблемът е, че правата на сегашните модератори са безсрочни и те блокират всякакви опити да организираме избор на нови. Моля, отнесете това оплакване до някое отговорно лице, което да осигури възможност да проведем избори на нови модератори.

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Мнениеот ММ1914 » 28 юли 2016 15:31

bellamy_99 написа:
ММ1914 написа:Тук вече не си прав. Не съм толерантен и не искам да бъда. Всеки получава такова отношение, каквото дава. Трябва да има взаимност в отношенията. С теб се получи приличен диалог, но това е този път. Ако в следващия разговор тръгнеш с обиди или "хранене" ще получиш същото в отговор. Това че съм попрочел някоя книга и нося очила, не означава автоматично че съм балък и ще остана длъжен на някого.Щом тръгва да храни, ще получи същото, че и с лихва. Щом се води нормален разговор, то съм длъжен да отговоря със същото.


Всеки си има разбирания.. Аз бих се опитал да го оборя с аргументи, а той нека си продължава с нападките и обидите.. Това, че някой си няма работа и избива комплекси из форумите е съвсем отделна тема.. лично според мен не трябва да се пада толкова ниЗко.. Пак казвам всеки сам избира :) Нормален разговор се получава, когато има нормално отношение.. Когато се говори нещо смислено, а не едно и също, но облечено с други думи.
Сполай и гууд лък

Благодаря и хубав ден.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
Nuke
Мнения: 2369
Регистриран на: 16 яну 2012 18:15
Контакти:

Re: УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Мнениеот Nuke » 28 юли 2016 18:41

И ква стана тя? Не било ЦСКА, най-ми било Литекс :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Мнениеот v.r.s. » 28 юли 2016 18:55

KalinS37 написа:Левскарите и "оздравителите" в този форум са се доказали като особено немислещи. Ако младежите на Литекс са си спечелили място в младежката ШЛ, тогава УЕФА защо не ги допускат, нали са просто преименуван Литекс, и са същият отбор? Явно от УЕФА приемат, че това е друг отбор(ЦСКА), който не си е спечелил мястото, и затова УЕФА няма да допусне младежите на ЦСКА да играят в младежката ШЛ. УЕФА направо се подигра с мантрите на левскарите и "оздравителите".

ПП Това, разбира се, е при условие че информацията е вярна. Левскари и оздравители, по-добре се надявайте информацията да не излезе вярна, за да може да продължите да си пеете мантрите! ;) :)



"Литекс не само смени името си, но направи и редица други промени, за да се превърне в ПФК ЦСКА-София, включително смяна на седалището и други", пишат от УЕФА в официално комюнике до „червените”, с което им отказват участие в младежката Шампионска лига.

„Смятаме, че ПФК ЦСКА-София е нов и различен клуб, а не е Литекс Ловеч, така че не можем да допуснем отбора до турнира и ще трябва вместо него да участва следващият в класирането”, гласи още част от писмото на централата.

Става въпрос, че за УЕФА ЦСКА-София е нов клуб и като такъв няма право да участва в Евротурнирите, а след като е нов, то няма как да има приемственост от Литекс или фалиралият ЦСКА. А след като не допускат младежите в турнирите на УЕФА, то това ще важи и за мъжкият отбор, ако се класира на място, даващо му право да участва в тях.
Така, че не виждам поводи за радост за привържениците на ЦСКА-София, тъй като няколко години отборът ще играе само във вътрешното първенство. Накрая ще излезе, че ГГ ще се окаже гробокопач на ЦСКА.

седемнамалко
Мнения: 1178
Регистриран на: 26 авг 2008 14:16
Контакти:

Re: УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Мнениеот седемнамалко » 28 юли 2016 19:17

Nuke написа:И ква стана тя? Не било ЦСКА, най-ми било Литекс :lol: :lol: :lol:


Тцъ. Нито ми било Литекс, нито ми било Це-се-ка-Со-фи-я (не съм сигурен къде се слагат тиретата и колко са точно - затова сложих - да има!), най-ми било - НОВ клуб, както си се и очакваше всъщност.


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта